Skocz do zawartości

Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.09.2019 o 20:27, ZIOLOISO napisał:
Mi flash używałeś z zachowaniem danych?  

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Ogólnie? Bo teraz w ogóle nie użyłem. A jeśli pytasz jednak ogólnie, to zawsze wszystko czyszczę.  

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Od kilku dni aktualizuje mi się jakaś funkcja chrome. Z tym że trwa to bardzo długo, a jak klikne to nic nie pokazuje w sklepie Play. Ktoś wie co to?


To nowy mechanizm w Chrome, aktualizacje na wzór tych z desktopu. Instalują się z pominięciem sklepu, przez co nie wywalają przeglądarki w trakcie instalacji, tylko całość się podmienia przy ponownym uruchomieniu.


Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pytanie przesiadłem się z mi9 se rom eu 9.8.29,na mi9T jest jeszcze  rom 10.3.11global , czekam na zgodę i mam pytanie , czy u was też słabiej słychać dźwięk w słuchawkach i głośniku podczas rozmów bądź słuchania muzyki ? ,na mi9 se na 3/4 było głośno na mi9T na max jest jakbym dał w 9se na pół suwaka , i teraz zastanawiam się czy to wina mojego egzemplarza czy tylko softu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pytanie przesiadłem się z mi9 se rom eu 9.8.29,na mi9T jest jeszcze  rom 10.3.11global , czekam na zgodę i mam pytanie , czy u was też słabiej słychać dźwięk w słuchawkach i głośniku podczas rozmów bądź słuchania muzyki ? ,na mi9 se na 3/4 było głośno na mi9T na max jest jakbym dał w 9se na pół suwaka , i teraz zastanawiam się czy to wina mojego egzemplarza czy tylko softu ? . 
Europejskie Romy są cichsze bo Unia tak kazała.

Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym że są cichsze i miałem to na uwadze ale czy ta różnica jest aż tak wielka ? to jakiś dramat z tą unia a jak ktoś słabo słyszy to już unia ma go w d*pie ,npo to jest regulacja żeby regulować co jak komu pasuje ,aby w sumie co będę tu się rozwodził unia inwazytko jasen ok , więc jak wgram eu to dopisze czy to aż taka różnica w głośności między softami występuje chyba że ktoś miał już takie porównanie i potwierdzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZIOLOISO napisał:

W Gmailu jeszcze nie działa z tego co wiem. A gpay powinien sam być jak włączyć ciemny motyw globalny.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

W Gmailu działa, ale partiami to wypuszczają.

 

1 godzinę temu, atlantydas napisał:

Jak ustawić ciemny motyw w Gmailu/google play eu.9.26

To automat i leci partiami - możesz nie być w gronie szczęśliwców. Ja przykładowo mam już w GP, a nie mam chociażby w sklepie (chociaż inni mają). Takie tam Google cuda wyczynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadza się, ale użycie Tapatalka i chrome nie jest zbytnio zabijające dla baterii. Ewidentnie widać różnicę, że u mnie schodzi dużo szybciej jak na 9.8.15. Jutro zrobię screen jak to wygląda po 24h jak się całkiem nie rozładuje.:D

 

@Edit

Ma by jeszcze jedna wersja ostatniego romu.

Edytowane przez ZIOLOISO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZduneX25 napisał:
Ode mnie. 9T/K20 wpadło z 10 minut temu na serwer.

Sprawdzę sobie, dzięki :)

 

EDIT1.

@ZduneX25 Wciąż się samoczynnie restartuje. Masz może dostęp do 1 wydania, sprzed tych restartujących się reuploadów? Byłem pewny, że mam, a nie mam i guzik ...

 

EDIT2. https://xiaomi.eu/community/threads/9-9-26-27-v2-miui-11.52341/page-46#post-505065 Jakby co to tutaj jest mirror do 1 wydania z zeszłego piątku, gdyby ktoś miał podobne do mnie problemy.


Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZIOLOISO napisał:
U mnie akurat działa ok. Bateria tylko mi się nie podoba. Jutro pokaże screeny.
 
Klonujesz aplikacje?

Tak, ale nawet po usunięciu klonów V2 i V3 mi nie działa. Zresztą, reboot to jedno, ale nawet Wi-Fi nie działa.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na v1 normalnie działał. No nic do piątku przeczekam i zobaczymy jak będzie po aktualizacji.

Może zacznę testować cusrom roomy, aby widzieć jak to działa.

W twrp żeby działało restore to przed backup trzeba usunąć wzór blokady itp. Bo nie pamiętam.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZIOLOISO napisał:

Na v1 normalnie działał. No nic do piątku przeczekam i zobaczymy jak będzie po aktualizacji.

Może zacznę testować cusrom roomy, aby widzieć jak to działa.

W twrp żeby działało restore to przed backup trzeba usunąć wzór blokady itp. Bo nie pamiętam.
 

Dlatego napisałem, że v3 jest skopane :P Mnie tak załatwili, że prawdopodobnie na stałe L1 straciłem :O

Możesz przecież hasło usunąć po przywróceniu - bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZIOLOISO napisał:

Da się tak na stałe L1 stracić?

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Nie znam się, ale napisali tak - klucze są trzymane na partycji persist, więc jak zaorasz sobie persist to kaplica :P No ale nie wiem ile w tym prawdy. Faktem jest natomiast, że po instalacji v2 i v3 nie mam L1 :) Nawet po powrocie do działającego v1.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...