Jump to content

Zbyszko

Użytkownicy
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zbyszko's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

7

Reputation

 1. Mnie bateria wytrzymuje max 6 dni z samymi powiadomieniami i pomiarem pulsu co 10 minut, bez żadnych treningów gps. Jak włączę AOD od 8:00 do 0:00 to czas skraca się do 3 dni. Jeśli odesłałeś do serwisu, to daj znać jaka będzie odpowiedź. Wydaje mi się, że na aktualnych wersjach firmware czasy na baterii do 14 dni są już nierealne.
 2. Znalazł ktoś sposób na to, aby wyrazy w powiadomieniach były przenoszone do następnej linijki jeśli się nie mieszczą? Albo przynajmniej, żeby były przenoszone po sylabach. Nic mnie tak nie irytuje w tym zegarku jak właśnie te powiadomienia. W starym BIPie jak się słowo nie mieściło, to było przenoszone do następnej linijki. A przecież jest to zegarek z mniejszym wyświetlaczem i niższą rozdzielczością. Tutaj producent ewidentnie coś zepsuł. Takie czytanie, gdzie w powiadomieniu potrafi ostatnią jedną literę przenieść do następnego wersu utrudnia czytanie, gdzie człowiek czytając, raczej ogarnia wzrokowo całe wyrazy, a nie poszczególne litery.
 3. Nie potrzeba dodatkowej apki, da się to ustawić w AOD systemowym. Trzeba utworzyć swój motyw, bez zegarka, baterii. Wtedy przy powiadomieniach wyświetla się tylko ikona aplikacji.
 4. Jeśli chcesz, żeby pełna tarcza się wyświetlała non stop to się nie da. Da się włączyć always on display, gdzie wyświetla godzinę i kroki. Ustawienia -> Zawsze na ekranie
 5. Czy pamiętacie może jaką mieliście wcześniej wersję firmware, na której bateria była ok? Kupiłem GTS-a tydzień temu. Przy pierwszym uruchomieniu zegarek automatycznie się zaktualizował do 0.0.9.12, a kilka dni później do 0.1.0.02 i bateria tragedia, ucieka w oczach. Przy samych powiadomieniach, bez używania gps, bez AOD, bateria wytrzymała niecałe 5 dni. Póki co wróciłem do BIPa, bo mnie zniechęcił ten GTS. Ale gdyby się dało to chętnie bym wgrał jakiś wcześniejszy firmware.
 6. U mnie w trybie turbo na powierzchnię ok 80m2 bateria nie wystarczyła na pełne sprzątanie, odkurzacz musiał pojechać się doładować. Natomiast na co dzień mam zaprogramowane odkurzanie na średniej mocy, niecałe 60m2 zajmuje mu najczęściej 65 minut i baterii zostaje około 30%. Wszystko zależy kto jak ma zagracone mieszkanie, bo na omijaniu przeszkód odkurzacz traci najwięcej czasu.
 7. Z moich spostrzeżeń wynika, że przy słabszym oświetleniu w trybie 2X tak naprawdę za teleobiektyw robi główna matryca z zoomem cyfrowym.
 8. To chyba nie jest przypadłość Twojego modelu, bo sam mam Mi9T i jakiś czas temu miałem podobne objawy. Bardziej obstawiam winę po stronie Orange, bo sam mam nr w tej sieci. I też miałem objawy w podobnym okresie co napisałeś posta. Może to przypadek, ale u mnie pomogło przestawienie w ustawieniach APN "Protokół APN" na IPv4
 9. U mnie to samo. Zrobiłem wszystko według instrukcji z pierwszego posta, safetynet powrócił na zielono, a GPay nadal zgłasza, że telefon nie spełnia wymagań. Na razie poradziłem sobie tak, że usunąłem roota i działa. Oczywiście żadne ukrywanie roota w Magisku dla aplikacji googlowych nie pomagało.
 10. Ja mam inne wytłumaczenie na różnie działający czytnik, w każdym razie potwierdziłem to na swoim przykładzie. W ciągu dnia pakuję dużo paczek, przez co skóra dłoni trochę się niszczy i wtedy często mam problem z odczytem palca. Tak samo zimą, kiedy dłonie od niskich temperatur mocno się wysuszają i robią się szorstkie, wtedy też czytnik działa słabiej. Tak miałem na tradycyjnym czytniku w Mi Max3, tak mam w Mi9T.
 11. To nie jest wyjaśnienie. Też tak mam, pomaga wyłączenie stabilizacji. Ogólnie nie powinno klatkować przy 30fps, a 60fps to w większości przypadków tylko niepotrzebnie większy bitrate. Z tego co pamiętam, na globalu tak nie miałem, więc jest tutaj coś schrzanione.
 12. BIP dobrze Ci pokazuje. Po prostu w prognozach pogody podaje się ciśnienie w całym kraju zrównane do poziomu morza. W internecie są kalkulatory jak wyliczyć ciśnienie w zależności od wysokości m npm.
 13. Też mam podobnie. Whatsapp dodany do autostartu, ustawione "bez ograniczeń" w tle, a i tak czasem jest problem z otrzymywaniem powiadomień bez opóźnień.
 14. Według mnie to po prostu zrestartował Ci się telefon.
 15. Witajcie. Niektórzy z nas mieli i mają problem z drenażem baterii zarówno na wszystkich tygodniowych wydaniach miui8 jak również końcowych miu7. Jak udało się ustalić do tej pory, problem polega na nie wchodzeniu telefonu w deep sleep. U mnie wyglądało to tak, że pierwsza doba po wgraniu aktualizacji było wszystko super, a od 24-30h od zainstalowania bateria uciekała w oczach. Próbowałem różnych sposobów, w tym full wipe, ale to nie pomagało. Usuwałem konto google, również bez skutku. Czytnik linii papilarnych miałem zawsze wyłączony, bo nie korzystam z tego. Ostatnio na forum pojawił się wpis na temat zmodyfikowanego kernela "Radon", który m.in. miał obniżać minimalne taktowanie rdzeni. Zainstalowałem go i wszystko wygląda na to, że to POMOGŁO! Trzecia doba testowania, a telefon nadal wchodzi w deep sleep, tak jak powinien. Czyżby to było lekarstwo na nasze bolączki? Wiem, że problem nie dotyczy wszystkich użytkowników, ale kto do tej pory miał problem z szybko uciekającą baterią to sprawdźcie to i dajcie znać czy pomogło. Link do kernela: http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/kernel-t3414884 Instaluje się go normalnie poprzez twrp.
×
×
 • Create New...