Jump to content

jariq

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jariq

  1. Doszedł do mnie drugi wyświetlacz od innego sprzedajacego- tutaj wszystko działa. Jednak wyświetlacz posiada 4 białe plamy, przebarwienia...całość w porównaniu do oryginału jest jakaś taka żółta... dotyk też jakiś taki toporny... Z deszczu pod rynnę... Spróbuję dogadać się ze sprzedającym, żeby podmienić na inny, żeby się chociaż pozbyć plam...
  2. Witam. Jestem zdecydowany na zakup Mi 9T pro, ale od trzech dni na magazynach sklepowych pustki... Co się dzieje?? Czekamy na jakiś transport, czy model został już wychowany na rzecz note 10?? Pozdrawiam!!
  3. Witam. Parę dni temu spadł mi telefon (RN4X 3/32, Snapdragon 625), na ekranie pojawiła się piękna pajęczyna- mimo to dotyk i ekran działa. Postanowiłem kupić ekran z ramką na allegro. Po wymianie wyświetlacz działa, natomiast nie reaguje w ogóle dotyk. Wróciłem więc do pękniętego oryginału. Jak uważacie, trafiłem na felerny egzemplarz z uszkodzonym dotykiem i powinienem go reklamować, czy może powinienem kupić wyświetlacz z identycznymi oznaczeniami?? Jedno, co zwróciło moją uwagę, to fakt, że na taśmie od digitizera na oryginale oznaczenie pinów zaczyna się od C2 C1 C3..., natomiast na zakupionym jest po kolei- C1 C2 D2... Załączam zdjęcia.
×
×
  • Create New...