Jump to content

colin23

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

colin23 last won the day on December 15 2020

colin23 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

colin23's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. też już kilka razy tak miałem. soft oryginalny. Ciekawe czy problem tylko w Polsce czy wszędzie? Xiaomi o tym można jakoś poinformować?
 2. a mam pytanko: czy jeśli wrzucę scenę wyłączenia poniżej pewnego poziomu np. 5 to jeśli będzie za chwilę wyższa to on sam się uruchomi czy muszę mieć i drugą uruchamiającą go np. powyżej 15?
 3. jako że jestem świeżakiem to powiedzcie prosze po co zmieniacie soft w 3H na chiński? jakie są tego wady i zalety? Mam 3H kupiony w polskiej dystrybucji.
 4. założylem temat w problemach technicznych i dopiero widze że temat poruszacie tu. U mnie też jest problem tyle że nie działa nawet automatyzacja wyłączania. A mam tylko dwie sceny: 1. jeśli poniżej 15 to wylącz 2. jeśli wyższa niż 35 a niższa niż 60 przełącz w tryb ręczny. W czym jest problem że nie działa? ps. czy ktoś może poprosić administracje na xiaomifans. Nie da sie tam zarejestrować. Takie info: Przepraszamy, ale wystąpił mały problem. Nie masz uprawnień, aby zarejestrować konto na tej stronie. Kod błędu: 2S129/1
 5. Witam Czy cos jest nie tak z funkcją automatyzacji oczyszczacza 3H? ustawiłem sobie dwie seny: 1. jeśli poniżej 15 to wylącz 2. jeśli wyższa niż 35 a niższa niż 60 przełącz w tryb ręczny. I nic sie nie dzieje? Najpierw oczyszczacz miał 3-8 i nadal działał. Przez moment po otwarciu okna wykrył ponad 50 i też się nie przełączył z automatu. Czy takie sceny aktywują sie po jakimś czasie?
 6. a gdzie w ustawieniach jest opcja włączenia wifi calling? edit: już wiem. nie miałem tego w opcjach sieci. musiałem wpisać kod *#*#869434#*#*
 7. gdzie w tym linku masz info o telefonach wspieranych w orange?
 8. u mnie też dziś zauważyłem. orange. nie pamiętam czy wcześniej w opcjach było
 9. tosieks, zaktualizowałem do 11.0.5 i nie mam tego problemu. u mnie wszystko działa.
 10. trochę pokombinowałem, zmieniłem na standard launcher i chyba jest rozwiązanie: ustawienia/ekran główny i wyłącz panel informacyjny u mnie jak mam włączone to na ekranie głównym mam to jak przewinę w lewo. jak wyłącze to nie można już tam wejść.
×
×
 • Create New...