Jump to content

b4s1l

Użytkownicy
 • Posts

  333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by b4s1l

 1. @k120 Otwórz Mi Fit, wejdź w profil, naciśnij na górze zdjęcie profilowe i porównaj pokazany tam ID z tym, którym logujesz się na konto.
 2. ID wyświetlony w Mi Fit jest inny niż ten którym zalogujesz się na konto xiaomi.
 3. Numer z apki nie jest loginem do konta xiaomi. Ja się loguję podając mail i hasło. Jak nie pamiętasz hasła to możesz spróbować je zresetować tu: https://account.xiaomi.com/pass/forgetPassword
 4. @mazok https://yadi.sk/d/ZdCGjScoimaX9Q edit: 4.0.6 już poprawiony
 5. @frrancuz Na razie cisza, trzeba czekać.
 6. Opaska taka? Ogólnie komunikat "połącz z apk by uaktualnić" oznacza ze mamy firmware nie pasujący do zasobów, jedno z nich starsze od drugiego. Skoro udało się wgrać fw, teraz trzeba próbować z res. Restart telefonu czasem może pomóc.
 7. Nie potrzeba alternatywnej metody, tylko właściwego firmware. Teraz dograj zasoby (.res) i powinno być ok.
 8. @Magd na pewno nie masz hankou? Porównaj ze zdjęciem w wątku z modem.
 9. Może wrzucasz nie tę wersję firmware co trzeba (wuhan/hankou).
 10. Nowy firmware, dodano minutnik. Modyfikacja w pierwszym poście.
 11. @zalko font od mb2 nie jest kompatybilny.
 12. Ogólnie nie zauważyłem by kolejność miała jakieś znaczenie, ale można to robić jak Mi Fit przy aktualizacji: FW, res, font (jeśli był ruszany). A wygodniej jest najpierw wgrać res, bo nie powoduje restartu opaski.
 13. @mazik $2B4F0 (wuhan) @zalko koperta to nie moje dzieło, dostępna jest tylko na 2 tarczy. Nie wskazuje się folderów tylko pliki, pojedynczo, firmware (.fw) i wybrane zasoby (.res).
 14. Przydałoby się upewnić że to na pewno ten firmware, a nie problem z samą aktualizacją jak u kolegi parę postów wyżej. Jeśli jesteś pewien że chcesz zaryzykować i przetestować, to proszę: plik.
 15. Wersja 4.0.0 to jakaś kpina Nieresponsywna, zamulająca, z błędami. Dziwny potworek.
 16. @Artek610 Możesz spróbować wgrać inną aplikacją (np u mnie wersje n&f powyżej 7.0.4 działały nieprzewidywalnie), może restart telefonu. Firmware jest OK.
 17. @Artek610 opaska z NFC czy bez?
 18. Nie pochodzi. PS. Aktualizacja modyfikacji do wersji fw 2.3.0.28 oraz 1.7.0.16(NFC), na razie bez kopertki, pierwszy post.
 19. @Alveryn Mi Fit powinien automatycznie zaktualizować firmware a następnie zasoby. Wygląda na to że firmware "wszedł", spróbuj teraz wgrać najnowsze zasoby przez n&f.
 20. Jeśli do tej wersji opaski pasuje firmware Mili_hankou.fw (prawie to samo co Mili_wuhan.fw) z Mi Fit to raczej nie będzie problemu z przygotowaniem moda.
 21. Dziwne, może przez pomyłkę wybrałeś stockowe pliki zamiast zmodyfikowanych? Jeśli nie, możesz spróbować wgrać gadgetbridgem.
 22. Modyfikacja nie ma na to wpływu. Skonfiguruj wszystko od początku, najpierw połącz opaskę z Mi Fit, potem reszta.
×
×
 • Create New...