Jump to content

hhunter22

Użytkownicy
 • Posts

  474
 • Joined

About hhunter22

 • Birthday 03/05/1980

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi mix 2s

Recent Profile Visitors

2,019 profile views

hhunter22's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

37

Reputation

 1. Tylko serwis. Napisałem kilkadziesiąt maili do suportu, zdjęcia, dokument i mają to w 4 literach. Teraz już wiem żeby nigdy więcej nie korzystać z konta xiaomi, jest po prostu bezużyteczne. Nawet przymierzam się do zmiany telefonu i chyba dzięki temu też pożegnam się z xiaomi zwłaszcza że ceny nie są już tak konkurencyjne jak kiedyś a jakość też nie rewelacyjna... nie wspominając o gównianych zdjęciach z tych telefonów mimo 10 aparatów i miliardach mpx..
 2. Mi mix 2s. Nie działają płatności zbliżeniowe. Reinstal nie pomógł, reinstal aplikacji również... Ktoś jakieś pomysły? Aplikacja banku milenium.
 3. nie wiem, ale dlatego warto mieć kopię systemu. samo czyszczenie też nie bedzie trwało długo jak masz synchro z kontem xiaomi i google bo większość rzeczy zrobi się samo. (robiłem reset z 2tyg temu bo coś żarło baterię) czy instalowałeś ostatni jakąś aktualizację? nie / tak = ja bym jeszcze raz zainstalował ostatnią dostępną wersję.
 4. Witam, można jakoś i o ile można - to gdzie wyłączyć to powiadomienie? dużo rozmawiam/używam telefon i co chwilę odkładam na ładowarkę telefon i ciągle muszę to klikać... na poprzedniej wersji nie miałem tego...
 5. No i wszystko wróciło do normy z aktualizacją. Temat do zamknięcia
 6. kiedyś była opcja że można to było jakoś ustawiać rożne rzeczy typu mikro, wbijało się jakiś kod czy "pukało" w jakieś ustawienie w opcjach (coś w stylu jak robiło się odblokowanie opcji programistycznych) ale ni w ząb nie pamiętam i nie mogę znaleźć nigdzie na forum....
 7. Potwierdzam. Liczyłem że z czasem się to zmieni jednak co raz więcej znajomych zwraca mi na to uwagę.
 8. ale motyw ten sam, nic nie zmieniałem, miałem też tak na stockowym że 7 apek było w pasku. Motyw ma wpływ na ilosć w folderze, czasami są trzy rzędy a czasami 4
 9. gdzie to się robi? Jeżeli w opcjach programistycznych to nie działa. Tylko ogólnie zmniejsza wszystko.
 10. no właśnie u mnie było na 100% 7 apek.. akurat bardzo mi to odpowiadało. pewnego razu paczę a tu aparat jebut na pulpicie i nie dało się go już wcisnąć. nie zmieniałem nic, motywu, rozdziałki itd..
 11. Witam. Dziś samo z siebie wywaliło mi na pulpit jedna aplikację. Teraz jest ich 6 a było 7 co mi bardzo odpowiadało. Problem w tym że nie mogę jej dodać. Wrzucam załącznik o który pasek mi chodziło.
×
×
 • Create New...