Jump to content

Davlar

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Davlar

 • Rank
  Użytkownik
 1. Potwierdzam, build pi.3595. Jakichś większych zmian na razie nie stwierdziłem. Za to zniknął mi kanał "Następne" z home screen, mimo włączenia w opcjach.
 2. Dziwne, na ostatnim oficjalnym buildzie u mnie już żadnego ghostingu nie ma.
 3. Normalnie z Google Play , oficjalna apka bez problemu działa.
 4. Mi box 3 ma odbiornik irda, więc można jakimś uniwersalnym pilotem spróbować. Albo np. apka mi pilot jeśli ma się tel. Xiaomi
 5. Myślę, że każdy chciałby to móc wyłączyć w dialerze Google. Niestety nie da się na oficjalnym sofcie nijak. U mnie działa poprawnie tak fifty-fifty. Wg mnie to jakiś grubszy bug tego modelu. Nie umiem jednak powiedzieć czy sprzętowy czy programowy. Jaka wersję softu masz? U mnie na miui 10 pamiętam działało wszystko poprawnie.
 6. Witam wszystkich posiadaczy "22-ki". Mój stary chiński box wyzionął ducha i sprawiłem sobie właśnie mi box s. Naczytałem się już o bugach tego sprzętu i trochę mam obawy czy użytkowanie będzie przyjemnością. Pierwszy restart przy oglądaniu ipli już zaliczyłem. I tutaj mam pytanie do zaprawionych w bojach posiadaczy. Box przyjechał z firmware 3302 i woła o update. Czy warto uaktualniać? Czy aktualny soft (poza problemem z montowaniem USB , już doczytałem) sprawia większe problemy niż ten 3302 ? Z góry dzięki.
 7. Zaktualizuj gboard, to się pojawi polski.
 8. To znany bug po wprowadzeniu miui 12 na ten model. Najnowsza wersja 12.0.3.0 ponoć rozwiązuje problem..
 9. To co podaje Xiaomi, a to co jest rzeczywiście zmienione to zupełnie inna para kaloszy. Na pewno jest poprawiony bug z NFC z tego co słyszałem, ale sam miui 12 nadal kijem nie tykam...
 10. Też jestem ciekaw. Przezornie cały czas siedzę na miui 11 nadal...
 11. Od początku nie było niestety. Trzeba nieoficjalny flashować
 12. Dialer google na tym modelu nie ma tej opcji. Już pisałem gdzieś , że to bubel model. Bo nie ma bata żeby tyle telefonów miało od nowości uszkodzony czujnik zbliżeniowy. Coś się zawiesza w sofcie i tyle wg mnie. U mnie działa przyłożenie do ucha na chwilkę i potem już ekran się zapala prawidłowo. Ps. Koniecznie trzeba wyłączyć tryb kieszonkowy / kieszeni. Bez tego nic nie idzie zdziałać.
 13. Standardowo, czy masz szkło albo etui? Zdejmij i wtedy testuj.
 14. A robiłeś wipe (przywracanie fabrycznych ustawień)?
×
×
 • Create New...