Jump to content

Xiaomi Mi Band

Recommended Posts

• Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Będzie MiBand 2 z wyświetlaczem. Aplikacja zawiera już jej tłumaczenie i funkcje. Będzie można wybrać co chce się wyświetlać na ekranie np. kroki czy czas.

To, że będzie nowa to więcej niż pewne. Co ciekawe w MiFit w tłumaczeniu zaszyte są ustawienia czy funkcje mierzące puls. W ostatniej wersji to zauważyłem. Może to oznaka nowej wersji MiBand.

Można na prawej czemu nie? Ale trzeba się liczyć z brakiem dokładności w mierzeniu kroków. Zresztą zależy co kto preferuje. Ja na kroki się nie patrze bo MIBand dla mnie jest by wibrować jako budzik

Posted Images

Koledzy wrzuci ktoś mifit PL z dzisiejszego romu, usunąłem instalke romu a chciałem zobaczyć ten ze sklepu i usunąłem sobie PL. Z góry dzięki

Ok Już nie trzeba znalazłem na forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Używa ktoś mi band notify v2, bo mam wrażenie jakby się gryzło z mifit. Rano opaska się rozlaczyla i nie chciała się połączyć z mifit, a z notify v2 była cały czas połączona. Dostałem komunikat że w pobliżu jest za dużo opasek.

Mi też się wieszał. Zrobiłem wipe i od 3 czy 4 aktualizacji raz na 20 łączy dłużej niż 3 sekundy

SG3 LTE & Tapatalk 5.3.3

W sensie nie telefonu a wyczyszczenie danych aplikacji MiFit

SG3 LTE & Tapatalk 5.3.3

@up

Jeśli nie znajdziesz innego rozwiązania to możesz użyć aplikacji Lama, a w niej ustawić że w określonym czasie / po określonej czynności / gdy apka X jest włączona itp. ma się włączyć lub wyłączyć bluetooth. Apka zrobi to automatycznie za Ciebie i jeśli ręczne wyłączenie i włączenie BT załatwia problem synchronizacji to nie powinieneś już mieć z tym kłopotów.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

49 minut temu, Crayou napisał:

Panowie jak zmusić Meizu M1 Note do odblokowywania go opaską Mi Band? Nie mam opcji Smart Lock - występuje ona tylko w MIUI? Wczoraj wrzuciłem Androida 5.1 i nie mogę tego ogarnąć...

A w administratorach urządzenia włączone Google? Po tym Smart Lock musi być.

Dnia 8.11.2015, 08:03:13, piotr469 napisał:

@up

Jeśli nie znajdziesz innego rozwiązania to możesz użyć aplikacji Lama, a w niej ustawić że w określonym czasie / po określonej czynności / gdy apka X jest włączona itp. ma się włączyć lub wyłączyć bluetooth. Apka zrobi to automatycznie za Ciebie i jeśli ręczne wyłączenie i włączenie BT załatwia problem synchronizacji to nie powinieneś już mieć z tym kłopotów.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Już wszystko pięknie działa, przy wlaczeniu apki synchronizuje prawidlowo :)

Ciekawe jak ten pulsometr działa?

Kupiłem opaskę na przedramię, do mierzenia pulsu i ona musi być odciśnięta do ręki na solidnych gumach, a co taka luźna, na nadgarstku da radę pomierzyć....

Jak się ją dobrze dociśnie, to pasek długo nie wytrzyma.

Panowie i panie oto nowa wersja MiBand'a 

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-band-smart-fitness-ip67-trackerphotoesthetic-edition-7166.html

Niestety dodano tylko pulsometr, a diody świecą tylko na biało

Cena też lekko odstrasza. 

Yyy? 15 dolców to tylko przeliczenie z rmb. Za tyle nie ma szans kupić. 25 od ibuygou to normalne.

Wysłano z MI Note

Ciekawe jak ten pulsometr działa?

Kupiłem opaskę na przedramię, do mierzenia pulsu i ona musi być odciśnięta do ręki na solidnych gumach, a co taka luźna, na nadgarstku da radę pomierzyć....

Jak się ją dobrze dociśnie, to pasek długo nie wytrzyma.

Tak samo jak S5 mierzył puls. Z tyłu telefonu dioda. Dioda podswietla miejsce a drugi sensor mierzy różnice w przepuszczalności światła spowodowaną przez płynącą krew. I masz puls.

Wysłano z MI Note

Ok. Rozumiem.

Kolega ma s6 edge i próbowałem u niego mierzyć, nie działa to zbyt rewelacyjnie. Oby w opasce było lepiej.

To ta metoda, nie działa ciągle, tylko robi jeden pomiar i stop.

W taki sposób do treningu się nie nadaje.

Panowie i panie oto nowa wersja MiBand'a https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-band-smart-fitness-ip67-trackerphotoesthetic-edition-7166.html

Niestety dodano tylko pulsometr, a diody świecą tylko na biało

Cena też lekko odstrasza. 

Yyy? 15 dolców to tylko przeliczenie z rmb. Za tyle nie ma szans kupić. 25 od ibuygou to normalne.

Wysłano z MI Note

Na Gearbest 10,79 z białymi diodami, 14,79 z kolorowymi, więc jednak można poniżej 15$

Lenovo S650 Miui v7 5.11.5 PL

m.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Miband-1S-Pulse-Heart-Rate-Monitor-IP67-Bluetooth-4-0-Smartband-Fitness-Tracker-for-Android---iOS-Phones---Black-357888.html

Na geekbuying jest tańszy 25$. Ja poczekam aż stanie je bo nie ma sensu przepłacać

Panowie jak zmusić Meizu M1 Note do odblokowywania go opaską Mi Band? Nie mam opcji Smart Lock - występuje ona tylko w MIUI? Wczoraj wrzuciłem Androida 5.1 i nie mogę tego ogarnąć...

I jak znalazłeś rozwiązanie problemu?

Mam to samo, tyle że na m2 note :D

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

I jak znalazłeś rozwiązanie problemu?

Mam to samo, tyle że na m2 note :D

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...