Skocz do zawartości

Xiaomi Amazfit GTS - temat zbiorczy


xLukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.04.2021 o 22:44, simon_rybka napisał:

Hej,

Błagam niech ktoś powie jak zobaczyć treść wiadomości email, a nie tylko nadawcę i temat.

W Mi Band 4 nie bylo z tym problemu, a tu w GTS brak treści jest niezrozumiały dla mnie, gdzie mamy tyle miejsca na ekranie :/

Korzystam z aplikacji Gmail na androidzie 11.

Hej! Jeżeli chcesz mieć trochę lepiej widoczne powiadomienia ściągnij zmodowaną aplikację zepp, która się nazywa aex obecnie wersja 5.11.2. Masz kanał na telegramie RuMiFit & AeX mods https://t.me/RuMiFit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Dukee said:

Hej! Jeżeli chcesz mieć trochę lepiej widoczne powiadomienia ściągnij zmodowaną aplikację zepp, która się nazywa aex obecnie wersja 5.11.2. Masz kanał na telegramie RuMiFit & AeX mods https://t.me/RuMiFit

dzieki, sprobuje i dam znac

eidt.

zainstalowałem i bez zmian, jeżeli chodzi o maile - gdy mail ma pusty temat to widac tresc, gdy jest jakiś temat to nie ma treści :/

ehh stary mi band 4 ogarniał wszystko, a tu duży i pusty ekran.

Edytowane przez simon_rybka
sprawdzilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 17.04.2021 o 11:18, simon_rybka napisał:

dzieki, sprobuje i dam znac

eidt.

zainstalowałem i bez zmian, jeżeli chodzi o maile - gdy mail ma pusty temat to widac tresc, gdy jest jakiś temat to nie ma treści :/

ehh stary mi band 4 ogarniał wszystko, a tu duży i pusty ekran.

W najnowszej zmodyfikowanej wersji działa bez problemu. Nawet maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej mam problem posiadam Amazfit Gts i już po ładowaniu rano mam 90% mam włączony wyświetlacz przez tych ręką jasność mniej niż pół wyłączony pomiar tętna ciągle na noc ruch ręką wyłączony nie mam pojęcia co tak zjada mi baterie ostatnio wytrzymała tylko 5 dni korzystam z aplikacji Zepp miałam swoją tapetę na nim i myślałam że to wpływa ale zmieniłam tarcze ale baterie i tak ciągle coś zjada... Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Też macie problem z Zepp? Kupiłem GTSa 4 dni temu, robiłem po 10.000 kroków (zegarek cały czas pokazuje słupki pow. progu 8000), a w apce jakieś ilości z d... typu 2.800, czy 3.500. Dziś też mam 10.000, ale ile będzie jutro, nie wiem. Do tego tętno mierzy kiedy chce, wykres jest pourywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziękuję za odpowiedź.

Tak, telefon był z zegarkiem na jednym stole przez pierwsze 20 minut a nawet dużo dłużej. Później zostawiłem to na noc i teraz zbieram się do sklepu żeby zrobić zwrot zakupionego sprzętu ponieważ dalej jest problem. Może to jakaś wadliwa sztuka. 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest możliwość ustawienia większej czcionki (większej i grubszej), tak aby w powiedomieniach łatwiej można było przeczytać treść? Nie wszyscy mają wzrok jak młody zegarmistrz ☺️ Nawet w malutkim Bip-ie można było podmienić czcionkę na ciut większą. Użytkuję również Garmina, gdzie pomimo mniejszego ekranu (kółko 1.3 cala) dużo czytelniejszy jest każdy napis, nie tylko treść wiadomości. Inna sprawa, że na białym tle, co zapewne też ma znaczenie.

Edytowane przez Carburator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...