Jump to content

wjarzab

Użytkownicy
 • Posts

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

wjarzab last won the day on February 21 2023

wjarzab had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  R4x, MI9SE, PX4PRO

Recent Profile Visitors

850 profile views

wjarzab's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter

Recent Badges

5

Reputation

 1. tak, ale na podforum X4'ki. Może tam nikt nie korzysta z AA i mam nadzieje ze może tu ktoś sobie z tym jakoś poradził. Nie uwierzę w to, że tylko JA używam MIUI i AA.
 2. Pytanie. Używa ktoś telefony Xiaomi/Redmi/POCO połączonego BEZPRZEWODOWO z samochodowym radiem z AndroidAuto? Działa? Ja mam taki objaw, że działa, łączy bez problemu, ale wystarczy że na chwilę straci zasięg GSM/3G/LTE i po sekundzie wróci, rozłącza połączenie z radiem. Wyświetla na radiu połącz smartfon, po czym po chwili samo łączy spowrotem. Trochę to upierdliwe , szczególnie przy muzyce ze Spotify. Wyczytałem że jest to właśnie problem z MIUI. Na innych telefonach działa bezproblemowo. Ciekawe czy ktoś doświadcza podobnych akcji. Piszcie. Aha, mój tel to POCO X4 PRO 5G, ale problem podobno dotyczy wszystkiego na MIUI od 12.5 wzwyż (na MI9SE z 12.5 działa bezproblemowo).
 3. Sam sobie trochę odpowiem. Powyższe POCO jest na andku 12 i MIUI 13.0.4 i faktycznie jak podczas połączenia z AA wyłączymy dane mobile i zaraz włączymy - rozłącza AA. Moje stare MI9SE na andku 11 i MIUI 12.5.1 przy takiej samej sytuacji - nie rwie połączenia z AA Ewidentny bug w MIUI 13. Jakiś trafiony ten POCO. Jak się nie wyłącza, to teraz się rozłącza. Ląduje w tej sytuacji w szufladzie na stare telefony.
 4. Pytanie. Używa ktoś telefony Xiaomo/Redmi/POCO połączonego BEZPRZEWODOWO z samochodowym radiem z AndroidAuto? Działa? Ja mam taki objaw, że działa, łączy bez problemu, ale wystarczy że na chwilę straci zasięg GSM/3G/LTE i po sekundzie wróci, rozłącza połączenie z radiem. Wyświetla na radiu połącz smartfon, po czym po chwili samo łączy spowrotem. Trochę to upierdliwe , szczególnie przy muzyce ze Spotify. Wyczytałem że jest to właśnie problem z MIUI. Na innych telefonach działa bezproblemowo. Ciekawe czy ktoś doświadcza podobnych akcji. Piszcie. Aha, mój tel to POCO X4 PRO 5G, ale problem podobno dotyczy wszystkiego na MIUI od 12.5 wzwyż.
 5. obawiam się że to nie jest hamulec z 3ki. Zdjęcia są pomieszane, opis też bzdurny. Hamulce w 3ce nie są hydrauliczne tylko czysto mechaniczne, z dwoma ruchomymi klockami i tyle.
 6. U mnie poszło bez problemu, a z pliku sie nie dało od dawna. Jedno co sie pochrzaniło to sieci wifi musiałem na nowo pododawać hasła. Poza tym, wszystko działa fajnie
 7. zrób podkładkę pod mocowanie stopki i dłuższe śrubki
 8. mam tak samo, z tym ze utknąłem na wersji 13.0.10.0
 9. jakby kol. Kacper nie miał ochoty odpowiadać, to by nie odpowiadał. Więc proszę, nie wcinaj się między w... a z..., dziękuję.
 10. przede drugim to nie Carplay bo to nie Apple. Chodzi o Android Auto i jest to znany błąd z GPS'em. Tak jak kolega wyzej napisał, można go 'naprawić' nadajac uprawnienia do dostepu 'cały czas' do GPS.
 11. ależ robi je głównym. zakryj palcem to sie przekonasz.
 12. zastanów sie na spokojnie. załóżmy ze nie istnieje kompresja i robiąc plik wideo puszczamy 30 klatek na sekunde w 24 bitach. przy takim założeniu bitrate dla FHD będzie 11943 Mbs a dla 4K? niech zgadnę.... 47772 Mbs. Czyżby 4 razy tyle? po zastosowaniu kompresji oczywiście bitrate spada ale PROPORCJONALNIE. Także.... poczytaj co to jest bitrate https://www.omnicalculator.com/other/streaming-bitrate https://web.stanford.edu/~cgregg/cgi-bin/video-calculator/ sobie kolega poporównuje różne ustawienia
 13. tak, inny, ale obraz z 4ro krotna iloscia pikseli bedzie mial 4 razy wiekszy bitrate, prawda?
 14. poprzedniej wersji czyli 13.0.2 tez nie mogłem zainstalować. Potem przez OTA weszło 13.0.10 a teraz ta też nie idzie Tym bardziej dziwne, że na https://new.c.mi.com/global/miuidownload/detail/device/1900545 czyli oficjalnej stronie Mi jest ten rom, oznaczony jako STABLE itp itd
×
×
 • Create New...