xjotto

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About xjotto

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do SMS to jasne, liczyłem znaleźć jakieś rozwiązanie w necie, żeby nie trzeba było wipe'ować. Co do aparatu to nie mam żadnych modów. Próbowałem zmienić w build.prop na whyred i xmla też na whyred. Próbowałem instalować moduł do Magiska dla hinduskiej wersji telefonów, ale nic nie pomaga.
 2. Po zainstalowaniu jakiejkolwiek aktualizacji późniejszej niż 9.8.1 wywala błąd aparatu: Nie można nawiązać połączenia z aparatem, uruchom ponownie telefon. Po przywróceniu wersji 9.8.1 aparat działa, ale wtedy nie działają SMS (problem z bazą danych SQLite i tzw. downgrade 112 do 111). Orientuje się ktoś czy zostało coś zmienione w kodzie dot. aparatu po wersji 9.8.1? Ewentualnie jak rozwiązać ten problem?
 3. Skorzystałem z hex wayne.
 4. @Filo301 Mógłbyś dodać informację, że po instalacji najnowszego MIUI Polska należy zainstalować kernel z tego miejsca: https://forum.xda-developers.com/mi-a2/development/kernel-hex-t3855773 Dzięki temu kernelowi na naszych A2 działa Miui Pie. Nikt Ci nic nie zagwarantuje, ale moim zdaniem będzie działać. Ja przeszedłem z Android Pie na Miui Pie.
 5. Sterowanie natężeniem podświetlenia nie do końca działa tak jak powinno. W zakresie od 0% do 20% faktycznie działa, ale przy 20% jest już maksymalne podświetlenie i w zakresie od 20% do 100% nic się nie zmienia.
 6. Po instalacji najnowszej wersji (9.3.14) telefon wpada w bootloop, na 9.3.1 jest ok. Zakładam, że to związane z przejściem z Androida 8.1 na 9.0. Jakieś rozwiązanie? Dodam, że telefon to Mi A2, ale chyba problem bardziej tu związany z ROM-em dla 6X.
 7. Wszystko masz w 1. poście.
 8. Chodzi Ci o część z fixem dla czujników? 9.3.1 faktycznie działa
 9. Czego kopię mianowicie? Tak, też widziałem na XDA, widziałem, że też są problemy z czujnikami i też na to jest rozwiązanie. Gdyby ktoś szukał to: https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78740478&postcount=477
 10. Znalazłem: https://androidfilehost.com/?w=files&flid=290794 Zaraz sprawdzę
 11. Skąd wziąłeś wersję 9.3.1?
 12. Niestety mi też nie udało się zainstalować 9.3.14 Mi6X na moim A2. Po zainstalowaniu z zipa i ponownym uruchomieniu telefon wpada w boot loopa. Jak zainstalowałem wersję 10.2.2 Android 8.1 (xiaomi.eu) to działa
 13. xjotto

  Mi Band 3 PL/mody

  W wersji 3.4.3 i 3.4.2 nie działa ekran odblokowania. Jest SecurityException signature authorize failed. Jedynie co można zrobić to zainstalować z google play, zmienić i z powrotem zainstalować modowaną wersję.
 14. Cześć, Od kilku/kilkunastu aktualizacji (tutaj z MiuiPolska) przy włączaniu ekranu pojawia się na chwilę ikona bluetooth. Ostatnio zaczął się ten bluetooth też włączać po odblokowaniu. Mam nadzieję, że to nie ten exploit co o nim tak głośno było. Nie wiem czy Miui chyba a wprowadziło fixa na to. Apple wypuściło kilka godzin po ogłoszeniu. Wie ktoś co można zrobić?