Jump to content

hhunter22

Użytkownicy
 • Posts

  480
 • Joined

About hhunter22

 • Birthday 05/03/1980

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi10tPRO

Recent Profile Visitors

2,659 profile views

hhunter22's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

37

Reputation

 1. Witam. Wcześniej na roocie i wgranym miui eu działało. Wrzucony stable eu i zablokowany bootloader i wyrzuca błąd. Jakiś pomysł jak to obejść? Czyszczenie aplikacji czy przeinstalowanie nic nie dało. Nie działa też aplikacja Netflix.
 2. Akurat aparat i tak korzystam z gcam. Już dawno się przesiadłem bo na softowej apce wgranej od momentu zakupu zdjęcia były słabe. Dzięki. Pomogło. Nie załapałem na początku o co Ci chodzi. Dziękuję.
 3. Na wcześniejszym twrp też były te błędy, dlatego zainstalowałem betę co nic nie zmieniło. Tak po za tym błędem uprawnień, aparatu i VoLte wszystko działa ok. Bynajmniej nie wyhaczyłem nic. Błąd uprawnień jest losowy, nie ma reguły do której aplikacji.
 4. wgrałem wg poradników z forum, na telefon z polskiej dystrybucji który zaraz po zakupie okazał sie bublem softowym
 5. Zacznę od tego ze gorszego syfu nie mogłem chyba kupić... Nigdy więcej jajomi... tak jak chwaliłem mix 2s, tak teraz mi10t pro to telefon za 2k który działa jak mi note 1 sprzed kilku lat... Baaa mi note miał lepsze wsparcie... Zacznę od tego, błedy w TWRP, zainstalowane najnowsze whyle 10-beta... Zrobione czyszczenie przed, jak i po instalacji miui rozwojowego. Ktoś wie czy to trzeba nmaprawiac i ewentualnie jak? TWRP wgrane standardowo przez bootloader, wrzucony rom ostatni z forum.. Przed wgraniem romu wyczyszczone dane, po wgraniu też... Drugi problem to błąd "uprawnienia" bład aparatu rozwiązałem zainstalowaniem Gcam bo i ta apka od jajomi i tak jest g warta... błąd nie rozpoznawania kto dzwoni niestety usunięty wyłżczniem VoLTE... to jakiś żart nie telefon... na stablu też ciągłe zawieszki, przycinki i problemy. telefon z polskiego sklepu (sieciówka rtv agd itd) odsprzedałbym ale nikt mi nawet nie da 1500zł... Ma ktoś jakieś propozycje jak to rozwiązać?
 6. Witam, za radą internetowych ekspertów zacząłem bawić się w ściąganie gcam na 10t pro... iiii albo nie działa poprawnie, albo się zawiesza apka, albo nie można z apli wejść w podgląd zrobionego zdjęcia...nawet po wgraniu configów... albo co najgorsze robię zdjęcie i ono się nie zapisuje w pamięci... Różnica w jakości zdjęć jest widoczna, zwłaszcza w nieco gorysz warunkach oświetleniowych więc chciałbym używać gcam... Czy ktoś może polecić wersję którą używa lub jak coś poprzestawiać, wgrać inny config?
 7. Tylko serwis. Napisałem kilkadziesiąt maili do suportu, zdjęcia, dokument i mają to w 4 literach. Teraz już wiem żeby nigdy więcej nie korzystać z konta xiaomi, jest po prostu bezużyteczne. Nawet przymierzam się do zmiany telefonu i chyba dzięki temu też pożegnam się z xiaomi zwłaszcza że ceny nie są już tak konkurencyjne jak kiedyś a jakość też nie rewelacyjna... nie wspominając o gównianych zdjęciach z tych telefonów mimo 10 aparatów i miliardach mpx..
 8. nie wiem, ale dlatego warto mieć kopię systemu. samo czyszczenie też nie bedzie trwało długo jak masz synchro z kontem xiaomi i google bo większość rzeczy zrobi się samo. (robiłem reset z 2tyg temu bo coś żarło baterię) czy instalowałeś ostatni jakąś aktualizację? nie / tak = ja bym jeszcze raz zainstalował ostatnią dostępną wersję.
 9. Witam, można jakoś i o ile można - to gdzie wyłączyć to powiadomienie? dużo rozmawiam/używam telefon i co chwilę odkładam na ładowarkę telefon i ciągle muszę to klikać... na poprzedniej wersji nie miałem tego...
 10. No i wszystko wróciło do normy z aktualizacją. Temat do zamknięcia
 11. kiedyś była opcja że można to było jakoś ustawiać rożne rzeczy typu mikro, wbijało się jakiś kod czy "pukało" w jakieś ustawienie w opcjach (coś w stylu jak robiło się odblokowanie opcji programistycznych) ale ni w ząb nie pamiętam i nie mogę znaleźć nigdzie na forum....
 12. Potwierdzam. Liczyłem że z czasem się to zmieni jednak co raz więcej znajomych zwraca mi na to uwagę.
 13. ale motyw ten sam, nic nie zmieniałem, miałem też tak na stockowym że 7 apek było w pasku. Motyw ma wpływ na ilosć w folderze, czasami są trzy rzędy a czasami 4
×
×
 • Create New...