Zbyszko

Użytkownicy
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Zbyszko

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie potrzeba dodatkowej apki, da się to ustawić w AOD systemowym. Trzeba utworzyć swój motyw, bez zegarka, baterii. Wtedy przy powiadomieniach wyświetla się tylko ikona aplikacji.
 2. Jeśli chcesz, żeby pełna tarcza się wyświetlała non stop to się nie da. Da się włączyć always on display, gdzie wyświetla godzinę i kroki. Ustawienia -> Zawsze na ekranie
 3. Czy pamiętacie może jaką mieliście wcześniej wersję firmware, na której bateria była ok? Kupiłem GTS-a tydzień temu. Przy pierwszym uruchomieniu zegarek automatycznie się zaktualizował do 0.0.9.12, a kilka dni później do 0.1.0.02 i bateria tragedia, ucieka w oczach. Przy samych powiadomieniach, bez używania gps, bez AOD, bateria wytrzymała niecałe 5 dni. Póki co wróciłem do BIPa, bo mnie zniechęcił ten GTS. Ale gdyby się dało to chętnie bym wgrał jakiś wcześniejszy firmware.
 4. Dziękuję, pomogło.
 5. Na tym wydaniu nie mogę zainstalować Magiska przez TWRP. System przy uruchamianiu zatrzymuje się na logo MIUI, a po kilku minutach restartuje się do TWRP. Próbowałem na najnowszym magisku 20.4 i jeszcze na starszej wersji.
 6. U mnie w trybie turbo na powierzchnię ok 80m2 bateria nie wystarczyła na pełne sprzątanie, odkurzacz musiał pojechać się doładować. Natomiast na co dzień mam zaprogramowane odkurzanie na średniej mocy, niecałe 60m2 zajmuje mu najczęściej 65 minut i baterii zostaje około 30%. Wszystko zależy kto jak ma zagracone mieszkanie, bo na omijaniu przeszkód odkurzacz traci najwięcej czasu.
 7. Z moich spostrzeżeń wynika, że przy słabszym oświetleniu w trybie 2X tak naprawdę za teleobiektyw robi główna matryca z zoomem cyfrowym.
 8. Ja sobie poradziłem z tym, instalując wcześniejszą wersję aplikacji.
 9. Też. Ale to musi być jakiś błąd, bo bateria u mnie trzyma tak samo jak na miui11.
 10. Nie da się wyłączyć animacji? Zawsze w MIUI wyłączałem wszystkie animacje, w opcjach programisty. Tutaj jednak to ustawienie nie przynosi efektu.
 11. To chyba nie jest przypadłość Twojego modelu, bo sam mam Mi9T i jakiś czas temu miałem podobne objawy. Bardziej obstawiam winę po stronie Orange, bo sam mam nr w tej sieci. I też miałem objawy w podobnym okresie co napisałeś posta. Może to przypadek, ale u mnie pomogło przestawienie w ustawieniach APN "Protokół APN" na IPv4
 12. U mnie to samo. Zrobiłem wszystko według instrukcji z pierwszego posta, safetynet powrócił na zielono, a GPay nadal zgłasza, że telefon nie spełnia wymagań. Na razie poradziłem sobie tak, że usunąłem roota i działa. Oczywiście żadne ukrywanie roota w Magisku dla aplikacji googlowych nie pomagało.
 13. Ja mam inne wytłumaczenie na różnie działający czytnik, w każdym razie potwierdziłem to na swoim przykładzie. W ciągu dnia pakuję dużo paczek, przez co skóra dłoni trochę się niszczy i wtedy często mam problem z odczytem palca. Tak samo zimą, kiedy dłonie od niskich temperatur mocno się wysuszają i robią się szorstkie, wtedy też czytnik działa słabiej. Tak miałem na tradycyjnym czytniku w Mi Max3, tak mam w Mi9T.
 14. To nie jest wyjaśnienie. Też tak mam, pomaga wyłączenie stabilizacji. Ogólnie nie powinno klatkować przy 30fps, a 60fps to w większości przypadków tylko niepotrzebnie większy bitrate. Z tego co pamiętam, na globalu tak nie miałem, więc jest tutaj coś schrzanione.