martini9008

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About martini9008

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Problem aktualizacji w sklepie Google jest pełno opinii od ludzi, że nie ma informacji o dzwoniacej osobie.
 2. Mam ten sam problem na honor10 i do tego po instalacji androida 9 miałem opóźnienia w pokazywanie informacji o dzwoniacej osobie a od paru dni po aktualizacji zniknęła całkiem ta informacja.
 3. Po aktualizacji nie pokazuje informacji o osobie dzwoniacej. Zauważyłem, że taki problem występuje tylko na telefonie honor 10, jest ktoś w stanie mi pomóc rozwiązać ten problem??
 4. Spotkał się ktoś z opóźnieniem informacji o numerze dzwoniacej osoby?? Dodam, że opaska jest połączona z honorem 10
 5. Takie pytanie, jaka może być przyczyna opóźnienia powiadomienia między tel a opaska?? Mam oryginalnego mifita a dodam że opaska wibruje podczas połączenia ale nazwa pojawia się po około 5 sekundach.
 6. Dodaj sobie poprostu wiadomości do alertow aplikacji, wtedy pokazuje i nawet masz treść smsa.
 7. Nie chodzi o to, zauwazylem ze pogoda aktualna w danym czasie aktualizuje sie dopiero po synchronizacji czyli wejsciu w mifita, sama sie nie aktualizuje np co godzine.
 8. Pytanie, czemu po ręcznym wpisaniu miejscowości i wyłączonym gps nie pokazuje mi aktualnej temperatury?? Jak wgl jest pobierana temperatura w opasce??
 9. Pytanie, na jakiej zasadzie działa pogoda w opasce?? Po wpisaniu recznie po 3 dniach pisze połącz sie z aplikacja aby aktualizować, dostep do neta mam ciagle a po drugie jesli używa sie wyszukiwania przez gps to i tak nie korzysta z gps tylko danych internetowych i pokazuje mi 2 miejscowosci dalej.
 10. Potwierdzam na mi fit 3.4.6 z google play wszystko śmiga az miło i w języku polskim
 11. Dobrze rozumie że jeśli zainstaluje oficjalnego mi fita 3.4.6 z google play to bede miał na bandzie odrazu jezyk polski??
 12. Wiadoma cos jak wyglada sytuacja z firmware na banda??
 13. Pytanie do wtajemniczonych czemu po instalacji gadgetbridge gdy wybieram firmware pokazuje mi sie komunikat " żadna aplakacja nie moze przeprowadzić tej akcji" wszystko jest robione jak w instrukcji z postu 1.
 14. Chyba bylo cos nie tak z tamta aktualizacja mi fita w google play bo faktycznie wrocili do wersji ma 3.4.4. Ciekawe jak wyglada sprawa z firmware banda.
 15. Przez google i przez fb i kreci kreci i nic Ok przez numer zalogowalo sie na fb a przez maila nie poszlo