GnoM84

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About GnoM84

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GnoM84

  Zgłoś naprawę - brak odpowiedzi od serwisu

  Ok do zamknięcia. Wyślemy do miui service.
 2. GnoM84

  Ładowarka bezprzewodowa

  Witam. Powiedzcie mi takie cuś bo to co mi się przytrafiło jest dla mnie zagadką. Nabyłem ładowarkę bezprzewodową Xiaomi WPC01ZM 10W Qi https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-WPC01ZM-10W-MAX-Quick-Charge-Qi-Wireless-Charger-Type-C-for-iPhone-for-Samsung-p-1346797.html?utm_design=41&utm_source=emarsys&utm_medium=Shipoutinform171129&utm_campaign=trigger-emarsys&utm_content=Winna&sc_src=email_2671705&sc_eh=837319d117f72e501&sc_llid=9739096&sc_lid=104858042&sc_uid=ilEyZOp1DT&cur_warehouse=CN Ładuje szybko, nic się nie grzeję i nawet przez moje etui : https://www.aliexpress.com/item/PZOZ-Xiaomi-Mi-Mix-2s-Case-Original-Luxury-Tpu-Silicone-Transparent-Shockproof-Protective-Mi-Mix-2/32832677821.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d2AvxHg Jednak stało się coś takiego. Od momentu pierwszego ładowania telefon zaczął się dziwnie zachowywać: po odjęciu od ładowarki, po pewnym czasie potrafił się sam wyłączyć( telefon używam od ok października 2018 i nie było takich akcji), zaczął się wieszać i nie mogłem wykonać połączenia. Po wciśnięciu zielonej słuchawki cisza w głośniku a do tego przy próbie rozłączenia telefon się wiesza na jakieś 2-3 minuty ( brak reakcji na jakiekolwiek czynności, trzeba czekać ). Zrobiony reset telefonu i format lecz żadnych rezultatów. Siedzę na Global 10.2. Macie jakieś pomysły
 3. GnoM84

  Ładowarka bezprzewodowa

  Potwierdzam folia 3mk jest lux w porównianiu do szkła. Sam używam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
 4. GnoM84

  Zgłoś naprawę - brak odpowiedzi od serwisu

  No właśnie chodzi mi o Mi Center. Wysłałem zgłoszenie przez mail i nic. Żadnych odpowiedzi nic a nic. Więc wysłałem kolejne i nadal nic. Podejrzewałem że muszę otrzymać jakąś odpowiedź od nich zanim wyślę telefon. Niestety szukam jakiegoś innego serwisu ( może jakiś polecicie) ponieważ zero odzewu z ich strony a szkoda gdyż chciałbym tam posłać telefon bo wiem że trafi w dobre ręce. Spam sprawdzam na bieżąco.
 5. Witam. Od ok dwóch tygodni dobijam się do serwisu ( po delikatnym upadku telefonu, mikrofon miał przerwy w działaniu aż w końcu padł) i żadnych odpowiedzi nie otrzymałem. Zgłoszenie naprawy to jest jakiś pic na wodę?? Przed wysłaniem telefonu do serwisu powinienem otrzymać jakiegoś maila od nich z informacją co i jak?? Proszę o odpowiedź
 6. GnoM84

  Mi Band 3 PL/mody

  Ja wczoraj dostałem z gearbest'a. Czekałem 12 dni. Wszystko w porząsiu.
 7. GnoM84

  Tryb kieszonkowy

  No właśnie tak zrobiłem i jednak się uspokoiło. Dzięki znafca
 8. GnoM84

  Tryb kieszonkowy

  Witam. Nie wiem jak u was ale mój mix 2s jakoś strasznie łatwo odblokowuje się w kieszeni. Często idąc, słyszę jak w kieszeni wybiera mi się numer na klawiaturze lub nawet włącza się głośnik i słyszę jak telefon dzwoni do kogoś :). Ktoś z was ma takowe problemy? Brakuje w ustawieniach trybu kieszonkowego jaki można było znaleźć w MI 5 a to robiło robotę.
 9. Również się nie zgodzę jeżeli chodzi o zasięg. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.
 10. Jeżeli chodzi o czytnik linii papilarnych to jest mega. za***iście szybki, mega dokładny. Jeszcze nie zdażyło mi się żeby nie rozpoznał palca ( a mam ich zapamiętanych 4 )
 11. Jak dla mnie po przesiadce z MI 5 wibracje są bardzo dobre. Ciężar telefonu robi swoje. Jak na razie po tygodniu użytkowania nie zauważyłem jakichkolwiek problemów związanych z rozłączaniem rozmów policzkiem. Jakość rozmów bardzo dobra w porównaniu do MI 5.
 12. GnoM84

  MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu

  Global Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka Hmm sorki przecież tu się nie bawicie globalem wybaczcie Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 13. GnoM84

  MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu

  Witam. Nie wiem jak u was ale u mnie na pasku powiadomień brakuje przycisku"edytuj". Również nie mogę się pozbyć tych dwóch przycisków. Jeżeli wyłączę je w opcjach programisty nadal pozostają i są nie podświetlone. O co chodzi? No i również błąd w tłumaczeniu przycisku " nearby"
 14. GnoM84

  Mi Box problem z wifi

  Mnie pomogła zmiana routera. Chyba był za stary. Nowy na Dual band i box łączy się na 5ghz. Wszystko śmiga bez problemu. Poprzez WPS też działa dobrze. Pozdrawiam. Dla mnie temat zamknięty. Dzięki.
 15. GnoM84

  Mi Box problem z wifi

  niestety nie pomogło. Muszę wrócić na wcześniejszego softa. U mnie to oreo w przypadku box`a chyba nie zda egzaminu.