Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak było na Android 9, bo od razu jak kupiłem telefon zaktualizowałem do 10. Spokojnie wyciągam 2 dni z włączonym AOD. Nie jestem graczem. Używam telefonu do dzwonienia, sms , Facebook i przeglądania internetu

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michal.smoderek napisał:

Nie wiem jak było na Android 9, bo od razu jak kupiłem telefon zaktualizowałem do 10. Spokojnie wyciągam 2 dni z włączonym AOD. Nie jestem graczem. Używam telefonu do dzwonienia, sms , Facebook i przeglądania internetu

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Ja również nie gram, normalne użytkowanie. Chrome, facebook itp. U mnie przy wyłączonym AOD ledwo dwa 1.5 dnia wytrzyma.

53 minuty temu, Antyhaker napisał:


 


Przecież to są procentowe wartości, a one niewiele mówią.



Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

To proszę napisz co mam podać konkretnie, żeby stwierdzić ewentualnie co baterie zżera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Antyhaker napisał:

No dokładne wartości czasowe. Wszystkiego.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Czytałem, że ponoć to jakiś problem z software. Dużo użytkowników mi9t ma problem z wydajnością baterii. Próbowałem pobrać jeszcze raz najnowszy pakiet ale nie mogę.

Screenshot_2020-01-29-18-01-10-898_com.miui.securitycenter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czytałem, że ponoć to jakiś problem z software. Dużo użytkowników mi9t ma problem z wydajnością baterii. Próbowałem pobrać jeszcze raz najnowszy pakiet ale nie mogę.]

 

Sporo użytkowników ich nie ma, więc na dłuższą metę to żaden argument dla którejkolwiek ze stron. Co do zrzutu - chodziło mi o szczegóły, które uruchamiają się po kliknięciu w daną aplikację.

 

Jeśli Cię to ciekawi, to u mnie ten proces Androida również jest dość wysoko, aczkolwiek problemów z baterią nie mam.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Antyhaker napisał:

 

 

 

 

 

Sporo użytkowników ich nie ma, więc na dłuższą metę to żaden argument dla którejkolwiek ze stron. Co do zrzutu - chodziło mi o szczegóły, które uruchamiają się po kliknięciu w daną aplikację.

 

Jeśli Cię to ciekawi, to u mnie ten proces Androida również jest dość wysoko, aczkolwiek problemów z baterią nie mam.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

U mnie od aktualizacji cały czas na pierwszym miejscu system Android.

Tak jak wcześniej napisałem, próbowałem pobrać jeszcze raz pakiet aktualizacji ale bezskutecznie.

Screenshot_2020-01-30-07-21-16-701_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-01-30-07-24-20-251_com.android.updater.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z baterią. Na każdym Androidzie. Całe szczęście, że tylko wtedy, gdy wspominam note 4x
[mention=10517]Antyhaker[/mention] Blokada? Przecież to oficjal
Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Jasne, ale na oficjalu masz "stabilny prerelease" i normalny stable.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aparat tylni jest w jakiś sposób klejony? Mam fona od 2 dni i widzę że zbiera się tam kurz w dolnej czesci i wydaje mi się że gdy chce go wytrzeć to jest tam dosyć lepki i nie wiem czy dalej próbować czy nie przejmować się tym , bo może już klej wycieram. Pytam bo w razie czego mam 14dniowy zwrot ale irytuje mnie lekko to :-D

IMG_20200203_202308.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkoholu nie mam ... próbowałem mikrofibrą , tarłem tarłem i niestety ten biały przyklejony nalot nadal jest a bardziej nie chce bo mam wrazenie że zaraz go odkleje albo do dziury się dokopie ... telefon super ale jakoś estetycznie mnie to drażni i nie wiem czy nie skorzystać z 14 dniowego zwrotu a szkoda bo spodobał mi się ten model.

 

12345.jpg

Edytowane przez warszawa12332167
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam zagwozdkę teraz czy próbować to zmywać czy nie ryzykować i oddać na zwrot heh  nie chciałbym jakimiś specyfikami w jakiś sposób uszkodzić powierzchni
Jakimi znów specyfikami? Jakiej powierzchni? To nie kwas solny w konfrontacji z papierem Śmiało, przetrzyj delikatnie i daj znać.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecierałem, to co wyżej zeszło a to w szczelinie niestety jest.... juz mnie to wkurza ze nowy telefon a trzeba kombinowac i chyba sie poddaje. W sobote wybiorę się raczej nie zwrot.
Powodzenia. Wady się zdarzają, nie ma co się zrażać.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...