Zbyszko

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Zbyszko

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam inne wytłumaczenie na różnie działający czytnik, w każdym razie potwierdziłem to na swoim przykładzie. W ciągu dnia pakuję dużo paczek, przez co skóra dłoni trochę się niszczy i wtedy często mam problem z odczytem palca. Tak samo zimą, kiedy dłonie od niskich temperatur mocno się wysuszają i robią się szorstkie, wtedy też czytnik działa słabiej. Tak miałem na tradycyjnym czytniku w Mi Max3, tak mam w Mi9T.
 2. To nie jest wyjaśnienie. Też tak mam, pomaga wyłączenie stabilizacji. Ogólnie nie powinno klatkować przy 30fps, a 60fps to w większości przypadków tylko niepotrzebnie większy bitrate. Z tego co pamiętam, na globalu tak nie miałem, więc jest tutaj coś schrzanione.
 3. BIP dobrze Ci pokazuje. Po prostu w prognozach pogody podaje się ciśnienie w całym kraju zrównane do poziomu morza. W internecie są kalkulatory jak wyliczyć ciśnienie w zależności od wysokości m npm.
 4. Też mam podobnie. Whatsapp dodany do autostartu, ustawione "bez ograniczeń" w tle, a i tak czasem jest problem z otrzymywaniem powiadomień bez opóźnień.
 5. Zbyszko

  MIUI 7.3.23

  Na RN3pro zauważyłem, że nie działa funkcja HDR. Czy zrobię zdjęcie z włączoną funkcją, czy bez, to zdjęcia wychodzą identyczne.
 6. Według mnie to po prostu zrestartował Ci się telefon.
 7. Witajcie. Niektórzy z nas mieli i mają problem z drenażem baterii zarówno na wszystkich tygodniowych wydaniach miui8 jak również końcowych miu7. Jak udało się ustalić do tej pory, problem polega na nie wchodzeniu telefonu w deep sleep. U mnie wyglądało to tak, że pierwsza doba po wgraniu aktualizacji było wszystko super, a od 24-30h od zainstalowania bateria uciekała w oczach. Próbowałem różnych sposobów, w tym full wipe, ale to nie pomagało. Usuwałem konto google, również bez skutku. Czytnik linii papilarnych miałem zawsze wyłączony, bo nie korzystam z tego. Ostatnio na forum pojawił się wpis na temat zmodyfikowanego kernela "Radon", który m.in. miał obniżać minimalne taktowanie rdzeni. Zainstalowałem go i wszystko wygląda na to, że to POMOGŁO! Trzecia doba testowania, a telefon nadal wchodzi w deep sleep, tak jak powinien. Czyżby to było lekarstwo na nasze bolączki? Wiem, że problem nie dotyczy wszystkich użytkowników, ale kto do tej pory miał problem z szybko uciekającą baterią to sprawdźcie to i dajcie znać czy pomogło. Link do kernela: http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/kernel-t3414884 Instaluje się go normalnie poprzez twrp.
 8. No dobrze, ale jak karta sim wymaga wpisania pinu to telefon będzie przyblokowany?
 9. Wgrałem ten kernel Radon 2.1, ale taktowanie minimalne nadal mi pokazuje 600MHz. Coś trzeba zmieniać czy po prostu tego niższego taktowania nie pokaże?
 10. Nie ma znaczenia. Ja nie używam czytnika do odblokowywania, nie mam dodanych żadnych palców, a w aparacie mogę robić zdjęcia.
 11. U mnie to samo. Już się cieszyłem, że na 6.8.4 naprawili, bo ponad dobę miałem dobrze, ale od około 35h działania telefonu zaczęło drenować baterię. Zrestartowałem telefon i znowu 12h ładnie wchodził w deep sleep, a teraz od 4h cały czas jest wybudzony.
 12. Napisz jeszcze na których miui miałeś problem z drenażem baterii.
 13. Jako osoba, która na każdym miui8 miała drenaż baterii, potwierdzam, że 6.5.5 jest pod tym względem najlepsze.