Jump to content

martini9008

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About martini9008

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji nastąpiła zmiana, u mnie jest tak samo jak opisałaś. Nawet nie zwróciłem na to uwagi dopiero dzisiaj po przeczytaniu Twojego pytania.
 2. Ja miałem dziwny przypadek pojawiła mi się aktualizacja mi fit i zniknęła, wszedłem w Google play w aktualizacje i było pusto, ale wszedłem w mi fit i była opcja aktualizuj więc sprawdź bezpośrednio aplikacje mi fit z Google play.
 3. Po aktualizacji opaski do języka polskiego mam wrażenie jakby czcionka powiadomień była mniejsza, ma ktos też takie wrażenie?? Jest możliwość jakoś ja powiększyć??
 4. Po aktualizacji zniknęły również tarcze opaski do wyboru.
 5. Zauważyliście, że mi band 3 trzyma jakby krócej na baterii??
 6. Witam. Mam pytanie a mianowicie mam opaskę połączona z telefonem przychodzą powiadomienia normalnie a jak wejdę w notifications jest pusto. Wygląda to tak jakby po jakimś czasie powiedzmy 10 min wszystkie powiadomienia były kasowane z pamięci samoczynnie. Zauważył ktoś podobny przypadek?? Okazuje się że po przeczytaniu wiadomości powiadomienie znika, chodzi o snapchat i messegera. Jest inaczej niż w mi band 3. Przepraszam za niedopatrzenie.
 7. Problem aktualizacji w sklepie Google jest pełno opinii od ludzi, że nie ma informacji o dzwoniacej osobie.
 8. Mam ten sam problem na honor10 i do tego po instalacji androida 9 miałem opóźnienia w pokazywanie informacji o dzwoniacej osobie a od paru dni po aktualizacji zniknęła całkiem ta informacja.
 9. Po aktualizacji nie pokazuje informacji o osobie dzwoniacej. Zauważyłem, że taki problem występuje tylko na telefonie honor 10, jest ktoś w stanie mi pomóc rozwiązać ten problem??
 10. Spotkał się ktoś z opóźnieniem informacji o numerze dzwoniacej osoby?? Dodam, że opaska jest połączona z honorem 10
 11. Takie pytanie, jaka może być przyczyna opóźnienia powiadomienia między tel a opaska?? Mam oryginalnego mifita a dodam że opaska wibruje podczas połączenia ale nazwa pojawia się po około 5 sekundach.
 12. Dodaj sobie poprostu wiadomości do alertow aplikacji, wtedy pokazuje i nawet masz treść smsa.
 13. Nie chodzi o to, zauwazylem ze pogoda aktualna w danym czasie aktualizuje sie dopiero po synchronizacji czyli wejsciu w mifita, sama sie nie aktualizuje np co godzine.
 14. Pytanie, czemu po ręcznym wpisaniu miejscowości i wyłączonym gps nie pokazuje mi aktualnej temperatury?? Jak wgl jest pobierana temperatura w opasce??
 15. Pytanie, na jakiej zasadzie działa pogoda w opasce?? Po wpisaniu recznie po 3 dniach pisze połącz sie z aplikacja aby aktualizować, dostep do neta mam ciagle a po drugie jesli używa sie wyszukiwania przez gps to i tak nie korzysta z gps tylko danych internetowych i pokazuje mi 2 miejscowosci dalej.
×
×
 • Create New...