Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

I mnie nigdy nie przekroczył 30 dni, kupiłem po to żeby używać, a nie bić rekordy pracy baterii, mam włączone powiadomienia, sms, mail, kalendarz, budzik podwójny, synchronizację robię średnio 2-3 razy dziennie, zarówno diody jak i wibracje ustawione na 3-5, odblokowanie także włączone. Używam go już 256 dni, jednak baterią cały czas mniej więcej wystarcza na tyle samo dni 25-30.

Redmi Note 2 Prime Miui v7 5.11.19 PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam z podstawowej apki mifit. miałem wcześniej nieoficjalną z powiadomieniami z apek do wyboru do koloru. ale wróciłem do tej oficjalnej gdzie można wybrać 3 apki do powiadomień bo to dla mnie i tak wystarczające jest.. (tamtą nie oficjalną kiedyś znalazłem czytając artykuł o mibandzie na spidersweb )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pisałem żę u mnie coś słabo to wygląda. A korzystasz kolega z miband tools? Skoro masz maile ustawione to domyślam się że tak. Możesz podać swoje ustawienia powiadomień dla przykładowego zdarzenia?

U mnie trzyma 3 miesiące ale nie odbieram powiadomień z telefonu. Zresztą na iPhonie działają tylko rozmowy przychodzące.

Mnie interesują tylko kroki i sen.

Wysłane za pomocą Tapatalk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Postanowiłem sprezentować komuś Mi Banda pod choinke. Niestety, na taki pomysł wpadłem dopiero teraz, więc przesyłka z Chin odpada.

Chciałbym spytać, czy znacie w Polsce jakiś pewny sklep ze 100% oryginalnymi opaskami? Ewentualnie sprzedawca na Allegro.

Tutaj "Brak", cena wysoka ale chyba pewne by było nie? https://sklepxiaomi.pl/produkt/akcesoria/sport-fitness/xiaomi-mi-band/

Chciałem też spytać, jak wygląda gwarancja w PL na taki sprzęt?

Bardzo bym prosił o pomoc, ponieważ bardzo mi na tym zależy, a nie chciałbym sie naciąć i dawać podrobione prezenty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli każdy na innym urządzeniu połączy się ze swoją opaską to nie będzie problemu. 

4 minuty temu, artur_star napisał:

Na tym forum chyba czytałem przypadek kogoś kto miał problemy ze swoją opaską (chyba kłopoty z połączeniem z telefonem) i w tym przypadku program poinformował go że w pobliżu znajduje się druga opaska.

Nie wiem czy tylko jeden, ale u niego problem był taki, że drugiej opaski nigdzie nie było :D Mimo wskazań aplikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za cyrk, wstałem się odlać i już przestało mi zliczać czas snu? Po raz kolejny zresztą.

Co wyższa wersja Mifit tym gorzej.

Jeszcze ten test udowadnia jaka lipa jest z nowszymi wersjami http://en.miui.com/thread-186977-1-1.html

Co zrobić żeby bez problemowo zainstalować starszą wersje?

Znalazłem link do Mi_Fit_1.4.113_1015_PL z tego tematu http://miuipolska.pl/forum/topic/5011-mifit-miopaska-dla-rom%C3%B3w-cm-i-mokee/?page=1

Będzie ok, czy szukać innej?

 

Edit:

Sam innym odpowiem

Robimy synchronizację (dane z dnia nie znikną)

Odinstalować najnowszą wersję,

zainstalować Mi_Fit_1.4.113_1015_PL https://drive.google.com/open?id=0B53npZ8SzgVdR3M5S0IxT1Rza0k&authuser=0

Wszystko.

Sprawdziłem, po zmianie softu rzeczywiście poprawnie działa zliczanie czasu snu.

