Jump to content

chudy002

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI9, MI5 64GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

chudy002's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. Lux, czyli niepotrzebne halo... Dzięki za wyjaśnienie. Jedna rzecz jakiej szkoda, taki estetyczny drobny smaczek to, że na androidzie 11 zostały wyłączone dynamiczne ikony kalendarza, zegarka czy pogody. Ale rozumiem że to też zwiazane jest z ograniczeniami sprzętowymi.
 2. Zainstalowałem na telefonie żony V12.0.2.0.RJCEUXM i potwierdzam, opcja o której wspomniał bigdamian nie działa. Tyle że u niej nie wyrzuca do ekranu głównego a wchodzi w "Informacje o aplikacji", nie wyświetla po przytrzymaniu przycisków kłódki itp ... Dodam że czyszczenie oraz aktualizacja launchera do najnowszej wersji (nie Alpha) pobranej z apkmirror nie naprawia błędu...
 3. Dokładnie, wyświetlanie aktualnej temperatury długo nie podziałało, zmiana czasu na zimowy dużo namieszała. W nowej wersji fw widzę, że data z automatu jest w formacie D/MM i znów zmieniła się ikonka ćwiczeń
 4. Dziękuję za v5_1.8.0.0_Mili_wuhan_d.mm_tylko.data.fw
 5. Jak masz ikonę PLAY to nie trzymaj "przycisku" tylko "tapnij" w ekran. Podobnie jak z połączeniami przychodzącymi "wyciszasz" albo "odrzucasz" zależy czy trzymasz "przycisk" czy tapniesz w wyświetlacz. Stoper działa identycznie "tapnij" w wyświetlacz to pauza i wznów a przytrzymanie przycisku to reset stopera... itp. itd.
 6. To proszę powiedz mi teraz które zasoby mam wgrać, jeżeli chcę oryginalną czcionkę ale z poprawnym formatem daty ? OK nie było pytania widzę że jest dodane. Dzięki
 7. Po wygraniu fw wyłącznie ze zmianą daty na d.mm druga tarcza brzydko wyświetla godzinę Na poprzednich tak nie było Godzina ma jakby za duża przerwę między cyframi a pierwsza cyfra minut łączy się z dwukropkiem.
 8. W wersji 8.8.23 znalazłem braki w ustawieniach powiadomienia i pasek stanu oraz w ustawieniach asystenta miui.
 9. Oj to czy na mojej opasce zrobiłem coś źle ? Wgrałem mifit beta z pierwszego posta Wykonała się aktualizacja opaski , następnie wgrałem modowanej fw z pierwszego posta , format daty przestawił się na DDMM ale z ukośnikiem a nie kropką hmm
 10. Zmiana tapety Po wybraniu zastosuj mamy 3 możliwości Ustaw jako tapetę ekranu blokady , Set as home screen oraz ustaw obie Na miui 9 było ok Nie mam jak zrobić screena.
 11. Wielkie dzięki, aktualizacja do ostatniej wersji 1.3.0.5 bez najmniejszych problemów. Działa ładnie, wszystko PL, oraz wreszcie brak tych "?" przy powiadomieniach innych niż SMS :) Szkoda tylko, że "znajdź urządzenie" nie działa nawet po zmianie (jak to ktoś napisał wcześniej) z "Domyślny dzwonek" na "Dzwonek" (mifit pokazuje powiadomienie lecz telefon milczy) :( ,oraz asystent miui nie zaczytuje kroków z mifit (też wyjaśnione wcześniej, że tak będzie na modowanym mifit).
 12. Cześć, czy wam też asystent miui w telefonie nie pokazuje zliczonych kroków i spalonych kalorii z zmodowanego mifit (ostatnia wersja z pierwszego posta) ?
 13. Brak literki "W", jest "Oszczędzaj baterię aplikacjach".
×
×
 • Create New...