Algeroth82

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Algeroth82

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po aktualizacji do 11.0.2.0 PFJEUXM automatycznie pozmieniało uprawiania autostartu - w zasadzie wszystkie zainstalowane aplikacje go dostały (a ustawione miałem raptem kilka)
 2. Ja po przejściu na 10.3.15 zauważyłem kilka negatywnych zmian. Aparat dłużej łapie ostrość i ogólnie wolniej działa oraz po podłączeniu kablem USB lub poprzez FTP do komputera nie da się zgrać całego katalogu, pliki da się, przy katalogu wywala błąd (w poprzedniej wersji było ok)
 3. Krótkie pytanie jeżeli można, naczytalem się o wypalajacych ekranach amoled od Samsunga i zastanawiam się jak to ma się w przypadku xiaomi. Kupiłem mi 9t i chciałbym włączyć aod natomiast zastanawiam się czy nie spowoduje to efektu właśnie wypalonych pixeli. Dotychczas używałem telefonów z ekranami IPS więc nie mam doświadczenia niestety, a informacje w necie są hmmm sprzeczne. Dzięki za pomoc
 4. Hmmm szkoda... Ciekawe po co w takim przypadku dali taką możliwość w ustawieniach... A jest jakieś etui w stylu tego https://allegro.pl/oferta/etui-do-xiaomi-mi9t-mi-9t-kabura-case-imesh-view-8241524762?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Tylko z możliwością instalacji oprogramowania dedykowanego z Google play a nie z jakiejś dziwnej strony?
 5. Ma ktoś namiary na flip case z funkcją włączania i wyłączenia ekranu przy zamknięciu /otwarciu bez konieczności instalowania jakiś dziwnych apek (kview)? W moim poprzednim xiaomi (mi Max 2) miałem takie i teraz mi tego brakuje niesamowicie. Teraz mam ten, ale niestety nie obsługuje tej funkcji https://allegro.pl/oferta/nillkin-qin-etui-case-futeral-xiaomi-mi-9t-9t-pro-8291796606?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare