Jump to content

bogdziun

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bogdziun's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. No to zdalnie też będzie, czasami trudno się dobić. Alarmy na szczęcie są dostępne na bieżąco. Tryb śledzenia jest super, ale wyłączyłem, ludzie czuli się obserwowani, podobnie diodę.
 2. A lokalny ? Jedna, którą miałem w ręku nawet lokalnie w sieci LAN nie pokazuje obrazu. Przećwiczyłem wszystkie serwery, android i iOS.
 3. Musiałem zresetować kamerę (odłączenie od zasilania na chwilę). Działa teraz poprawnie. Na gearbescie jest w komentarzach, że trzeba podpiąć ją przez serwer Mainland/Chiny, u mnie na ios za diabła tak się nie da zrobić. Jedyne miejsce gdzie poprawnie działa to przez serwery Other i podpięta jako Mi Home Security - symbol zupełnie innej kamery. Znajomy kupił taką samą na androidzie na diabła się do niej nie umieliśmy podłączyć. Nawet mu upgrade firmware wykryła, ale obrazu za diabła nie chce pokazać. Strasznie to niedopracowane.
 4. Też macie tak, że bywają godziny, że nie można podłączyć się do tej nowej obrotowej kamery dotyczy iOS serwer Other.
 5. Tragedii nie ma. Choć faktycznie aplikacja jest jakoś połowicznie przetłumaczona . Jest taka możliwość żebym dostał powiadomienie o wykryciu ruchu ze zdjęciem na iPhona ? Nie widzę tego w aplikacji. Snapshot z zarejestrowanym ruchem lądują na karcie pamięci czy w chmurze ?
 6. Jak pod iOS ustawić na niej czas, pokazuje z 6h do przodu ... szukam, szukam i nie widzę.
 7. Połamałem ramkę przy pierwszym zakładaniu. Miała słaby punkt przy wtyczce usb. To był jakiś klon Ipaky. Na szczęście Chińczycy po wysłaniu zdjęcia zwrócili pieniądze. Trzeba uważać z tymi pokrowcami i telefon wyglada w nim słabo. Wysłane za pomocą Tapatalk.
 8. Wczoraj przyszedł Nillkin z aliexpress do MI4. Nakieilem też folię, która była w zestawie. Wszystko świetnie spasowane. Lekko chropowate plecki ułatwiają trzymanie (nie ślizga się tak). Wysłane za pomocą Tapatalk.
 9. U mnie trzyma 3 miesiące ale nie odbieram powiadomień z telefonu. Zresztą na iPhonie działają tylko rozmowy przychodzące. Mnie interesują tylko kroki i sen. Wysłane za pomocą Tapatalk.
 10. Mam 95 dni i jeszcze 10% Wysłane za pomocą Tapatalk.
×
×
 • Create New...