sebi

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About sebi

 • Rank
  Użytkownik
 1. Właśnie dostałem aktualizację do 1.0.7.44
 2. A czy po takim przerzuceniu chińskiej bramki na serwer EU, standardowa aplikacja MiHome na iOS połączy się z bramką?
 3. Posiadam bramkę DGNWG02LM (v2). Czy aplikacja z https://www.kapiba.ru/2017/11/mi-home.html pozwoli mi podpiąć tę bramkę do serwera EU? Bramkę kupiłem w Chinach. Teraz bramka jest wpięta w serwer chiński. Z szybkością działania jest różnie.
 4. Używa ktoś z Was MiBand 4 z iPhone? Dobrze to działa? Chodzi mi głównie o powiadomienia. Czy jest na iOS aplikacja w stylu N&F, umożliwiająca pokazywanie na ekranie opaski treści powiadomień z dowolnej aplikacji?
 5. Myślę, że pojawia się w sieci pliki aktualizacyjne. N&F działa bez problemu z MB4 bez MiFit'a? Chętnie bym się pozbyl MiFit'a. Z MB3 używałem tylko N&F.
 6. Jest nowe FW V1.0.5.66. Wesja CN opaski pobrała własnie aktualizację.
 7. Od roku używam MB3. Od rana MB4 . Moim zdaniem w nowej opasce słabiej działa wibracja. Teksty wyświetlane przez opaskę są mniejsze, niż te MB3.
 8. Gdzie znalazłeś tak szybką wysyłkę?
 9. sebi

  Xiaomi Mi Band

  Niestety kolorowe światełka są w cenie
 10. sebi

  Xiaomi Mi Band

  Dwa tygodnie kupiłem wersje z kolorowymi diodami na tej aukcji: http://allegro.pl/org-xiaomi-mi-band-opaska-sportowa-monitor-miband-i5206975980.html Wydaje mi się, że jest oryginalna :-).
 11. sebi

  Xiaomi Mi Band

  Zachciało mi się wynalazku i teraz mam EMUI, ehhh... A może ktoś z Was wie, dlaczego czasami Miband Notify v2 Pro, nie uruchamia diod w opasce? Wibracja działa, a diody nie. Pomaga uruchomienie w tle MiFit'a. A na LG G2 mini Miband Notify v2 działała perfekcyjnie bez MiFit'a.
 12. sebi

  Xiaomi Mi Band

  Testuję Miband Notify v2 na HUAWEI P8. Fajie to wszystko działa i daje się w pełni konfigurować :-). Może ktoś wie, jak ustawić powiadomienia o nadejściu SMS? W spisie aplikacji nie ma SMS. Na LG G2 mini Miband Notify v2 widział aplikację sms i powiadomienie o nadejściu SMS'a dało się bez problemu ustawić. W P8 nie ma aplikacji SMS, jest aplikacja Wiadomości, ale nie widać jej w Miband Notify v2.
 13. sebi

  Xiaomi Mi Band

  Z uwagi właśnie na baterie chciałem pozostać tylko przy jednej aplikacji. Zapytam jeszcze o jedno. Opaskę mam od wczoraj. Po podłączeniu z MiFi opaska pobrała firmware w wersji 1.0.11.6. Na 58 stronie tego tematu jest instrukcja jak zrobić downgrade. Po co robić obniżanie firmware? Z najnowszym są jakieś problemy?
 14. sebi

  Xiaomi Mi Band

  Pisząc poprawnie, miałem na myśli to, że mogę wybierać kolor diody przy powiadomieniach. Taką możliwość mam tylko w wersji MiFit_1.4.113_pl, ale w niej paska nie wibruje. Natomiast w najnowszej wersji MiFit_1.7.521 - opaska wibruje i świeci na zielono. Nie mogę zmienić kolorów powiadomień dla różnych aplikacji.
 15. sebi

  Xiaomi Mi Band

  Witam serdecznie ! Która wersja MiFit PL poprawnie obsługuję opaskę z diodami kolorowymi?