Jump to content

chudy002

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About chudy002

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI5 64GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, wyświetlanie aktualnej temperatury długo nie podziałało, zmiana czasu na zimowy dużo namieszała. W nowej wersji fw widzę, że data z automatu jest w formacie D/MM i znów zmieniła się ikonka ćwiczeń
 2. chudy002

  MIUI 8.10.25

  Wiem, że na moim MI5 mapy działają jeżeli trasę wyznaczę przez "OK Google", np. kliknę mikrofonik i powiem "wyznacz trasę do...", wtedy mapy google się uruchomią, trasa zostanie wyznaczona i nawigowanie wystartuje poprawnie, bez zawieszenia aplikacji. Kolejne rozwiązanie które znalazłem, tak dla testu, to zmiana języka telefonu (dla testu zmieniłem na ANGIELSKI(US)) i wtedy mapy google działają jak należy (wyznaczają trasę, rozpoczynają nawigowanie, aplikacja się nie wiesza) czyli wygląda jak problem z naszym językiem.
 3. Dziękuję za v5_1.8.0.0_Mili_wuhan_d.mm_tylko.data.fw
 4. Jak masz ikonę PLAY to nie trzymaj "przycisku" tylko "tapnij" w ekran. Podobnie jak z połączeniami przychodzącymi "wyciszasz" albo "odrzucasz" zależy czy trzymasz "przycisk" czy tapniesz w wyświetlacz. Stoper działa identycznie "tapnij" w wyświetlacz to pauza i wznów a przytrzymanie przycisku to reset stopera... itp. itd.
 5. To proszę powiedz mi teraz które zasoby mam wgrać, jeżeli chcę oryginalną czcionkę ale z poprawnym formatem daty ? OK nie było pytania widzę że jest dodane. Dzięki
 6. Po wygraniu fw wyłącznie ze zmianą daty na d.mm druga tarcza brzydko wyświetla godzinę Na poprzednich tak nie było Godzina ma jakby za duża przerwę między cyframi a pierwsza cyfra minut łączy się z dwukropkiem.
 7. W wersji 8.8.23 znalazłem braki w ustawieniach powiadomienia i pasek stanu oraz w ustawieniach asystenta miui.
 8. Oj to czy na mojej opasce zrobiłem coś źle ? Wgrałem mifit beta z pierwszego posta Wykonała się aktualizacja opaski , następnie wgrałem modowanej fw z pierwszego posta , format daty przestawił się na DDMM ale z ukośnikiem a nie kropką hmm
 9. Zmiana tapety Po wybraniu zastosuj mamy 3 możliwości Ustaw jako tapetę ekranu blokady , Set as home screen oraz ustaw obie Na miui 9 było ok Nie mam jak zrobić screena.
 10. Wielkie dzięki, aktualizacja do ostatniej wersji 1.3.0.5 bez najmniejszych problemów. Działa ładnie, wszystko PL, oraz wreszcie brak tych "?" przy powiadomieniach innych niż SMS :) Szkoda tylko, że "znajdź urządzenie" nie działa nawet po zmianie (jak to ktoś napisał wcześniej) z "Domyślny dzwonek" na "Dzwonek" (mifit pokazuje powiadomienie lecz telefon milczy) :( ,oraz asystent miui nie zaczytuje kroków z mifit (też wyjaśnione wcześniej, że tak będzie na modowanym mifit).
 11. chudy002

  MIUI 8.7.19

  Mi5 Naładowany wieczorem, a stan rano. W nocy co chwila wybudzony , co ciekawsze mam ustawione oszczędzanie baterii w godzinach 23:00 - 06:00.
 12. Cześć, czy wam też asystent miui w telefonie nie pokazuje zliczonych kroków i spalonych kalorii z zmodowanego mifit (ostatnia wersja z pierwszego posta) ?
 13. chudy002

  MIUI 8.2.1

  Potwierdzam na moim mi5 również znów nie wyświetla pełnego zdjęcia osoby dzwoniącej.
 14. Brak literki "W", jest "Oszczędzaj baterię aplikacjach".
 15. chudy002

  MIUI 7.12.7

  Na tym oraz na poprzednim wydaniu jest błąd jak na obrazku :
×
×
 • Create New...