Jump to content

Piotr

Użytkownicy
 • Posts

  114
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Piotr's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done

Recent Badges

4

Reputation

 1. Poradziłem sobie kupując timer do gniazdka z ruterem Wifi. Oczywiście jak z jakichkolwiek względów nie będziecie mieć neta (jakaś awaria) to zapomnijcie o autonomicznym sprzątaniu. Co najwyżej z palca
 2. Wideo? A w jaki sposób mogłeś takie połączenie zainicjować? W książce telefonicznej jakaś ikonka kamery czy coś innego? Moze zrób zrzut ekranu. Kiedyś miałem coś takiego w Samsungu i działało tylko z innym Samsungiem. Fajne to było.
 3. Tego w recenzjach nie usłyszycie. Roborock S7 do pracy z harmonogramem, czyli funkcja zegar nie uruchomi się bez dostępu do sieci internet !!! Chyba nie skłamię, pisząc że funkcja sprzątania według harmonogramu to podstawa pracy tego typu urządzeń. Kilka dni temu zamieniłem stary model S5 na S7. Sprząta dużo lepiej niż S5, nie mam co do tego wątpliwości. Ale dzisiejsze odkrycie wprawiło mnie nie ukrywam w osłupienie. WiFi z różnych względów używam tylko od czasu do czasu, a tutaj taka niespodzianka. Nie wiem jak jest na wcześniejszych modelach, po S5, czy też potrzebują? Sensu w tym brak. Po co urządzeniu internet do uruchomienia harmonogramu? Potrzebuje czas sprawdzić? A może jak siedzi godzinami na ładowarce potrzebuje YT przeglądać? Zdaje sobie sprawę, ze dla wielu to nie będzie żadna przeszkoda, WiFi uruchomione 24/dobę, ale dla niektórych będzie to elementem do zastanowienia się nad zakupem. Póki co szukam sposobu na obejście problemu, bo jakość sprzątania góruje nad S5
 4. Większość z funkcji które opisałeś, jest w oprogramowaniu S7
 5. Nic nadzwyczajnego, normalny dźwięk podczas pracy S50
 6. Jak nagrywanie rozmów po aktualizacji do andka 11?
 7. Przepraszam, moja pomyłka. Chodzi o wersję 12.1.4.0
 8. Czy na dostępnej już ogólnie wersji 12.0.4.0 QFJEUXM zmieniającej androida 10 na androida 11, będzie nadal działało nagrywanie rozmów? Czy dać sobie spokój, bo przyniesie to tylko problemy?
 9. Polecam jako zamiennik tego od S55: https://www.aliexpress.com/item/4000989452015.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.69f84c4dAjYdgl Używam od ponad roku, lepiej zbiera i łatwiej wyczyścić elementy szczotki. Wcześniej kupiłem zamiennik na aledrogo, ale był kiepski i z trudem pasował do S55. poszedł zwrot.
 10. Cześć, w nie modowanym Mi 9T pojawił się do pobrania nowy rom global V12.1.4.0.RFJMIXM Zmienia z Androida 10 na 11. Do tej pory mam działające nagrywanie rozmów w systemie, poprzez dialer Miui. Czy wie ktoś, czy po aktualizacji nadal zostanie dialer Miui z nagrywaniem rozmów?
 11. No chyba tak, na Aliexpress będzie najlepiej. Chciałem szybko, to kupiłem w superrobot.com.pl Roborock S6 szczotka główna 2 tygodnie już pakują A kontakt zerowy. Edit: Sprawdziłem opinie na Ceneo. Sklep od dwóch lat wyłudza kasę od kupujących nie wysyłając towaru ! K..wa, że tak można długo przekręt ciągnąć i nic.
 12. Cześć mam S55, ale szczotka od S6 jest trochę lepsza. Ma więcej włosia i łatwiej wyjąć śmieci z bocznych prowadnic. Ważne jak się ma koty Dlatego szukam tego modelu szczotki, macie może jakieś sprawdzone źródło zakupu? Ewentualnie też kupił bym boczne, bo też są kompatybilne i prawdopodobnie lepsze.
 13. O, dzięki za potwierdzenie. W takiej sytuacji biorę się do roboty :)
 14. Hmm, to teraz nie wiem. Ktoś to potwierdzi? Po wgraniu MIUI Polska będę miał dialer MIUI tak jak np w MI9 T? - z możliwością nagrywania rozmów? Wolę się upewnić, bo na razie mam możliwość zwrotu telefonu, a jak wgram inny rom to już chyba fabrycznego nie przywrócę.
×
×
 • Create New...