Jump to content

Mi 9 SE MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy

pkonrad

Recommended Posts

U mnie szybkie ładowanie działa. Animacja też jest.

Fido a możesz mi powiedzieć czy masz w ustawieniach w ochronie prywatności możliwość wyłączenia powiadomień?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Teraz podłączyłem pod samochód i pokazała się animacja, okazało się że jak mam podłączone pod auto i uruchomiony android auto to nie mogę wybudzić telefonu przyciskiem power, chyba że za chwilę będzie ok. Co do Ochrony Prywatności to mam takie coś 

Screenshot_2020-08-21-11-20-26-736_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-08-21-11-20-36-939_com.miui.securitycenter.jpg

Wyskoczyła mi aktualizacja ota V12.0.1.0.QFBMIXM pobralem ją, telefon się zresetował i już nie włączył się tylko został w twrp. Pobralem jeszcze całość i chciałem zainstalować przez otg w twrp i też nie poszlo. Sformatowałem partycje system i twrp mi zniknęło telefon został w trybie fastboot. Czy wszystkie aplikacje i dane na telefonie mi się skasowały? Co robiłem źle? 

Edited by tomn95

9 godzin temu, dzidexx napisał:

Wszystko.

Aktualizacje OTA współpracują tylko ze stock recovery.

Nie czyści się partycji system bez ważnego powodu.

Pobierz rom dla fastboot i wgraj MiFlash'em bez czyszczenia i blokowania bootloader'a. Być może się uda i dane zostaną. 

Ale pobrać ten sam Rom co był zainstalowany? 

Po automatycznej aktualizacji na MIUI 12 (tel. z polskiej dystrybucji) przestały mi przychodzić pewne powiadomienia np. info o nowym filmie na subskrybowanym kanale na YT, albo komentarze na fejsbuku pod moim postem...Wszystko mam pozaznaczane by przychodziło, również w wyżej wymienionych aplikacjach, ale niestety ni chu chu., tego typu rzeczy nie przychodzą w powiadomieniach...Czy i u was jest ten problem?

Dnia 11.09.2020 o 19:19, bartek456 napisał:

Jaki custom ROM polecacie na Mi9 SE? Ewentualnie na której wersji MIUI najdłużej na baterii wam działał?

Testowalem rozne customy i jednak wole dobrze wykastrowane miui z syfu.

Na tych customach wiecznie cos mi nie lezalo.

Ale testuj. . Ze wszystkich jakie sprawdzalem najkorzystniejszy chyba jest evolution x

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

• 2 weeks later...