Skocz do zawartości

Xiaomi Amazfit GTS - temat zbiorczy


xLukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam, kupiłem niedawno GTS. Mam pytanie jak skonfigurować aplikację Spotify na telefonie, żeby się wyświetlały odtwarzane utwory na zegarku?

I jeszcze takie podstawowe uwagi, czy żeby odbierało powiadomienia z telefonu musi on mieć włączony Bluetooth? --Nie działa mi opcja wyświetlania smsów i że ktoś dzwoni oraz Znajdź telefon komórkowy.

Czy jak pójdę na spacer bez telefonu to będzie mi zliczało na aplikacji czy nie. jeśli nie to czy to można w apce zaktualizować potem? Czy można wyłączyć GPS w zegarku bo w sumie tak bardzo mi nie będzie potrzebny.

Edytowane przez pytlowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziwne pytania, chyba pierwszy raz masz do czynienia z urządzeniem tego typu

 

Spotify: nie da się

 

Powiadomienia: oczywiście że musi mieć Bluetooth włączony, do tego trzeba w aplikacji skonfigurować programy z których chce się otrzymywać powiadomienia, to samo z informowaniem kto dzwoni (ustawić w aplikacji)

 

Znajdź telefon: działać będzie jak zegarek będzie połączony z telefonem przez bluetooth, i jak aplikacja będzie miała nadane wszystkie wymagane uprawnienia w ustawieniach

 

Spacer: będzie zaliczało, do aplikacji trafi jak zegarek ponownie będzie w pobliżu telefonu, wszystko się zsynchronizuje

 

GPS: nie jest włączony, GPS włącza się tylko jak włączasz trening, i działa do momentu jego zatrzymania (treningu)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wszystko ogarnąłem, nawet mogę przełączać utwory grające na Spotify :D

Nie hulały mi  smsy i np. powiadomienia z FB, ale chyba się udało--może się komuś przyda:

Amazfit -> Profil -> Amazfit GTS (model naszego zegarka) -> połączenia przychodzące Wł -> Alerty aplikacji -> zarządzaj aplikacjami (tu możemy wybrać Gmail, Facebook i inne) ->

Więcej -> przedostatnie SMS -> Wł i wuala :)

Edytowane przez pytlowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie: odkurzanie całego mieszkania 80m w jaką kategorię treningu można wrzucić?? Nie dawałem treningu i wyszło mi 20kcal, to nie możliwe jednak trochę sie człowiek spocił
Śmiechłem xD napisz do producenta z prośbą o zaimplementowanie nowego sportu odkurzanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Działa Wam normalnie zegarek? Bo u mnie od jakiegoś czasu coś jest nie tak, przestałem dostawać powiadomienia z aplikacji, jak dzwoni telefon to nie wyświetla kto dzwoni, przestała mi działać drzemka alarmu (nie budzi ponownie)
Nie wiem teraz czy to po ost aktualizacji apki Amazfit czy po ost aktualizacji firmware (obecnie mam 0.0.9.12) czy może coś się po prostu skitroliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki. Kupiłem żonie GTSa i wszystko było spoko przez kilka miesięcy, ale ostatnio (soft 0.0.9.12) zegarek regularnie zamiast 12-14 dni trzyma 6-7 dni. W użytkowaniu nic się nie zmieniło, nie ma więcej czy mniej powiadomień, tryby sportowe nie używane wcale tak samo jak AoD, po prostu nagle nastąpiła zmiana. Reklamować czy czekać na update?

 

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2020 o 13:47, Toldo napisał:

A ja z innej beczki. Kupiłem żonie GTSa i wszystko było spoko przez kilka miesięcy, ale ostatnio (soft 0.0.9.12) zegarek regularnie zamiast 12-14 dni trzyma 6-7 dni. W użytkowaniu nic się nie zmieniło, nie ma więcej czy mniej powiadomień, tryby sportowe nie używane wcale tak samo jak AoD, po prostu nagle nastąpiła zmiana. Reklamować czy czekać na update?

 

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Niestety ja też tak mam, od ostatniej aktualizacji czas pracy praktycznie skrócił się o połowę :-(, a użytkowanie jest bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.07.2020 o 18:47, bartolinio napisał:

Działa Wam normalnie zegarek? Bo u mnie od jakiegoś czasu coś jest nie tak, przestałem dostawać powiadomienia z aplikacji, jak dzwoni telefon to nie wyświetla kto dzwoni, przestała mi działać drzemka alarmu (nie budzi ponownie)
Nie wiem teraz czy to po ost aktualizacji apki Amazfit czy po ost aktualizacji firmware (obecnie mam 0.0.9.12) czy może coś się po prostu skitroliło emoji848.png

Mam tak samo od momentu wgrania softu 0.0.9.12 :/

U  mnie jak zegarek połączy się z telefonem i  nie uruchomię aplikacji Amazfit to  powiadomienia w ogóle nie pojawiają sie na zegarku.

