Piotr

Użytkownicy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Piotr

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 4i

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Opcja wysyłka z Rosji była, ale nie próbowałem dalej, więc jak to jest nie wiem. A aplikacja od Roboroka go nie obsługuje? Coś takiego chyba w opisie dojrzałem.
 2. Też jestem ciekawy. Trochę się wahałem czy nie kupić, ale skończyły się w Czechach a nie chciałem ryzykować cła z Rosji.
 3. Rób tak jak producent przewidział, czyli ma być pod ładowarką. Jak będą problemy z akumulatorem, to sam o tym da znać. Jak nie ma dostępu do ładowarki to oczywiste jest że usypia i będziesz go musiał ręcznie wybudzać.
 4. U mnie już po problemie. Powodem również był automatyczny bezpiecznik. Godzinka pracy żeby to wszystko rozebrać i skręcić ponownie. Śrubek od groma Na razie zostawiam ze zworką zamiast bezpiecznika. Może kiedyś wymienię na prawidłowy. @Pawelppl Wygląda że aku puste. A powody mogą być różne. W linku od @matrix_5 masz opisane co sprawdzić.
 5. Dzięki, trzeba będzie pokombinować. Coś z linkiem nie tak, załączam poprawny: https://xiaomirobot.wordpress.com/error-13-no-not-charging-roborock-battery-motherboard-fuse/
 6. Mam to samo od jakiś 2 tygodni. Czyli jest nas więcej. Wcześniej nic takiego się nie zdarzało, a mam ten odkurzacz już kilka lat.
 7. Dzięki, problem rozwiązany. A przy okazji fajny program.
 8. Witam Podczas pracy na usb przełączyłem oba pstryczki MTP i PTP na OFF i teraz po podłączeniu kabla do komputera nie wyskakuje mi menu z wyborem Pamięć telefonu też się nie wyświetla. Jak ponownie te pstryczki uaktywnić, jest w ustawieniach jakieś menu?
 9. Piotr

  Brak OIS

  Wygląda na to że Mi5s jest wykastrowaną wersją Mi5 Szybkość, no właśnie po co? Co do aparatu, to nie da się wytłumaczyć tego szumu na zdjęciach słabym oprogramowaniem. Można programowo usunąć szum, tyle że szczegóły padną i będzie mydło powidło. Aparat jak na flagowca jest słabiutki i soft tego nie zmieni. Natomiast racja że zacinki w nagrywanym obrazie to na 75% wina niedopracowanego softu/systemu. Tu jest jeszcze szansa.
 10. Piotr

  Brak OIS

  Jakość wideo i zdjęć porażka, w porównaniu do S6+ Ciekawe w którym Mi wstawią porządny aparat foto.
 11. O i to jest argument, dzieki To pozostaje mi rozkminka, dlaczego Mi4i tego nie robi.
 12. A to ciekawe, bo o ile pamiętam to stockowa ładowarka operuje tylko pięcioma woltami. Mylę się?
 13. Witam Pytam nie o teorię, a praktykę. Bo to co jest napisane w specyfikacji to teoria, jak widzę mija się to z praktyką. Oczywiście chodzi o słuchawki z chipsetem Qualcoma, bo tylko te mogą mieć QC. Mam Mi4i, który w teorii używa do ładowania QC 2.0, w praktyce tego nie robi. Sprawdzałem na zasilaczu kompatybilnym z systemem QC 2.0. Niestety nadal używa 5V do ładowania, zamiast przełączyć na 9V. Sprawdzam na profesjonalnym testerze, żeby nie było QC na Xiaomi to tylko puste hasło?
 14. Nie sprawdzałem, ale według tego tutoriala współpracuje z Endo. http://forum.android.com.pl/topic/264438-xiaomi-mi-band-1s-współpraca-z-endomondo-oraz-ciągły-pomiar-pulsu/
 15. Parodia. Nie pocieszę Cię pisząc że prawdopodobnie żaden wykres nie jest prawidłowy. Już od wielu wersji wykresy snu są skopane i z tego co widzę końca problemu nie widać.