Jump to content

kernel

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kernel

 1. Powiem tak, xiaomi ma przedłuuugą krechę, za brak polskojęzycznej wersji. Hak im w smak. Dzięki za wstawkę, ale chyba nie sądzicie, że będę tu wchodził za każdym razem jak wyjdzie nowa wersja i zbanuje poprzednią, a kolega będzie poprawiał bez końca. To nieporozumienie. Koniecznie zastanowię się jak będę kupował kolejną opaskę.
 2. Czy teraz mogę odinstalować ten mi fit z PL i zainstalować ze sklepu Play ? Czy wtedy wróci do wersji Chińskiej ?
 3. Pomóżcie mi z tym USB kiem, do redmi note 3 snapdragon kenzo na litość boską przestał działać od tak. Ładuje normalnie, ale nie pokazuje mi się na komputerze. Miałem alternatywę Taki pendrive z mini USB, ale teraz też przestał działać, może jakiś sterowników brakuje w telefonie, coś sie wykrzaczyło. Pomóżcie. Unieważniłem autoryzację debugowania USB może to to ?
 4. Mam kenzo, ale chyba w takim razie zablokowany.
 5. Chyba mam jak mogę włączyć. Tylko powiedz mi który mam ściągnąć czy to wszystko jedno ? byle stabilny ? ★ Redmi Note 3 MTK Latest China Developer Version Fastboot File Download★ Redmi Note 3 MTK Latest China Stable Version Fastboot File Download★ Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Developer Version Fastboot File Download ★ Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Stable Version Fastboot File Download★ Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download★ Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download★ Redmi Note 3 Special Edition Latest Global
 6. Mam teraz zainstalowana wersję Miui 9 wersja 8.2.8, ale coś mi się krzaczy nie pasuje mi... Czy mogę ściągnąć i wgrać http://en.miui.com/download-301.html stabilną wersję Version: V9.2.4.0.MHOMIEK (MIUI9) czy mogę to zrobić i czy ma to sens ? I oczywiście powiedzcie mi jak to zrobić lub podpowiedzcie mi linkiem.
 7. kernel

  MIUI 8.2.1

  Właśnie mnie to nie wyskakuje zawsze korzystałem z "powiadomienia" ale go teraz niema...od góry rozwijałem pasek i miałem do wyboru, a teraz brak. Nie mogę się tu odnaleźć daj linka do tematu 8.2.8 eu
 8. kernel

  MIUI 8.2.1

  Wersja miui MIUI 9 Global 8.2.8 Beta A ja mam problem konfiguracją USB kiedy w opcjach programisty klikam "MTP" wywala mnie do "tylko ładowanie" porażka nie można podpiąć usb, nie można podłączyć się do kompa co jest nie tak ? Zobaczcie jeszcze te ustawienia czy coś nie schrzaniłem, bo trudno powiedzieć czy nowa wersja czy coś innego.
 9. kernel

  MIUI 7.12.21

  Po wygraniu najnowszego softu nadal brak w układzie przełączników - ekranu bezprzewodowego. Na górze telefonu to co rozwijamy, jest tam Bluetooth, latarka, wifi,...nr.softu 9 7.12.21
 10. MIUI 9 7.12.21 kolejna aktualizacja i niestety nie naprawiony układ przełączników...
 11. Po wygraniu najnowszego softu brak w układzie przełączników ekranu bezprzewodowego na górze telefonu to co rozwijamy, jest tam Bluetooth, latarka, wifi,...nr.softu 9 7.12.14
 12. Wie ktoś z jakiej strony pobrać sterowniki USB dla windows 7 do telefonu redmi 4a, kurczę nie mogę się połączyć z komputerem ( nie wyskakuje karta SD), mam tylko opcje ładowania.
 13. Potrzebuje sterowników USB do windows 7 dla telefonu redmi 4a
 14. kernel

  Mi Band 2

  Logicznie myśląc jaki to problem ? Bluetooth to bluetooth...
 15. kernel

  Mi Band 2

  Działa, ale przywaliłem ustawienia fabryczne. Dziwny temat z tą opaską. Na razie jest git, zobaczymy jak długo....ale ręce opadają, jedyne co od siebie dodam, to musi to być zrobione przez mifita nie przez ustawienia systemowe bluetooth tak mi się wydaje.
 16. kernel

  Mi Band 2

  Mogę sobie założyć nowe konto jak w tym jest podany nr telefonu ?czy nie będzie blokować. Tak z e sklepu google, już pobierałem nawet z apkmirror i też nic.
 17. kernel

  Mi Band 2

  No to ja już zgłupiałem, nie da się zalogować na mi fit, ale pisze zalogowany w telefonie na koncie. Zaraz jak @#$%%^ tą opaską to....
 18. kernel

  Mi Band 2

  A słuchajcie jak sie logujecie do mifita, bo teraz nie mogę sie na nim zalogować. Ręce opadają, czy to jest to samo konto co macie mi konto xiaomi ?Mi Account ?
 19. kernel

  Mi Band 2

  Dokładnie to jest problem Xiaomi, na każdym sprzęcie innym niż xiaomi się połączyłem i zaktualizowałem opaskę. Powiedz mi jeszcze jak czyściłeś ustawienia bluetooth.
 20. kernel

  Mi Band 2

  Znaczy sie sugerujesz, że problemy są przez to, że xiaomi mają problem np. serwerem i nie może on się zalogować, a tym samym nie może połączyć się z opaską ?
 21. kernel

  Mi Band 2

  Zwykły restart nie pomaga, a w kwestii romu nikt nie umie pomóc.
 22. kernel

  Mi Band 2

  Chyba będę tak musiał zrobić, ale wszystko potracę znowu....
 23. kernel

  Mi Band 2

  W ustawieniach i sparowanych urządzeniach, bluetooth jest włączony, natomiast w MiFit nie może połączyć. Czy jest możliwość, że redmi 3 pro mają taki problem z bluetooth ?
 24. kernel

  Mi Band 2

  Dzięki, ale nadal nie może połączyć z bluetooth...
×
×
 • Create New...