Jump to content

sebi

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sebi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Masz rację. BLE zobaczyła czujnik.
 2. U mnie upgrade do nie chce się zrobić 1.4.5_0016. Może to wina tego, że mam iPhone? Brakuje na iOS zmodyfikowanej aplikacji.
 3. Jakie firmware macie w bramce ZNDMWG03LM? U mnie jest 1.4.4_0003, wykrywa aktualizację do 1.4.5_0016 ale upgrade nie chce się dokonać :-(, zero procent. I czy próbował ktoś z Was podłączyć do tej bramki czujnik temperatury LYWSD03MMC? Moja bramka go nie widzi.
 4. Dlatego chciałbym z dgnwg02lm zrobić dgnwg05lm z zachowaniem trybu deweloperskiego. Skoro jest możliwość przełączenia ZHWG11LM z CN na EU, to może dgnwg02lm też można przełączyć grzebiąc w FW bramki. Niestety nie udało mi się jeszcze znaleść sposobu jak tego dokonać.
 5. A próbował ktoś z Was przełączyć bramkę dgnwg02lm z serwera CN na EU? Chodzi mi o ingerencję w firmware bramki (brak zmodyfikowanej apki na iOS). Ważne aby tryb deweloperski pozostał po takiej zmianie.
 6. Znalazłem instrukcję jak przełączyć bramkę Aquara ZHWG11LM z serwera CN na EU. https://kaspa.rs/xiaomi-aqara-hub-cn-on-european-server/ A może ktoś z Was wie jak otworzyć w tej bramce port 9898, uruchomić tryb deweloperski?
 7. Właśnie dostałem aktualizację do 1.0.7.44
 8. A czy po takim przerzuceniu chińskiej bramki na serwer EU, standardowa aplikacja MiHome na iOS połączy się z bramką?
 9. Posiadam bramkę DGNWG02LM (v2). Czy aplikacja z https://www.kapiba.ru/2017/11/mi-home.html pozwoli mi podpiąć tę bramkę do serwera EU? Bramkę kupiłem w Chinach. Teraz bramka jest wpięta w serwer chiński. Z szybkością działania jest różnie.
 10. Używa ktoś z Was MiBand 4 z iPhone? Dobrze to działa? Chodzi mi głównie o powiadomienia. Czy jest na iOS aplikacja w stylu N&F, umożliwiająca pokazywanie na ekranie opaski treści powiadomień z dowolnej aplikacji?
 11. Myślę, że pojawia się w sieci pliki aktualizacyjne. N&F działa bez problemu z MB4 bez MiFit'a? Chętnie bym się pozbyl MiFit'a. Z MB3 używałem tylko N&F.
 12. Jest nowe FW V1.0.5.66. Wesja CN opaski pobrała własnie aktualizację.
 13. Od roku używam MB3. Od rana MB4 . Moim zdaniem w nowej opasce słabiej działa wibracja. Teksty wyświetlane przez opaskę są mniejsze, niż te MB3.
 14. Gdzie znalazłeś tak szybką wysyłkę?
 15. Niestety kolorowe światełka są w cenie
×
×
 • Create New...