Jump to content

colin23

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

colin23 last won the day on December 15 2020

colin23 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About colin23

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. przed chwilą pojawiło się do pobrania automatycznie.
 2. też już kilka razy tak miałem. soft oryginalny. Ciekawe czy problem tylko w Polsce czy wszędzie? Xiaomi o tym można jakoś poinformować?
 3. a mam pytanko: czy jeśli wrzucę scenę wyłączenia poniżej pewnego poziomu np. 5 to jeśli będzie za chwilę wyższa to on sam się uruchomi czy muszę mieć i drugą uruchamiającą go np. powyżej 15?
 4. jako że jestem świeżakiem to powiedzcie prosze po co zmieniacie soft w 3H na chiński? jakie są tego wady i zalety? Mam 3H kupiony w polskiej dystrybucji.
 5. założylem temat w problemach technicznych i dopiero widze że temat poruszacie tu. U mnie też jest problem tyle że nie działa nawet automatyzacja wyłączania. A mam tylko dwie sceny: 1. jeśli poniżej 15 to wylącz 2. jeśli wyższa niż 35 a niższa niż 60 przełącz w tryb ręczny. W czym jest problem że nie działa? ps. czy ktoś może poprosić administracje na xiaomifans. Nie da sie tam zarejestrować. Takie info: Przepraszamy, ale wystąpił mały problem. Nie masz uprawnień, aby zarejestrować konto na tej stronie. Kod błędu: 2S129/1
 6. Witam Czy cos jest nie tak z funkcją automatyzacji oczyszczacza 3H? ustawiłem sobie dwie seny: 1. jeśli poniżej 15 to wylącz 2. jeśli wyższa niż 35 a niższa niż 60 przełącz w tryb ręczny. I nic sie nie dzieje? Najpierw oczyszczacz miał 3-8 i nadal działał. Przez moment po otwarciu okna wykrył ponad 50 i też się nie przełączył z automatu. Czy takie sceny aktywują sie po jakimś czasie?
 7. a gdzie w ustawieniach jest opcja włączenia wifi calling? edit: już wiem. nie miałem tego w opcjach sieci. musiałem wpisać kod *#*#869434#*#*
 8. gdzie w tym linku masz info o telefonach wspieranych w orange?
 9. u mnie też dziś zauważyłem. orange. nie pamiętam czy wcześniej w opcjach było
 10. tosieks, zaktualizowałem do 11.0.5 i nie mam tego problemu. u mnie wszystko działa.
 11. trochę pokombinowałem, zmieniłem na standard launcher i chyba jest rozwiązanie: ustawienia/ekran główny i wyłącz panel informacyjny u mnie jak mam włączone to na ekranie głównym mam to jak przewinę w lewo. jak wyłącze to nie można już tam wejść.
×
×
 • Create New...