Jump to content

Recommended Posts

@Malina94

Niektórym powiadomienia sms działają, innym nie. Mi nie działają, więc rozwiązałem to dodając aplikację sms do powiadomień w Mi Band Tools (z Google Play można pobrać).

Co do powiadomień z Messengera, to już musisz dodać w Mi Fit. Wchodzisz w "Alerty aplikacji" i dodajesz każdą aplikację z której chcesz powiadomienia. :)

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Modyfikacje Xiaomi Mi Band 3. Wszelkie działania przeprowadzasz na własną odpowiedzialność.     14.07.2019: Modyfikacja firmware 2.4.0.20 (opaska bez NFC, wuhan)    Mi Fit 4.0.6

Mała aktualizacja moda firmware do opasek bez NFC: opaska przechowuje teraz do 16 powiadomień, poprawiona data d.mm (3.01 zamiast 3.1).

Nowa wersja moda, pierwszy post.

Posted Images

12 godzin temu, pkonrad napisał:

Przeczytaj temat od początku do końca. Nie ma tego wiele. Nie przemęczysz się ;)

• stawienia/google/połączone aplikacje -> usuń mifit
  •  
  • Z tym miałem problem. Nie wiedziałem jak zrobić. Ale już jest ok. Mam język PL na razie zostaje przy apce z postu. 
10 godzin temu, Malina94 napisał:

Mam apkę z 1 postu i firmware 1.2.0.9, wyświetla się kto dzwoni i tak dalej, ale powiadomień na miband nie dostaję (sms ani z messengera ani żadnych innych).

Uprawnienia w ustawieniach aplikacji zainstalowanych nadane, w samej aplikacji też ;)

Jakieś pomysły?

Po nadaniu uprawnień dla SMS zrestartuj telefon.

• Thanks 1
2 godziny temu, kernel napisał:

Czy teraz mogę odinstalować ten mi fit z PL i zainstalować ze sklepu Play ? Czy wtedy wróci do wersji Chińskiej ?

Nie wróci do czasu pojawienia się nowego firmware. Na oficjalnej aplikacji nie będzie działać pogoda (znaki zapytania) oraz wyświetlanie nazwy kontaktu dzwoniącego/SMS.

Edited by b4s1l
Dnia 13/07/2018 o 21:23, admin1 napisał:

Trochę nie na temat, ale może któryś z Was zamawiał opaskę z Gearbest? Ile czekaliście na przesyłkę? 

Ja wczoraj dostałem z gearbest'a. Czekałem 12 dni. Wszystko w porząsiu.

Pobrałem wcześniej firmware 1.2.8 z geekdoing ale miałem właśnie problem z wyświetlaniem dzwoniącego i wysyłającego wiadomości.

Pobieram tą aplikacje ale nie mogę się zalogować przez google account, facebook i xiaomi account. Próbowałem na kilku telefonach. Jakaś rada? Chcę zaktualizować opaskę do 1.2.9 i mieć te wyświetlanie no i te mifit zmodyfikowane bez ,którego wyświetlanie nie działa.

Przy logowaniu przez Facebooka komunikat: "Invalid key hash...."

Przy logowaniu przez Gogole: "Nie udało się zalogować"

Dodam ,że w firmware 1.2.8 zaraz po aktualizwacji z chińskiego softu wyświetlało kto dzwoni bez wyświetlanie od kogo sms na oficjalnej aplikacji Mi Fit ale szybko przestało to działać. Teraz znalazłem to forum ale nie mogę tego zrobić :(

Edited by stoper4

@stoper4 przede wszystkim czytaj dokładnie wątek ;)

Dnia 6.07.2018 o 16:20, b4s1l napisał:

@Whiget Zmodowany MiFit domyślnie nie pozwala logować się kontem google (aplikacja jest podpisana innym niż oryginalny kluczem) ale możesz spróbować poniższej metody (czasem może wymagać więcej restartów telefonu, pokombinuj)

• Odinstaluj MiFit
  • Ustawienia/google/połączone aplikacje -> usuń mifit
  • Restart telefonu
  • Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
  • Odinstaluj MiFit
  • Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać

1 godzinę temu, stoper4 napisał:

Próbowałem wszelkie kombinacje i teraz to co napisałeś ale nie działa 

Jeśli nie działa Ci nawet konto xiaomi to możesz mieć coś z Internetem, spróbuj zalogować przez VPN albo WiFi zamiast transmisji danych (lub na odwrót).

