Jump to content

chudy002

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by chudy002

 1. Dokładnie, wyświetlanie aktualnej temperatury długo nie podziałało, zmiana czasu na zimowy dużo namieszała. W nowej wersji fw widzę, że data z automatu jest w formacie D/MM i znów zmieniła się ikonka ćwiczeń
 2. chudy002

  MIUI 8.10.25

  Wiem, że na moim MI5 mapy działają jeżeli trasę wyznaczę przez "OK Google", np. kliknę mikrofonik i powiem "wyznacz trasę do...", wtedy mapy google się uruchomią, trasa zostanie wyznaczona i nawigowanie wystartuje poprawnie, bez zawieszenia aplikacji. Kolejne rozwiązanie które znalazłem, tak dla testu, to zmiana języka telefonu (dla testu zmieniłem na ANGIELSKI(US)) i wtedy mapy google działają jak należy (wyznaczają trasę, rozpoczynają nawigowanie, aplikacja się nie wiesza) czyli wygląda jak problem z naszym językiem.
 3. Dziękuję za v5_1.8.0.0_Mili_wuhan_d.mm_tylko.data.fw
 4. Jak masz ikonę PLAY to nie trzymaj "przycisku" tylko "tapnij" w ekran. Podobnie jak z połączeniami przychodzącymi "wyciszasz" albo "odrzucasz" zależy czy trzymasz "przycisk" czy tapniesz w wyświetlacz. Stoper działa identycznie "tapnij" w wyświetlacz to pauza i wznów a przytrzymanie przycisku to reset stopera... itp. itd.
 5. To proszę powiedz mi teraz które zasoby mam wgrać, jeżeli chcę oryginalną czcionkę ale z poprawnym formatem daty ? OK nie było pytania widzę że jest dodane. Dzięki
 6. Po wygraniu fw wyłącznie ze zmianą daty na d.mm druga tarcza brzydko wyświetla godzinę Na poprzednich tak nie było Godzina ma jakby za duża przerwę między cyframi a pierwsza cyfra minut łączy się z dwukropkiem.
 7. W wersji 8.8.23 znalazłem braki w ustawieniach powiadomienia i pasek stanu oraz w ustawieniach asystenta miui.
 8. Oj to czy na mojej opasce zrobiłem coś źle ? Wgrałem mifit beta z pierwszego posta Wykonała się aktualizacja opaski , następnie wgrałem modowanej fw z pierwszego posta , format daty przestawił się na DDMM ale z ukośnikiem a nie kropką hmm
 9. Zmiana tapety Po wybraniu zastosuj mamy 3 możliwości Ustaw jako tapetę ekranu blokady , Set as home screen oraz ustaw obie Na miui 9 było ok Nie mam jak zrobić screena.
 10. Wielkie dzięki, aktualizacja do ostatniej wersji 1.3.0.5 bez najmniejszych problemów. Działa ładnie, wszystko PL, oraz wreszcie brak tych "?" przy powiadomieniach innych niż SMS :) Szkoda tylko, że "znajdź urządzenie" nie działa nawet po zmianie (jak to ktoś napisał wcześniej) z "Domyślny dzwonek" na "Dzwonek" (mifit pokazuje powiadomienie lecz telefon milczy) :( ,oraz asystent miui nie zaczytuje kroków z mifit (też wyjaśnione wcześniej, że tak będzie na modowanym mifit).
 11. chudy002

  MIUI 8.7.19

  Mi5 Naładowany wieczorem, a stan rano. W nocy co chwila wybudzony , co ciekawsze mam ustawione oszczędzanie baterii w godzinach 23:00 - 06:00.
 12. Cześć, czy wam też asystent miui w telefonie nie pokazuje zliczonych kroków i spalonych kalorii z zmodowanego mifit (ostatnia wersja z pierwszego posta) ?
 13. chudy002

  MIUI 8.2.1

  Potwierdzam na moim mi5 również znów nie wyświetla pełnego zdjęcia osoby dzwoniącej.
 14. Brak literki "W", jest "Oszczędzaj baterię aplikacjach".
 15. chudy002

  MIUI 7.12.7

  Na tym oraz na poprzednim wydaniu jest błąd jak na obrazku :
 16. chudy002

  MIUI 7.8.24

  Co do kamerki na froncie, skoro masz obraz "do góry nogami" znaczy że włączyłeś sobie API2. Domyślnie z wyłączonym trybem nie ma błędu, obraz z kamerki wyświetlany jest poprawnie. @mates21 tryb jednej ręki działa
 17. chudy002

