Jump to content

Zbyszko

Użytkownicy
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zbyszko's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

7

Reputation

 1. Ja przed chwilą płaciłem, wszystko ok.
 2. Mnie bateria wytrzymuje max 6 dni z samymi powiadomieniami i pomiarem pulsu co 10 minut, bez żadnych treningów gps. Jak włączę AOD od 8:00 do 0:00 to czas skraca się do 3 dni. Jeśli odesłałeś do serwisu, to daj znać jaka będzie odpowiedź. Wydaje mi się, że na aktualnych wersjach firmware czasy na baterii do 14 dni są już nierealne.
 3. Znalazł ktoś sposób na to, aby wyrazy w powiadomieniach były przenoszone do następnej linijki jeśli się nie mieszczą? Albo przynajmniej, żeby były przenoszone po sylabach. Nic mnie tak nie irytuje w tym zegarku jak właśnie te powiadomienia. W starym BIPie jak się słowo nie mieściło, to było przenoszone do następnej linijki. A przecież jest to zegarek z mniejszym wyświetlaczem i niższą rozdzielczością. Tutaj producent ewidentnie coś zepsuł. Takie czytanie, gdzie w powiadomieniu potrafi ostatnią jedną literę przenieść do następnego wersu utrudnia czytanie, gdzie człowiek czytając, raczej ogarnia wzrokowo całe wyrazy, a nie poszczególne litery.
 4. Nie potrzeba dodatkowej apki, da się to ustawić w AOD systemowym. Trzeba utworzyć swój motyw, bez zegarka, baterii. Wtedy przy powiadomieniach wyświetla się tylko ikona aplikacji.
 5. Jeśli chcesz, żeby pełna tarcza się wyświetlała non stop to się nie da. Da się włączyć always on display, gdzie wyświetla godzinę i kroki. Ustawienia -> Zawsze na ekranie
 6. Czy pamiętacie może jaką mieliście wcześniej wersję firmware, na której bateria była ok? Kupiłem GTS-a tydzień temu. Przy pierwszym uruchomieniu zegarek automatycznie się zaktualizował do 0.0.9.12, a kilka dni później do 0.1.0.02 i bateria tragedia, ucieka w oczach. Przy samych powiadomieniach, bez używania gps, bez AOD, bateria wytrzymała niecałe 5 dni. Póki co wróciłem do BIPa, bo mnie zniechęcił ten GTS. Ale gdyby się dało to chętnie bym wgrał jakiś wcześniejszy firmware.
 7. Na tym wydaniu nie mogę zainstalować Magiska przez TWRP. System przy uruchamianiu zatrzymuje się na logo MIUI, a po kilku minutach restartuje się do TWRP. Próbowałem na najnowszym magisku 20.4 i jeszcze na starszej wersji.
 8. U mnie w trybie turbo na powierzchnię ok 80m2 bateria nie wystarczyła na pełne sprzątanie, odkurzacz musiał pojechać się doładować. Natomiast na co dzień mam zaprogramowane odkurzanie na średniej mocy, niecałe 60m2 zajmuje mu najczęściej 65 minut i baterii zostaje około 30%. Wszystko zależy kto jak ma zagracone mieszkanie, bo na omijaniu przeszkód odkurzacz traci najwięcej czasu.
 9. Z moich spostrzeżeń wynika, że przy słabszym oświetleniu w trybie 2X tak naprawdę za teleobiektyw robi główna matryca z zoomem cyfrowym.
 10. Ja sobie poradziłem z tym, instalując wcześniejszą wersję aplikacji.
 11. Też. Ale to musi być jakiś błąd, bo bateria u mnie trzyma tak samo jak na miui11.
 12. Nie da się wyłączyć animacji? Zawsze w MIUI wyłączałem wszystkie animacje, w opcjach programisty. Tutaj jednak to ustawienie nie przynosi efektu.
 13. To chyba nie jest przypadłość Twojego modelu, bo sam mam Mi9T i jakiś czas temu miałem podobne objawy. Bardziej obstawiam winę po stronie Orange, bo sam mam nr w tej sieci. I też miałem objawy w podobnym okresie co napisałeś posta. Może to przypadek, ale u mnie pomogło przestawienie w ustawieniach APN "Protokół APN" na IPv4
×
×
 • Create New...