Jump to content

colin23

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by colin23

 1. też już kilka razy tak miałem. soft oryginalny. Ciekawe czy problem tylko w Polsce czy wszędzie? Xiaomi o tym można jakoś poinformować?
 2. a mam pytanko: czy jeśli wrzucę scenę wyłączenia poniżej pewnego poziomu np. 5 to jeśli będzie za chwilę wyższa to on sam się uruchomi czy muszę mieć i drugą uruchamiającą go np. powyżej 15?
 3. jako że jestem świeżakiem to powiedzcie prosze po co zmieniacie soft w 3H na chiński? jakie są tego wady i zalety? Mam 3H kupiony w polskiej dystrybucji.
 4. założylem temat w problemach technicznych i dopiero widze że temat poruszacie tu. U mnie też jest problem tyle że nie działa nawet automatyzacja wyłączania. A mam tylko dwie sceny: 1. jeśli poniżej 15 to wylącz 2. jeśli wyższa niż 35 a niższa niż 60 przełącz w tryb ręczny. W czym jest problem że nie działa? ps. czy ktoś może poprosić administracje na xiaomifans. Nie da sie tam zarejestrować. Takie info: Przepraszamy, ale wystąpił mały problem. Nie masz uprawnień, aby zarejestrować konto na tej stronie. Kod błędu: 2S129/1
 5. Witam Czy cos jest nie tak z funkcją automatyzacji oczyszczacza 3H? ustawiłem sobie dwie seny: 1. jeśli poniżej 15 to wylącz 2. jeśli wyższa niż 35 a niższa niż 60 przełącz w tryb ręczny. I nic sie nie dzieje? Najpierw oczyszczacz miał 3-8 i nadal działał. Przez moment po otwarciu okna wykrył ponad 50 i też się nie przełączył z automatu. Czy takie sceny aktywują sie po jakimś czasie?
 6. a gdzie w ustawieniach jest opcja włączenia wifi calling? edit: już wiem. nie miałem tego w opcjach sieci. musiałem wpisać kod *#*#869434#*#*
 7. gdzie w tym linku masz info o telefonach wspieranych w orange?
 8. u mnie też dziś zauważyłem. orange. nie pamiętam czy wcześniej w opcjach było
 9. tosieks, zaktualizowałem do 11.0.5 i nie mam tego problemu. u mnie wszystko działa.
 10. trochę pokombinowałem, zmieniłem na standard launcher i chyba jest rozwiązanie: ustawienia/ekran główny i wyłącz panel informacyjny u mnie jak mam włączone to na ekranie głównym mam to jak przewinę w lewo. jak wyłącze to nie można już tam wejść.
 11. nie mam. może to faktycznie jakaś aplikacja którą na dzień dobry odinstalowałem. Ale takich skrótów też nie mam. może dlatego że uzywam nova luncher
 12. wygląda jak wiadomości od googla. a co jak klikniesz w kółko w prawym górnym rogu?
 13. gdzie te wiadomości? w jakim panelu? zrób screen. ja nic nie mam.
 14. ta 13 była chwilę. czyli wychodzi że ostatnia stabilna była 6. Dziwne tylko że ręcznie nie chce Ci wgrać najnowszego. Może spróbuj jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne.
 15. nie jestem mocny w tym ale spróbuj. może podpowie ktoś bardziej obeznany. w kropkach widzę jeszcze tryb recovery. może to jest jakiś pomysł. a co Ci pokazuje jak klikasz w co nowego?
 16. a pobierz 6 ręcznie i spróbuj zainstalować ręcznie. ta 13 była dziwnie krótko.
 17. ja nie miałem 13. miałem 6 i automatycznie nic nowszego nie pobierał. Zanim pobrałem ręcznie, zrobiłem to pobranie przez kropki. Pobrał 6 i zainstalował to samo. U Ciebie coś uwalone skoro nie może pobrać z serwera.
 18. Spróbuj w 3kropkach pobrać najnowszy pakiet. Powinien Ci jeszcze raz wgrać soft automatycznie. A potem spróbuj ten z nowy pobrany na telefon . może ten Twój soft 13 jakiś felerny. Ja miałem chyba wersję 6.
 19. przecież Orjon 19.03 wrzucił ten soft do pobrania. Spójrz w tył wątku. Kilka osób pobrało i zainstalowało. M.in ja widocznych zmian zero. może i dobrze bo wszystko działa. poza tym ja używam nakładki nova więc nie widzę ewentualnych zmian wizualnych
 20. przed chwilą wyszła łatka naprawiająca wysyłanie smsów o której pisałem. Znów można wysyłać bez polskich znaków.
×
×
 • Create New...