Edited by b4s1l
Dnia 20.07.2018 o 11:26, b4s1l napisał:

Nie wróci do czasu pojawienia się nowego firmware. Na oficjalnej aplikacji nie będzie działać pogoda (znaki zapytania) oraz wyświetlanie nazwy kontaktu dzwoniącego/SMS.

A czy na aplikacji Tools & mi band będzie to działać z polskim językiem?

18 godzin temu, b4s1l napisał:

Jeśli nie działa Ci nawet konto xiaomi to możesz mieć coś z Internetem, spróbuj zalogować przez VPN albo WiFi zamiast transmisji danych (lub na odwrót).

Próbowałem różnych kombinacji i różne Internety, dane, Wi-Fi u siebie i u kogoś i dalej nie działa

Edited by stoper4
Dnia 23.07.2018 o 07:13, stoper4 napisał:

Próbowałem różnych kombinacji i różne Internety, dane, Wi-Fi u siebie i u kogoś i dalej nie działa

Ja miałem ten sam problem. Z pozycji  telefonu nie działało. Dopiero na stacjonarnym pc udało mi się wejść w ustawienia Google (podpunkt 2 instrukcji).  I zablokowałem  mi fit. Nie dało się usunąć. Wtedy restart i dalszą instrukcja. U mnie pomogło działa wszystko.

W wersji 3.4.3 i 3.4.2 nie działa ekran odblokowania. Jest SecurityException signature authorize failed. 

Jedynie co można zrobić to zainstalować z google play, zmienić i z powrotem zainstalować modowaną wersję. 

Czy można naprawić moda żeby nie wyświetlało znaków ? w kwadraciku występujących między tytułem a treścią powiadomienia, w ich miejsce powinna być chyba spacja. Na angielskiej wersji z google play było okej.76df67cfeec82c536e2d344fe7fe507a.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...
Dnia 24.07.2018 o 19:46, chudy002 napisał:

Cześć,

czy wam też asystent miui w telefonie nie pokazuje zliczonych kroków i spalonych kalorii z zmodowanego mifit (ostatnia wersja z pierwszego posta) ?

u mnie to samo 

może ktoś wie jak to naprawić 

Edited by mrosi
Czy edycja cytowanej zawartości przekracza możliwości intelektualne...?
Dnia 24.07.2018 o 18:22, Diaph napisał:

Czy można naprawić moda żeby nie wyświetlało znaków ? w kwadraciku występujących między tytułem a treścią powiadomienia,

W nowej wersji (1.3.0.4) już chyba ich nie ma.

• Like 1

Mam pytanie o monitor snu.W tym tygodniu mam nocna zmianę i pracuje od 22 do 6 rano.Opaska widzi że nie śpię bo chodzę i się ruszam. To dlaczego jak śpię po pracy od 6.30 do 14 to nie monitoruje mi snu? Mam tylko komunikat w Mifit że brak danych danych snu.Używam najnowszej modowanej aplikacji Mifit z tego wątku.

Wysłane z Mi Note 2

To nie wina opaski, tylko MiFit-a, który nie monitoruje drzemek w ciągu dnia. Dla MiFit-a sen jest tylko w godzinach nocnych.Tak było od zawsze. Niektóre niezależne programy to monitorują i są chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla pracujących na nocne zmiany.

Potwierdzam powyższe. Co ciekawe w trybie auto DND opaska jest w stanie sama sobie wyłączyć powiadomienia nawet w ciągu dnia, jeśli utniemy sobie drzemkę. Tyle tylko że MiFit nic sobie z tego nie robi.

A co najlepsze to opaska rejstruje nasz sen w dzień. Zainstalowałem Miband Master i tam po synchronizacji pokazało mi dzisiejszy sen w dzień. Poużywam kilka dni tej aplikacji i zobaczę ale już myślę że jest lepsza od Mifit.

Wysłane z Mi Note 2