  MIUI 7.7.20

  Cześć, Widzę że jesteś szczęśliwcem z problemem sklepu jak i ja na mi5. Masz rację, że coś chyba zmieniło się na koncie ponieważ nawet powrót z backupu twrp do wersji z czerwca nie przyniósł efektu, już skończyły mi się pomysły. Najlepsze jest to, że po usunięciu mojego 'głównego' konta google z telefonu i założeniu nowego wszystko dziala. Ale gdy dodam jako drugie moje 'główne' konto, już wszystko się wysypuje, mimo że w sklepie chce pobierać aplikacje na nowym koncie na którym jeszcze przed chwilą działało. Masakra, już tak prawie tydzień tylko się wkurzam i śledzę wszystkie fora miui z nadz
 18. chudy002

  MIUI 7.7.20

  @szymam z tego co poczytałem i sprawdziłem u siebie, to problem jest wtedy gdy mamy konto Xiaomi i konto Google na tym samym adresie e-mail. Jak usunąłem konto google z telefonu, wyczyściłem dane sklepu, restart i założyłem całkiem nowe konto google, aplikacje pobierają się i instalują, po dopisaniu mojego głównego konta google (tego które używam domyślnie i na tym e-mailu stworzone jest konto xiaomi) problem wraca. Tylko teraz po której stronie jest problem miui czy google, dodam tylko, że gdy przez twrp wróciłem do backupu wersji miui jakiejś z czerwca(najstarszy jaki mam) to problem te
 19. chudy002

  MIUI 7.7.20

  Oo nie jestem sam,na MI5 mam dokładnie ten sam problem. Nie mogę sobie z tym poradzić. Czyściłem cache, dalvik i nie pomaga, czyszczenie danych sklepu, usuwanie konta google też nie. Nawet powrót przez twrp do poprzedniego backupu już nie przynosi efektu. Aplikacje się nie aktualizują, ani nie instalują nowe, Błąd 492. Znalazłem kilka w sklepie play które nie mają problemu, ale 90% aplikacji nie zainstaluje. Daj znać jak znajdziesz jakieś rozwiązanie. OK, znalazłem że też na global stable sporo użytkowników różnych telefonów z miui ma ten sam problem.
 20. chudy002

  MIUI 7.6.29

  Według mnie na mi5 jest za duża czułość mikrofonu do redukcji szumów podczas rozmowy Każdy telefon dziś kończył się narzekaniem że dzwoniący słyszą swoje echo. Sprawdziłem to nie wina operatora. W diagnostyce wykonując testy mikrofona głównego oraz symulacji rozmowy też jest echo. Da się jakoś w mi5 wyłączyć redukcje szumów podczas rozmowy lub zmniejszyć czułość mikrofonu od redukcji.
 21. chudy002

  MIUI 7.4.6

  Ciekawa sytuacja, podczas instalacji nowych aplikacji ze sklepu gdy wybieram jakąś aplikację o dużym rozmiarze np. Chrome, wyskakuje ostrzeżenie "Pobieranie dużej aplikacji", tam jest automatycznie zaptaszkowane "Pobieraj tylko przez Wi-Fi", gdy pozostawię zaptaszkowanie aplikacja pobiera się, natomiast gdy odptaszkuję wybór to wyskakuje "oczekiwanie na wi-fi". Tak sprawdziłem też na np. Carmageddon. Taka ciekawostka, czyli działa na aplikacjach o dużym rozmiarze. Sklep w wersji 7.6.08.
 22. chudy002

  MIUI 7.3.30

  Takie info na en.miui: "MIUI 8 Global Beta ROM 7.4.6 Download Links Note: 1. Update for Mi 5 / Mi Max 32G/64G/128G / Redmi Note 4X/Qualcomm suspended due to Google Play issue (The issue has been identified, will be fixed soon.) 2. Update for Redmi Note 4G suspended."
 23. chudy002

  MIUI 7.3.30

  Popatrz na poprzednie posty. Co chwila ktoś bo certyfikat i certyfikat hehe
 24. chudy002

  MIUI 7.3.30

  Heh, nie jestem przekonany do końca że problemem aktualizowania i pobierania aplikacji ze sklepu jest brak certyfikatu. Kolega z pracy posiada tel. Meizu i też nie ma certyfikatu, ba Meizu nawet nie znajduje się na liście producentów którzy dostaną certyfikację, a jednak na tych samych wersjach sklepu wszystko działa jak należy.
 25. chudy002

  MIUI 7.3.30

  Dziś pod wieczór sklep zaktualizował się do wersji "7.6.25.N-all [0] [PR] 150242545" i znów lipa " Oczekuję na Wi-Fi" ;(
×
×
 • Create New...