Skocz do zawartości

Xiaomi Amazfit GTS - temat zbiorczy


xLukasz

Rekomendowane odpowiedzi

@bartolinio

Na grupie na FB ktoś opisał to tak:

"Napiszę publicznie - może się komuś jeszcze przyda. Zacznijmy od pobrania dwóch apek ze Sklepu Play : Telegram (komunikator) oraz Notify and Fitness for Amazfit BIP. Instalujemy obydwie apki. W telegramie wyszukujemy następujące kontakty : RuMiFit & AeX mods oraz Huami Firmwares. Z RuMiFit pobieramy aplikację i ją instalujemy po wcześniejszym odinstalowaniu Amazfita. Dodajemy nasz zegarek po czym w konwersacji Huami Firmwares szukamy sobie wersji oprogramowania V0.0.8.33 dla GTS-a. Pobieramy plik i go rozpakowujemy. Pojawią nam się pliki o rozszerzeniach .fw, .ft, .res. 

Odpalamy aplikację Notify and Fitness..., uruchamiamy z nią zegarek . Na górze ekranu mamy w prawym rogu znaczek trzech suwaków. Naciskamy i tam znajdują się narzędzia. W nich "Aktualizuj oprogramowanie sprzętowe Amazfita. Wybieracie tam pliki i aktualizujecie. Ważna jest kolejność aktualizacji. Najpierw .fw, potem .ft, na końcu .res. Zegarek odpali się i będziecie mieli język polski. 

JEDNOZNACZNIE ZAZNACZAM, ŻE DZIAŁA TO W MOIM PRZYPADKU, AKTUALIZACJĘ ROBICIE NA WŁASNE RYZYKO I NIE ODPOWIADAM ZA JAKIEKOLWIEK USZKODZENIA"

Jedyne co potrzebujesz to Sklep Play ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jedyne co potrzebujesz to Sklep Play"

Tu się nie zgodzę, bo wg tego co zacytowałeś potrzebuję również Telegrama, a tego nie używam i nie zamierzam zakładać, nie potrzebny mi kolejny badziewny komunikator tylko po to by pobrać jeden mały plik, stąd moja prośba o linki...

Trudno poszukam gdzie indziej

 

W zasadzie firmware już mam, potrzebna mi jeszcze zmodyfikowana wersja apki Amazfit, bo oryginalna przywraca oryginalny firmware

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bartolinio napisał:

"Jedyne co potrzebujesz to Sklep Play"

Tu się nie zgodzę, bo wg tego co zacytowałeś potrzebuję również Telegrama, a tego nie używam i nie zamierzam zakładać, nie potrzebny mi kolejny badziewny komunikator tylko po to by pobrać jeden mały plik, stąd moja prośba o linki...

Trudno poszukam gdzie indziej emoji6.png

 

W zasadzie firmware już mam, potrzebna mi jeszcze zmodyfikowana wersja apki Amazfit, bo oryginalna przywraca oryginalny firmware

 

 

https://t.me/s/RuMiFit

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Kilka dni temu zakupiłem GTS-a. Przeszedłem z Huawei Watch 2, bo ostatnio zaczął irytująco wolno działać a bateria wymagała ładowania co drugi dzień.

Ogólnie GTS działa całkiem sprawnie, ma śliczny wyświetlacz, na ręce prawie go nie odczuwam.

Niemniej w moim przypadku pojawiły się 2 problemy:

1. Po zdjęciu zegarka na noc, rano mam problem z połączeniem z telefonem (OnePlus 6T). Aplikacja Amazfit próbuje się sparować ale bez powodzenia. Restart GTS-a nic nie daje. Pomaga dopiero restart telefonu.

2. Już drugi raz zegarek przestał reagować na obrót nadgarstka - nie włącza się ekran. Sprawdzałem ustawienia w Amazfit Watch i w Notify and Fitness - wszystko jest prawidłowo. Poprzednio musiałem przywracać ustawienia fabryczne ale uważam to za ostateczność.

Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkady-san Co do punktu pierwszego to wyłączasz bluetooth w telefonie czy ogółnie telefon sie nie łączy z zegarkiem.Może powodem  jest usypianie aplikacji amazfit. Aplikacja amazfit powinna cały czas działać w tle a nie być usypiana.Co do punktu drugiego zobacz bo może masz ustawione wybudzanie zegarka za pomocą ręki ale w konkretnych godzinach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamlis88 napisał:

Arkady-san Co do punktu pierwszego to wyłączasz bluetooth w telefonie czy ogółnie telefon sie nie łączy z zegarkiem.Może powodem  jest usypianie aplikacji amazfit. Aplikacja amazfit powinna cały czas działać w tle a nie być usypiana.Co do punktu drugiego zobacz bo może masz ustawione wybudzanie zegarka za pomocą ręki ale w konkretnych godzinach

 

Mam wyłączoną optymalizację aplikacji do Amazfita. Dodatkowo założyłem na nie kłódki, żeby ich przypadkiem nie wyrzucić z pamięci.

Wybudzanie zegarka ustawione na cały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

mam pytanie dotyczące powiadomień: czy pojawiają się tam powiadomienia o nieodebranych połączeniach?

W opisie zegarka jest, że być powinno. U mnie wyświetla się tylko informacja o połączeniu, które mogę odrzucić lub wyciszyć. A w powiadomieniach nic nie ma.

I drugie jak zrobić, żeby wyświetlało emaile. Rozumiem, że powinienem coś pozmieniać w ustawieniach telefonu, ale co??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was tez ucina tekst SMS ? Zauważyłem, że nie otrzymuję całego tekstu wiadomości SMS na zegarku ... Używam NOTIFY + AMAZFIT + wgrane emotikony. Powiadomienia w Amazfit są wyłączone, używam tylko Notify. Z innymi powiadomieniami nie ma problemu bo jest cały tekst wyświetlany a SMS ucina ... Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Gravis napisał:

W normalnej wersji amazfita masz już update z językiem polskim i zaktualizowaną wizualnie aplikację

W zmodowanej APK też mam j. Polski w zegarku. Czyli zmianie uległa jedynie szata graficzna Amazfita?

Edytowane przez berzelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...