Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

W Planet Plus na 11.11 był nawet 10%, ale jest 3 miesiące czekania na zatwierdzenie. Jak wejdzie to mam 6/128 za równe 980 PLN. ;-)

Jak już dostaniecie Global ROM na andku10, to proszę podzielcie się wrażeniami. Szczególnie bateria i jej drenaż/jego brak mnie ciekawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Mi9T z przesyłaniem zdjęć i filmów z Galerii telefonu poprzez WIFI na telewizor z Androidem Sony 49X8309C. Wykrywa TV ale nie łączy.

Mam tez problem z przesyłaniem wideo z telefonu z Youtube na ten telewizor. Co zrobić? Pomóżcie. :-D

I co doradzić koleżance, która zainstalowała MIUI 11 i ma problem z drenażem baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK a co z tym problemem?

Mam problem z Mi9T z przesyłaniem zdjęć i filmów z Galerii telefonu poprzez WIFI na telewizor z Androidem Sony 49X8309C. Wykrywa TV ale nie łączy.

Mam tez problem z przesyłaniem wideo z telefonu z Youtube na ten telewizor. Co zrobić? Pomóżcie.

Edytowane przez bibi1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK a co z tym problemem?
Mam problem z Mi9T z przesyłaniem zdjęć i filmów z Galerii telefonu poprzez WIFI na telewizor z Androidem Sony 49X8309C. Wykrywa TV ale nie łączy.
Mam tez problem z przesyłaniem wideo z telefonu z Youtube na ten telewizor. Co zrobić? Pomóżcie.
Nie mam tego TV, więc nie wiem. Z Chromecast mi działa.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Mi-9T-6128GB-Glacier-Blue-48MP-NFC-ver.-EU/3853

https://www.morele.net/smartfon-xiaomi-mi-9t-6-128gb-carbon-black-5939348/

Witam
Może mi ktoś podpowie jak sprawdzić czy te telefony są w wersji EU a nie tylko z softem global EU.

Nie znam się na oznaczeniach i nie chciał bym kupić tel z importu bo taki to można sobie samemu kupić na gearbest.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Twinskillers napisał:

Hej mam dwa MI9T Jeden na andku 10 drugi na 9 i żaden nie widzi mi box s . LGG6 też nie widzi. Ostatnio zaktualizowałem mi box na andku 9.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

No to jakaś kiszka. Pilot od Google - Android TV widzi i działa, ale nie ma regulacji głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedy mam telefon podłączony pod Android Auto cały czas mrugają mi boczki ekranu jak przy powiadomieniu. Rozprasza mnie to w nocy. Wyłączyłem wszystkie powiadomienia w aplikacji Android Auto, Yanosiku i nawet mapach Googla, ale nic to nie zmienią. Jestem na global Stanley. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zakupiłem ten telefon w piątek. Po pierwszym zachwycie przyszło rozczarowanie. Kiedy użytkuje telefon, tzn fizycznie go używam i ekran jest włączony bateria znika w oczach. Jak wspomniałem telefon mam dopiero 3 dni więc zainstalowałem jakieś podstawowe dla mnie aplikacje. Wcześniej posiadałem Redmi note 4 i Note 5. Oba też miały baterie 4000mah i dużo różnych aplikacji poinstalowanych ale bateria to było to co zawsze na plus wyróżniało te telefony. Myślałem, że ten z bateria tej samej wielkości też się będzie dobrze sprawował. Dziwne jest to, że szukając informacji spotykałem się z  pozytywnymi informacjami na temat baterii. Np filmy na youtube pokazujące zużycie baterii na włączonym ekranie. Ten telefon bardzo dobrze wypadał. Macie podobnie, ktoś ma jakąś podpowiedź co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Zakupiłem ten telefon w piątek. Po pierwszym zachwycie przyszło rozczarowanie. Kiedy użytkuje telefon, tzn fizycznie go używam i ekran jest włączony bateria znika w oczach. Jak wspomniałem telefon mam dopiero 3 dni więc zainstalowałem jakieś podstawowe dla mnie aplikacje. Wcześniej posiadałem Redmi note 4 i Note 5. Oba też miały baterie 4000mah i dużo różnych aplikacji poinstalowanych ale bateria to było to co zawsze na plus wyróżniało te telefony. Myślałem, że ten z bateria tej samej wielkości też się będzie dobrze sprawował. Dziwne jest to, że szukając informacji spotykałem się z  pozytywnymi informacjami na temat baterii. Np filmy na youtube pokazujące zużycie baterii na włączonym ekranie. Ten telefon bardzo dobrze wypadał. Macie podobnie, ktoś ma jakąś podpowiedź co z tym zrobić?
Przede wszystkim napisz więcej konkretów, z ogólników ciężko cokolwiek wywnioskować. Ile to jest "znika w oczach"? Zapodaj zrzut zużycia baterii. Cokolwiek :)

PS. Nie ma co porównywać tego modelu do Twoich poprzedników. Ekran kilka klas lepszy, to samo procesor.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...