Jump to content

Davlar

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Davlar's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • One Year In
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Macie na 12.5 na Note 8T problem z niektórymi ikonkami na górnej belce? Np. systemowe oszczędzanie baterii jest cała biała ikonka. Kilka innych ikon powiadomień też jest tak zepsuta. Czy to tylko u mnie?
 2. Witam. Nie wiem co mnie pokusiło zaktualizować do 12.5, ale stało się. Okazuje się, że w nowej wersji nie jestem w stanie przejść z powiadomienia prosto do aplikacji, jeśli tych powiadomień z danej apki jest więcej niż 1. Po tapnięciu powiadomienia rozwija się ono tylko zamiast przejść ogólnie do aplikacji. Jest to cholernie uciążliwe w komunikatorach czy klientach email, kiedy przyjdzie np. 10 powiadomień z 1 aplikacji i trzeba każdy wpis osobno wybierać. Czy ma ktoś pomysł jak przywrócić dotychczasowe działanie?
 3. No tak, albo downgrade do starszej wersji, albo upgrade do nowszej. Ja nie używam dodatkowej pamięci po USB, więc nie potrzebowałem tego naprawiać. Jak poszperasz na forum, to na pewno znajdziesz coś więcej o tym problemie.
 4. To znany bug jednej z wersji firmware (systemu). Na wcześniejszej nie było tego problemu. Na najnowszej też chyba naprawione, ale głowy nie dam.
 5. Najlepiej ręcznie usuwać dane z pamięci podręcznej ewentualnie wszystkie dane aplikacji z interfejsu samego systemu. (Ustawienia - pamięć) Kodi b. szybko zapełnia pamięć, podobnie jak Chrome. Poza tym na pustym box do dyspozycji użytkownika zostaje jakieś 5.5 GB na starcie, więc nie jest to tak wiele.
 6. Ale to tylko z rootem, więc niemożliwe na oficjalnym firmware z zablokowanym bootloaderem.
 7. Hey. Czy orientuje się ktoś do jakiego poziomu % baterii będzie działał pilot ? Poziom baterii jest raportowany w opcjach mi boxa na liście sparowanych urządzeń. U mnie zeszło do 75% na razie i ciekaw jestem ile realnej żywotności jeszcze zostało.
 8. Nie możesz, ale skoro masz już odblokowany bootloader, to nic nie stoi na przeszkodzie byś wgrał oficjalny rom EEA z andkiem 11.
 9. Standardowy bug Xiaomi. W tym modelu to plaga. Doraźnie wyłącz pocket mode, troszkę mniej wkur....
 10. Albo nieobsługiwany kanał (radio). Trzeba by zmienić na routerze dla testu.
 11. Jaka wersję firmware miałeś? Dosłownie parę dni temu pojawił się nowy build 38xx i niestety na zagranicznych forach słychać dużo przypadków uceglenia jak u Ciebie. Na razie warto się wstrzymać z nią, myślę i czekać na rozwój wydarzeń.
 12. Tak, te freezy każdej przeglądarki opartej na chromium to jakaś parodia. Ale ponoć to nie tylko przypadłość Xiaomi. Inni producenci na Android 10 też mają z tym problem. Az niewiarygodne się wydaje, że problem jest chyba od ponad roku już i do tej pory nie zostało to naprawione....
 13. Potwierdzam, build pi.3595. Jakichś większych zmian na razie nie stwierdziłem. Za to zniknął mi kanał "Następne" z home screen, mimo włączenia w opcjach. Edit; Po jakimś czasie kanał Następne wrócił.
×
×
 • Create New...