adam_broda

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adam_broda

 1. A dlaczego przez TWRP a nie normalnie jak jest napisane? Dlaczego plik Recovery (sądząc po objętości) a nie OTA? Ja ściągnąłem OTA (ok. 1,2 GB), wskazałem go w Aktualizacje, się zainstalowało i śmiga.
 2. No to idź protestuj.. nic Ci to nie da. Zawsze znajdą inny sposób. Niestety moim zdaniem jedyna opcja to nie kupować żadnego sprzętu elektronicznego i żyć jak asceta.. no ale tak się raczej nie da. No właśnie takich zachowań oczekują ci "oni", podglądający, podsłuchujący - to cała branża reklamowa. Dając zgodę pozwalamy na zalew tym całym syfem, większości normalnych ludzi do niczego nie potrzebnym. Ja również daję taką zgodę, ale trzeba to minimalizować jak tylko można, wyrażać sprzeciw jak tylko się da i nie mówić, że to nic nie da. "Oni" mają wgląd na to co piszemy i mówimy i jak nie zaprotestujemy to będzie tego więcej. Nic nie robienie to zgoda na wszystko.
 3. Ale to nie znaczy, że mamy się z tym zgadzać i nie protestować.
 4. Dzięki wielkie. Dokładnie tak to działa. Tylko nie wiem jak mogłem to włączyć. Chyba jakiś przypadek.
 5. U mnie nie ma czegoś takiego. Możesz zrobić zrzut ekranu?
 6. Podnoszę telefon, wybudzam go a ekran blokady jest czarno-biały. Odblokowuję - wszystko jest czarno-białe. Uruchamiam kilka różnych aplikacji i ciągle brak kolorów. Wyłączam i po włączeniu ekran blokady jest przez kilka sekund kolorowy a potem płynnie kolory zanikły. Robię reboot jeszcze raz i wszystko wróciło do normy. Co to było? Czy jest możliwe w ustawieniach wyłączenie kolorów? - ja nie znalazłem. Czy ktoś się spotkał z takim zjawiskiem?
 7. Dlaczego? Można przed nazwą dodać cyfrę według własnego widzi mi się i posortuje w kolejności liczb.
 8. To jakieś chińskie sztuczki. Tą moją wersję 11.0.2.0 mam nie z pliku ale normalnie z OTA. Teraz napisałeś ...Xiaomi udostępniło je dla wszystkich oficjalnie..., to dlaczego nie dla mnie? Dzięki bardzo, zadziałało.
 9. Dlaczego skoro jest ta dobrze to jest tak źle? To da się ręcznie czy nie?
 10. Mądrego to i przyjemnie poczytać. "POLAM" i wszystko jasne. A swoją drogą to trzeba być nieźle zakręconym żeby wymyślić ustawianie drugi raz tego co już masz ustawione. Nie da się tego jakoś przekopiować?
 11. Ekran główny u mnie wygląda tak Po włączeniu w ustawieniach ekranu głównego "Z szufladą aplikacji" wygląda tak jak w poście powyżej A po przeciągnięciu tak jak wskazuje strzałka wygląda tak Czy teraz masz już jasność w temacie?
 12. Tutaj masz cały wątek na temat. https://miuipolska.pl/forum/topic/48367-powiadomienia-na-aod-z-aplikacji-telefon-i-sms-od-google-rozwiązanie-problemu-z-wyświetlaniem/
 13. Wygląda na to, że szuflada zasłania ekran główny.
 14. Szkoda tylko, że wyjścia są tylko żeńskie. Do "miarodajnych" testów najlepiej byłoby wykluczyć kabel. Poza tym kto wie jak są kalibrowane te wszystkie mierniki. Idealny pomiar mógłby być wykonany dwoma dobrymi (legalizowanymi) miernikami jednocześnie, jeden jako woltomierz i drugi jako amperomierz. Wszelkie inne metody i urządzenia to tylko szacunki. W sumie nie ma o co bić piany. Czy będę ładował 40 minut czy 1 godzinę to i tak muszę mieć dostęp do gniazdka 240 V. I gdzie tu mobilność?
 15. Rom global 11.0.2.0 (QFKMIXM) uzyskany przez OTA, zainstalowałem MIUI System Launcher RELEASE-4.15.2.1444-02151830
 16. "Chyba" to się koniu jak idzie. Co to za odpowiedź? Albo wiesz albo nie. Bicie piany.
 17. Uprzejmie donoszę, że ni z gruszki ni z pietruszki powiadomienia na AOD zaczęły u mnie działać.
 18. Nie wiem dlaczego zmienił się format pliku zrzutu ekranu. Na androidzie 9 było to png, a teraz na 10 jest jpg. Na dodatek "Przeglądarka fotografii systemu Windows" nie może otworzyć takiego pliku bo ma "...za mało pamięci..." co jest wierutną bzdurą. Kopia pliku zapisana w formacie png nie sprawia najmniejszych problemów. Która aplikacja to robi i jak można to zmienić? A może się mylę i to MIUI jest sprawcą zamieszania?
 19. Czyli te wszystkie wysiłki czynione na wątku AOD psu na budę się zdały, bo ty masz rom EEA a ja Global?