Dopiero jak uruchomię aplikacje Amazfit zaczyna działać ale teraz zamiast osoby z kontaktów pokazuje mi się sam nr telefonu.

Wcześniej nie musiałem specjalnie włączać apki Amazfit i pojawiała się nazwa dzwoniącego , a nie nr telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kotw napisał:

Mam tak samo od momentu wgrania softu 0.0.9.12 :/

U  mnie jak zegarek połączy się z telefonem i  nie uruchomię aplikacji Amazfit to  powiadomienia w ogóle nie pojawiają sie na zegarku.

Dopiero jak uruchomię aplikacje Amazfit zaczyna działać ale teraz zamiast osoby z kontaktów pokazuje mi się sam nr telefonu.

Wcześniej nie musiałem specjalnie włączać apki Amazfit i pojawiała się nazwa dzwoniącego , a nie nr telefonu.

To że nie pokazuje nazwy kontaktu to nie jest wina softu tylko ostatniej aktualizacji Amazfit. Poszukaj poprzedniej wersji, ja tak zrobiłem i jest Ok.

Amazfit musi cały czas działać w tle żeby były powiadomienia. Jak system go wywali z ramu lub sam ubijesz to nie będzie powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem ale nie chce specjalnie instalować zmodowanej apki Amazfit żeby cofnąć firmware :)
Apke Amazfit mam cały czas działającą działającą w tle. Ostatnio się zaktualizowała i jak widzę zmieniła nazwę na "Zepp" i już działa normalnie (to znaczy: nie muszę jej odpalać sam żeby pokazywała powiadomienia).

Na Telegramie widziałem już wersje firmware  0.0.1.1 to pewnie niedługo będzie w  OTA, także poczekam :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem ale nie chce specjalnie instalować zmodowanej apki Amazfit żeby cofnąć firmware

Apke Amazfit mam cały czas działającą działającą w tle. Ostatnio się zaktualizowała i jak widzę zmieniła nazwę na "Zepp" i już działa normalnie (to znaczy: nie muszę jej odpalać sam żeby pokazywała powiadomienia).

Na Telegramie widziałem już wersje firmware  0.0.1.1 to pewnie niedługo będzie w  OTA, także poczekam

 

Wczorajsza aktualizacja naprawiała powiadomienia. Zegarek posiadania o połączeniach. Nie wyświetla jednak informacji o kontakcie, lecz sam numer dzwoniącego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 12.08.2020 o 13:50, Cybuch napisał:

Znalazłem w końcu chwilę, spolszczyłem go i lekko poprawiłem.

Do podmiany w Android/data/com.huami.watch.hmwatchmanager/files/watch_skin_local/3e14976eb0f5d6338890e01c46e0bec3

Wcześniej trzeba ściągnąć motyw w apce Zepp o nazwie Digital watch (screen widoczny poniżej).

3e14976eb0f5d6338890e01c46e0bec3.bin

Digital watch.jpg

Edytowane przez Dru79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2020 o 13:47, Toldo napisał:

A ja z innej beczki. Kupiłem żonie GTSa i wszystko było spoko przez kilka miesięcy, ale ostatnio (soft 0.0.9.12) zegarek regularnie zamiast 12-14 dni trzyma 6-7 dni.

 

 

Dnia 6.08.2020 o 13:34, edyp13 napisał:

Niestety ja też tak mam, od ostatniej aktualizacji czas pracy praktycznie skrócił się o połowę :-(, a użytkowanie jest bez zmian.

Czy pamiętacie może jaką mieliście wcześniej wersję firmware, na której bateria była ok?
Kupiłem GTS-a tydzień temu. Przy pierwszym uruchomieniu zegarek automatycznie się zaktualizował do 0.0.9.12, a kilka dni później do 0.1.0.02 i bateria tragedia, ucieka w oczach. Przy samych powiadomieniach, bez używania gps, bez AOD, bateria wytrzymała niecałe 5 dni. Póki co wróciłem do BIPa, bo mnie zniechęcił ten GTS. ;) Ale gdyby się dało to chętnie bym wgrał jakiś wcześniejszy firmware.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, hazetone napisał:

Jak ustawic aby Amazfit GTS sie nie wylaczal tzn ekran byl caly czas wlaczony? W opcjach widze tylko do 15 sekund.

Jeśli chcesz, żeby pełna tarcza się wyświetlała non stop to się nie da. Da się włączyć always on display, gdzie wyświetla godzinę i kroki.
Ustawienia -> Zawsze na ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Macie patent na baterie? mi też trzyma ok 5 dni bez używania GPS, Sprzedałem bipa i kupiłem gts licząc na 14 dni a tu widzę lipa. czy downgrade pomoże? jeżeli tak to czy aplikacja zepp nie zrobi upgrade automatycznie? proszę o pomoc 

Edytowane przez ppmuzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...