Czekać na wersję w której chińczycy naprawią tą funkcję, może sprawdzając ten temat http://en.miui.com/thread-186977-1-1.html

 

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jak kupisz, to masz określony czas na zwrot aplikacji. Także zdążycie sprawdzić :-P

Ja używam Mi Band Tools, od samego początku przygody z opaską. U mnie wszystko działa, nie żałuję zakupu. Wtedy chyba kosztowała apka 5 zł.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to nie miałem pojęcia nigdy nie miałem okazji kupować aplikacji w Google Play, wielkie dzięki za info :D

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Ps. Doczytałem że masz 15 min do których możesz zwrócić apke jeśli Ci się nie spodoba, trochę lipnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta użytkowników jak ocenia apki?

Mi Band Notify V2 vs Mi Band Tools

8 minut temu, kulig007 napisał:

Ale przecież jak kupisz, to masz określony czas na zwrot aplikacji. Także zdążycie sprawdzić :-P

Ja używam Mi Band Tools, od samego początku przygody z opaską. U mnie wszystko działa, nie żałuję zakupu. Wtedy chyba kosztowała apka 5 zł.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, wie ktoś co może być powodem że mój mi band robi mnie w konia ( grzecznie mówiąc) tzn wibruje bez powodu. Zaczyna się to robić denerwujące jak patrzę na telefon i nic nie ma pomimo tego że odczulem wibracje.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oceniam średnio bo mi band tools wybudza telefon 1-2 tyś razy na dzień pracy co równa się że stratą ok pół dnia pracy na baterii. Jak dla mnie za dużo.

Wysłane z Xiaomi Mi4

Ja nie zauważyłem nadmiernego drenażu baterii. Z ciekawości sprawdzę u siebie, co pokaże WLD.

A czy badałeś ilość wybudzeń w Mi Band Notify, skoro Mi Band Tools, aż tak często budzi tel.?!

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oceniam średnio bo mi band tools wybudza telefon 1-2 tyś razy na dzień pracy co równa się że stratą ok pół dnia pracy na baterii. Jak dla mnie za dużo.

Wysłane z Xiaomi Mi4

Mi nie wybudza telefonu prawie wcale

SGS3 LTE & Tapatalk 5.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. 


Chciałbym was zapytać, co to może oznaczać, że Mi Band zaczyna wibrować i świecić, mimo że na telefonie nie mam żadnych powiadomień? Wydaje mi się, że oznacza to że  MiBand połączył się z telefonem.
Jeśli oznacza to że się rozłączyła to czy w tym momencie oznacza że przestała zliczać kroki? 

Druga sprawa, jak sprawa wygląda podczas sparowania aplikacji z Google Fit a posiadam 2 urządzenia które noszę przy sobie. Czy dane z opaski i telefonu(ów) nie będą się w jakiś sposób dublować? 
Opaskę posiadam od wczoraj. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. 

Chciałbym was zapytać, co to może oznaczać, że Mi Band zaczyna wibrować i świecić, mimo że na telefonie nie mam żadnych powiadomień? Wydaje mi się, że oznacza to że  MiBand połączył się z telefonem.

Jeśli oznacza to że się rozłączyła to czy w tym momencie oznacza że przestała zliczać kroki? 

Druga sprawa, jak sprawa wygląda podczas sparowania aplikacji z Google Fit a posiadam 2 urządzenia które noszę przy sobie. Czy dane z opaski i telefonu(ów) nie będą się w jakiś sposób dublować? 

Opaskę posiadam od wczoraj. 

 

Takie zachowanie opaski świadczy o tym że zaraz wybuchnie :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze komentarze są żenujące:/ zamiast pomóc to pierdolice głupoty... Jak nie umiesz doradzić to siedź cicho. Chyba proste?

Mam podobny problem jak kolega opaska wibruje i świeci a na telefonie brak powiadomień :/ ktoś coś wie co może być przyczyną? Co zrobić aby się pozbyć tego problemu?

Z góry dzięki za odp i pozdrawiam ;)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...