Jump to content

Mi 9 SE MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

laviniuc Autor | Brawa dla pana #105 - boot into fastboot mode. press volume down and power until you see the mi bunny. - i

Nowe aktualizacje: EEA V10.3.4.0.PFBEUXM - http://bigota.d.miui.com/V10.3.4.0.PFBEUXM/miui_GRUSEEAGlobal_V10.3.4.0.PFBEUXM_409f6dbb6f_9.0.zip Changelog: System Optimization: Updated Andr

W dniu dzisiejszym pojawiła się nowa oficjalna aktualizacja oprogramowania dla naszych Mi 9 SE, wersja MIUI V10.2.9.0.PFBEUXM jest już rozsyłana OTA.   Jeśli ktoś nie dostał jeszcze tej aktu

Posted Images

Garmit a po co ci aktualizacja?zle ci telefon dziala? Nie nadaje sie do uzytku bo nie ma aktualizacjii? Powinienes sie cieszyc ze sa tak rzadko(w szajsungach maja co miesiac) bo oznacza to ze nie maja duzych luk i bledow w zabezpieczeniach,a zeby miec tylko cyferke wyzej w oprogramowaniu to nic to nie daje...

• Like 1

Trzyma gorzej na baterii. Na miui 11 było lepiej. Root zrobiony to wywaliłem te chińskie apki typu mi coin, opinie i inne takie. Trochę się poprawiło ale liczę, że lepiej zoptymalizują przy kolejnym wydaniu. A tak poza tym to poprawki zabezpieczeń. 

Edited by Garmit
  • 1 month later...