Jump to content

adam_broda

Użytkownicy
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by adam_broda

 1. Nie dla wszystkich. Mam Mi 9T Pro kupione w Polsce z MIUI Global 12.5.2, Android 11 (po kilku aktualizacjach OTA). Nie zauważyłem takich dziwnych zachowań żadnej aplikacji.
 2. Czyżby jakaś nowa wersja Acrobat Reader, która potrafi otworzyć "...każdy format pliku"? OfficeSuite to potrafi.
 3. Witam wszystkich. Właśnie dzisiaj po 2,5 roku ekran w moim Bip się odkleił. Widzę na Twoim filmiku, że ekran masz nadal przyklejony. Trzyma tak od czasy pierwszego klejenia? Pozdrawiam.
 4. W tym rzecz, że obie apki nie mają żadnych uprawnień. W ustawieniach obu nie ma również nic co można by zastosować w sprawie uruchamiania. O.K. Ogarnąłem to ADB i odinstalowałem całkowicie "Nagrywanie ekranu". Z tym, że jest tam opcja ponownej instalacji więc jest dobrze. Teraz pora na testy.
 5. Nie wiem co to jest "adb". Zainstalowałem Hiden Settings for MIUI. Można w niej zatrzymać proces ale po jakimś czasie włącza się sam. Nagrywanie ekranu uruchamia mi się przy dotykaniu ekranu (np. kiedy bawię się gierką NR Shooter), można to jakoś wyłączyć?
 6. Mi 9T Pro, MIUI 12 - jak wyłączyć lub zablokować apk "Nagrywanie ekranu"? Po odinstalowaniu aktualizacji widoczny jest przycisk "Wyłącz" ale nieaktywny, podobnie jak "Wymuś zatrzymanie". Wiem, że jest to aplikacja systemowa i jest zablokowana przez MIUI ale czy nie ma na to rady?
 7. A czy w skrzynce masz ustawione wysyłanie SMS?
 8. A może to Endomodo coś synchronizuje z chmurą? Jeżdżę dosyć dużo rowerem ale tylko dla zdrowia i nie używam żadnych apek tego typu. Kiedyś miałem to nawet w telefonie ale było mi to kompletnie nieprzydatne.
 9. A kliknąć to sobie możesz wtedy kiedy te 0 nie jest szare. Nie ma nic dalej bo nic się nie otwiera.
 10. Mam cały czas włączone AOD i nie zauważyłem czegoś takiego jak u Ciebie. I ten proces jest jakiś inny.
 11. Mam wersję 3.9 i nie mogę zaktualizować do 4.2. Instalator pakietu wyświetla komunikat, że "Aplikacja nie została zainstalowana"
 12. A dlaczego przez TWRP a nie normalnie jak jest napisane? Dlaczego plik Recovery (sądząc po objętości) a nie OTA? Ja ściągnąłem OTA (ok. 1,2 GB), wskazałem go w Aktualizacje, się zainstalowało i śmiga.
 13. No to idź protestuj.. nic Ci to nie da. Zawsze znajdą inny sposób. Niestety moim zdaniem jedyna opcja to nie kupować żadnego sprzętu elektronicznego i żyć jak asceta.. no ale tak się raczej nie da. No właśnie takich zachowań oczekują ci "oni", podglądający, podsłuchujący - to cała branża reklamowa. Dając zgodę pozwalamy na zalew tym całym syfem, większości normalnych ludzi do niczego nie potrzebnym. Ja również daję taką zgodę, ale trzeba to minimalizować jak tylko można, wyrażać sprzeciw jak tylko się da i nie mówić, że to nic nie da. "Oni" mają wgląd na to co piszemy i mówimy i jak nie zaprotestujemy to będzie tego więcej. Nic nie robienie to zgoda na wszystko.
 14. Ale to nie znaczy, że mamy się z tym zgadzać i nie protestować.
 15. Dzięki wielkie. Dokładnie tak to działa. Tylko nie wiem jak mogłem to włączyć. Chyba jakiś przypadek.
 16. Podnoszę telefon, wybudzam go a ekran blokady jest czarno-biały. Odblokowuję - wszystko jest czarno-białe. Uruchamiam kilka różnych aplikacji i ciągle brak kolorów. Wyłączam i po włączeniu ekran blokady jest przez kilka sekund kolorowy a potem płynnie kolory zanikły. Robię reboot jeszcze raz i wszystko wróciło do normy. Co to było? Czy jest możliwe w ustawieniach wyłączenie kolorów? - ja nie znalazłem. Czy ktoś się spotkał z takim zjawiskiem?
 17. Dlaczego? Można przed nazwą dodać cyfrę według własnego widzi mi się i posortuje w kolejności liczb.
 18. To jakieś chińskie sztuczki. Tą moją wersję 11.0.2.0 mam nie z pliku ale normalnie z OTA. Teraz napisałeś ...Xiaomi udostępniło je dla wszystkich oficjalnie..., to dlaczego nie dla mnie? Dzięki bardzo, zadziałało.
×
×
 • Create New...