Jump to content

szymi

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

szymi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. a jest jakiś sposób żeby na globalu wyświetlało się zużycie danych w nowym panelu kontroli? czy dalej tylko działa to na starym?
 2. po aktualizacji do miui 12.5 dalej nie mogę odinstalować tego g np. yt, chrome itp., a niby w nowej wersji miało być minimum apek w sofciechińczyki znowu oszukali?
 3. po aktualizacji do miui 12.5 global nadal jest dialer xiaomi z możliwością nagrywania rozmów?
 4. tak średnio ile trzeba czekać od pojawienia w mi pilot do możliwości instalacji przez ota?
 5. ale kolory są lekko wyblakłe lub pożółkłe? wtedy przyczyną może być przeglądarka chrome i trzeba wyłączyć to w ustawieniach
 6. Swój problem z wyświetlaczem opisałem i udokumentowałem zdjęciami tutaj Pytanie czy takie coś łapie się na naprawę/ wymianę gwarancyjną? Problem z oledami mają różni producenci (wystarczy wpisać w google grafika "green screen smartphone oled") i z tego co wiem to jedni producenci wymieniają, a inni twierdzą że taka jest specyfika oleda.
 7. mi co jakiś czas się pojawia się do pobrania, a za jakiś czas znika jak pobiorę ten plik wyżej z aktualizacja i wrzuce na tel to zostanie wykryty i będzie możliwość tak jakbym ściągnął ten plik na telefonie? czy jakoś inaczej się wtedy aktualizuje?
 8. skądś to znam https://komorkomania.pl/39102,oneplus-nord-kolejna-ofiara-zieleniejacego-ekranu-producent-twierdzi-ze-to-normalne
 9. w święta miałem okazję trzymać w ręku zwykłą mi 9 i sprawdziłem ekran, również przy minimalnym podświetleniu było widać nierównomierne podświetlenie/"przepalenie" tyle że zaczynające się od dolnego rogu więc przy normalnym użytkowaniu raczej nie rzucające się w oczy, w przeciwieństwie do mojego przypadku, dramat
 10. wyapalił mi się AMOLED? proszę was o pomoc, zainstalujcie apkke oled tools lub display tester i powiedzcie czy coś tam widzicie podobnego u siebie
 11. sprawdzałeś w opcji burnin detection? najlepiej pomieszczenie z brakiem światła, niebieski i czerowny na 0, a zielony powoli zmieniasz od całkowitej czerni w gore, już przy 0A widać u mnie @Acid proszę o pomoc, czy to wypalenie albo defekt wyświetlacza? takie coś łapie się na gwarancję itp?
 12. Telefon mam około 3 miesiące. Ostatnio po instalacji przeglądarki internetowej samsunga i ustawieniu ciemnego motywu zobaczyłem że część ekranu jest delikatnie jaśniejsza od reszty. Po instalacji apki OLED Tools sytuacja się potwierdziła, mam rozjaśniony pionowy pas przechodzący przez cały ekran najbardziej widoczny przy odcieniach szarości, zieleni na minimalnym podświetleniu. Postaram się wrzucić niebawem fotki. Nie używałem tego telefonu do obrazów, aplikacji statycznych jak nawigacje itp., ani też te wypalenie nie przypomina żadnego interfejsu aplikacji. Prośba dla posiadaczy MI9SE, zainstalujecie sobie tą apke OLED Tools albo coś działającego na podobnej zasadzie i powiedzcie czy przy zmniejszając jasność do 0 macie takie same objawy przy bardzo niskiej jasności?
 13. szymi

  Mi 6 czy MIi 9 SE

  akurat mi6 z Play, sam tel bez abo, importer ABCdata i wychodzi 600 z faktura ;)
 14. mi6 czy mi9 se? do mi9 se muszę dopłacić 250zł
×
×
 • Create New...