cointreau

Użytkownicy
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About cointreau

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podkarpackie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3/xiaomi.eu

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Sugerujesz, że modele z Gearbest mają problemy z autofocusem?
 2. Taka folia ochroni co najwyżej przed zarysowaniem, a nie przed pęknięciem ekranu w przypadku upadku telefonu.
 3. Czy są obecnie dostępne jakieś kody obniżające cenę na gearbest?
 4. Kupował ktoś Mi9T od dragonistPL? Widzę, że mają też drugie konto NowMobile z większą ilością negatywów.
 5. Jest jakiś sposób, żeby sprawdzić, czy Xiaomi MI9T zakupiony w takich sklepach jak (Bestcena, Dragonist) był w 100% w wersji global, tzn. posiadał obsługę pasma LTE B20? Wiadomo, na pudełku można wszystko napisać, ale jest potwierdzić fakt obsługi pasma B20?
 6. Skoro masz, to...Jak wygląda kwestia powiadomień? Jest to lepiej dopracowane niż w M9?
 7. Może inaczej to ujmę... https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9t-6-128gb-inaczej-redmi-k20-globaleu-8150889308 Przykładowa (pierwsza z brzegu aukcja)...Tutaj kupujemy Xiaomi MI9T, czy Redmi K20? Jak odróżnić (mieć pewność w 100%), czy to co kupiliśmy to Xiaomi MI9 T, czy Redmi K20 ?
 8. Czy jest jakiś sposób, aby przed lub po zakupie sprawdzić w sposób wiarygodny, czy MI9T/Pro posiada B20? Może jest jakiś kod serwisowy, który nam to ułatwi? Czy też pozostaje jedynie zaufać konkretnemu sprzedawcy...tzn. kupić od pośrednika AbcDaty?
 9. Różnice pomiędzy MI9T Pro, a MI9T: - lepszy procesor z grafiką - opcjonalnie większa pamięć - trochę szybciej ładująca się bateria - aparat z lepszą matrycą, tzn. Sony IMX 582 / Sony IMX 586 Czy coś pominąłem? Jeśli tak, to pomóżcie... Ciekawi mnie też jaka jest konkretnie różnica w tych matrycach Sony. Pytam o to co na papierze...
 10. Domyślam się, że po zainstalowania aplikacji GCam działa ona w ten sposób, że robiąc zdjęcie włączam tą aplikację lub wyłączam i wtedy robię zdjęcie w standardowym trybie aparatu. Innymi słowy, żeby zrobić zdjęcie bez GCam...nie muszę odinstalowywać tej aplikacji?
 11. Jestem zszokowany, że tak mało osób pisze na ten temat...Czy nie działające 5GHz w tym telefonie to problem poważny, dotyczący większości modeli, czy też wyjątkowa sytuacja której doświadczyli nieliczni w tym użytkownik Perty?
 12. Gdzie w takiej cenie kupiłeś wersję EU?
 13. Wracam tutaj po dłuższej przerwie i mam nadzieję, że pomożecie... Przymierzam się do zakupu MI8 i z tego co rozumiem są 3 wersje tego modelu: china, global z odblokowanym bootloaderem (czyli zmodyfikowany china) i czysty global. Nezumi sugerujesz, że sprzedawca OnePlus oferuje modele z czystym globalem, natomiast patrząc na komentarze, które posiada mam wątpliwości...jest tam mowa o dystrybucji brytyjskiej (faktycznie chińskiej, o zamianie ładowarki na CE itp, czyli o tych kwestiach, które były poruszane w tym w temacie. Każdy sprzedawca może zamienić ładowarkę chińską z przejściówką na CE, każdy może powiedzieć, że oferuje czysty global, a w praktyce może być to zmodyfikowany china. W związku z powyższym, czy istnieje jakaś wiarygodna metoda, aby móc sprawdzić, czy telefon, który kupujemy (obojętnie od jakiego sprzedawcy) faktycznie posiada czysty global, czyli wersję EU z zablokowanym bootloaderem? Chodzi tu o obiektywną metodę, która może być podstawą do zwrotu telefonu., jeśli sprzedawca celowo wprowadza w błąd.
 14. Czy ktoś coś wie na temat tego projektu? Telefon miał się pojawić w sprzedaży pod koniec 2 kwartału, ale od dłuższego w mediach cisza na ten temat. Projekt został zamknięty, czy nadal...trzeba czekać?
 15. <bartek1608> - Jakich konkretnie aplikacji nie udało Ci się wyłączyć?