Piotr

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Piotr

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 4i

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki, problem rozwiązany. A przy okazji fajny program.
 2. Witam Podczas pracy na usb przełączyłem oba pstryczki MTP i PTP na OFF i teraz po podłączeniu kabla do komputera nie wyskakuje mi menu z wyborem Pamięć telefonu też się nie wyświetla. Jak ponownie te pstryczki uaktywnić, jest w ustawieniach jakieś menu?
 3. Piotr

  Brak OIS

  Wygląda na to że Mi5s jest wykastrowaną wersją Mi5 Szybkość, no właśnie po co? Co do aparatu, to nie da się wytłumaczyć tego szumu na zdjęciach słabym oprogramowaniem. Można programowo usunąć szum, tyle że szczegóły padną i będzie mydło powidło. Aparat jak na flagowca jest słabiutki i soft tego nie zmieni. Natomiast racja że zacinki w nagrywanym obrazie to na 75% wina niedopracowanego softu/systemu. Tu jest jeszcze szansa.
 4. Piotr

  Brak OIS

  Jakość wideo i zdjęć porażka, w porównaniu do S6+ Ciekawe w którym Mi wstawią porządny aparat foto.
 5. O i to jest argument, dzieki To pozostaje mi rozkminka, dlaczego Mi4i tego nie robi.
 6. A to ciekawe, bo o ile pamiętam to stockowa ładowarka operuje tylko pięcioma woltami. Mylę się?
 7. Witam Pytam nie o teorię, a praktykę. Bo to co jest napisane w specyfikacji to teoria, jak widzę mija się to z praktyką. Oczywiście chodzi o słuchawki z chipsetem Qualcoma, bo tylko te mogą mieć QC. Mam Mi4i, który w teorii używa do ładowania QC 2.0, w praktyce tego nie robi. Sprawdzałem na zasilaczu kompatybilnym z systemem QC 2.0. Niestety nadal używa 5V do ładowania, zamiast przełączyć na 9V. Sprawdzam na profesjonalnym testerze, żeby nie było QC na Xiaomi to tylko puste hasło?
 8. Nie sprawdzałem, ale według tego tutoriala współpracuje z Endo. http://forum.android.com.pl/topic/264438-xiaomi-mi-band-1s-współpraca-z-endomondo-oraz-ciągły-pomiar-pulsu/
 9. Parodia. Nie pocieszę Cię pisząc że prawdopodobnie żaden wykres nie jest prawidłowy. Już od wielu wersji wykresy snu są skopane i z tego co widzę końca problemu nie widać.
 10. U mnie średnio 300-400 kroków w nocy to standard bez względu na wersje softu Fakt, czasami odwiedzę kibelek, ale to tam mam z 5 kroków. Chyba taka uroda opaski, nie jest w stanie poprawnie zinterpretować każdy ruch.
 11. Chciałbym powrócić do starszej wersji która poprawnie zlicza czas snu, ale o ile wcześniej nie miałem z problemów z instalacją (system był z listopada) to na aktualnym ze stycznia instalacja starego MIFit kończy się błędem. Jak zrobić downgrade MiFit? Edit: Znalazłem sposób. Ktoś może zna łatwiejszą metodę, bez instalacji adb. 1. Robimy synchronizację (żeby nie utracić danych) 2. Instalujemy ADB. Instrukcja 3. Uruchamiamy okienko komend ADB i wypisujemy kolejno adb root adb remount adbs shell rm -r system/app/MiBand/ 4. Instalujemy starszą wersję MiFit np. Mi_Fit_1.4.113_1015_PL.apk (najlepiej liczy czas i fazy snu - tylko dla wersji bez pulsometru)
 12. Kiedy kupowałeś MI4i i na jakiej sieci tak się dzieje? Ciekawe ilu ludzi ma jeszcze ten problem? Telefon prawdopodobnie nadaje się do reklamacji. Ja tego jeszcze nie zrobiłem, ponieważ na razie nie mam na to czasu Moje spostrzeżenia są następujące. Prawdopodobnie system tak bardzo usypia sprzęt, że podczas połączenia przychodzącego w sieci 4G (LTE), nie budzi tego modułu. Jeżeli akurat będziesz coś robił na telefonie, to połączenie zostanie odebrane. To samo jak będziesz w zasięgu sieci innej niż LTE. Jak sobie poleży z 10 minut to nie odbierze. Tymczasowe obejście problemu: Zmień w ustawieniach preferowany typ sieci na 3G i myśl o reklamacji.
 13. Mam to samo. Wersja systemu nie gra roli. Masz włączone LTE i czy jesteś w zasięgu LTE?
 14. Piotr

  Xiaomi Mi Band

  Ja dzwoniłem w innej sprawie już z 2 tygodnie temu i też nie dodzwoniłem się. Natomiast mailowo odpowiedź miałem błyskawiczne. Jak widzę to człowiek zalatany, wiesz jaki teraz jest ruch. Cierpliwości, sprzedawca sprawdzony
 15. Taa, i co wejście na wagę to te dodatkowe parametry magicznie ulegają zmianie. Biological resistance - to tylko bajer.