Jump to content

Cichq

Użytkownicy
 • Posts

  486
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Cichq

 1. @homman Ale ty pier*** chłopie. Coś ci dzwoni, ale nie wiesz, w którym kościele.
 2. Obecnie 4-5h. Aczkolwiek minęło kolejne 5 miesięcy. Łącznie telefon mam już równy rok, dostałem go 8 (?) września. Z baterii jestem zadowolony. Mimo, że przez ostatnie miesiące podładowywałem ją co chwilę i raczej nie było jej łatwo, dalej żyje. A ze skokami baterii miałem podobnie. Bateria padła na mieście, wracam do domu, podłączam i myk, 14%.
 3. Nie tylko Daydream. https://www.facebook.com/hbarra76/posts/10153411536891612?pnref=story
 4. Ktoś wytłumaczy mi o co tu chodzi? Będzie można wybierać np. karty w chrome w miejscu ostatnich aplikacji?
 5. A to prawdziwa informacja? Bo z tego co widziałem podana na en.miui i nawet w nazwie dopisali April 01.
 6. Chyba chodziło o to, że nie będzie to żadna oficjalna aktualizacja, tylko osobny rom do pobrania i instalacji. Na szczęście bez odblokowywania BL.
 7. Tak szybko ci pada/padła? U mnie stale poziom trzyma, przeciętnie 5-6h SOT. Chociaż użytkownicy piszą, że z wersji na wersje coraz lepiej z baterią, a u mnie stoi Czyli też powoli może traci swoje parametry. Codzienne nocne ładowanie u mnie.
 8. Instalują swoją śmieciówkę, tak jak do tej pory to było? Jedyna różnica, to obejście jakimś cudem BL.
 9. Bo ten pierwszy jest na Snapie i jest starszy? Czyli w hierarchii ważności ma miejsce wyżej. Chociaż ogólnie rzecz biorąc my wcale nie dostaniemy, właśnie przez Mediateka. I tak trzeba się cieszyć z cotygodniowych aktualizacji, nowy Andek to nowe kłopoty
 10. Ja też mam FlexibleGlassa od hmmm końca września? Nic mu nie mogę zarzucić. Jest trochę rysek, szczególnie w miejscu jeżdżenia kciukiem, mimo to niewidocznych na codzień. A jeszcze wtedy ktoś mi napisał, że to drogie dziadostwo i lepsze będzie za 1$ z ali
 11. Razem z unikalnym numerem spośród tych 2000sztuk
 12. Cichq

  Xiaomi M2 SE

  Ze zdjęciem Mi5 było tak samo Do sieci wypłynęły rzekome zdjęcia wraz z pudełkiem, wszyscy zaprzeczali, nawet fotoforensics. Później powstawały nowe rendery, czas płynął dalej, aż w dniu premiery zobaczyliśmy to co kilka miesięcy przed. BTW Xiaomi niby chce zerwać z przydomkiem chińskiego Apple, a jakoś tego nie widać
 13. Któraś z apek Google ze sklepu, nie wiem która, może Google lub Google Now, ale generalnie caly pakiet najlepiej pobrac, nie ma go fabrycznie na MIUI.
 14. Dziwne by było, żeby taka sprawa była normalką, według tego co pisze ZduneX. Rozwiązania nie znam, pozostaje czekać na Globala i poprawki w romach.
 15. Moje doświadczenie - nigdy nie miałem żadnego wirusa, a wszelkie antywirusy strasznie zamulają
 16. Chyba pierwszy test tego typu, muszę przyznać trochę się zdziwiłem taką różnicą między tymi procesorami.
 17. Tak. Nie wiem czemu kolega wyżej tak zareagował, wystarczyło 1 słowo. Ale poradniki i tak lepiej poczytaj Na wszystkich MIUI się pojawiło. Tak jak nazwa mówi "tanie połączenia" U nas raczej nie ma zastosowania, ale jednocześnie nic nie przeszkadza.
 18. Obojętne jest mi czy położę palec czy położę i lekko przycisnę. Generalnie benchmarki mi latają, jednak nie można powiedzieć, że Mi5 przegrywa z jakimś telefonem, a ty tu to usilnie próbujesz wmówić. Jak już ci pisałem, te 1GB ramu więcej też pewnie da kilka punktów oraz w testach multitaskingu pomoże. Na codzień nie boję się o płynność Mi5. Mam RN2, RN3, Mi3 i nie wymieniłbym ich na żadnego LG czy Samsunga. Super, tu ci gierka się otworzy 1s szybciej, potem snapczacik 0.3s szybciej. S7 nie testowałem, ale już po miesiącu pojawiają się nieprzychylne komentarze co do płynności. W MIUI mam pewne wsparcie oraz wiem, że z każdą wersją będzie lepiej. Żeby nie być jednostronnym, S7 muszę pochwalić za rekord w teście SOT, ponad 8h oglądania YT.
 19. Nie wiem na ile można wierzyć temu źródłu, ale 31 Marca ma wyjechać pierwsza partia (2000 sztuk) wersji Pro. Tylko dla Chin. http://en.miui.com/thread-247752-1-1.html Jest to też kolejne potwierdzenie tego o czym @boober pisze, to w teorii nie są urządzenia dla nas.
 20. Nie wiem co tak wjechałeś na to antutu i Mi5, ale mimo to wersja Prime osiąga te 140k co potwierdza wiele screenów i filmów. Nie wiem czy albo ile da ten 1GB ramu więcej, ale to pewnie kolejne kilka punktów. Dodatkowo z każdą wersją MIUI oraz Antutu coraz więcej będzie. Pomijając już to, że Antutu to dziadostwo i nie wskazuje realnych wyników.
 21. Już to wcześniej pisałem, ale Mi5 mimo ekranu 5.15 jest węższy o 1.5mm od Mi4s z ekranem 5-cio calowym. Także nie byłbym pewny tych stwierdzeń o mniejszych ramkach w Mi4s.
×
×
 • Create New...