robi173

Użytkownicy
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About robi173

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday April 2

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8se, Poco F2 Pro

Recent Profile Visitors

810 profile views
 1. Też kupiłem ten zestaw carbon ( za 19,90 zł) i case jest ok, natomiast szkło w/g mnie za małe jak równo rozłożysz to brakuje spokojnie po 2 ,3mm z każdej strony.
 2. Jest 2,5 D, szkiełka dopiero zamówione więc jeszcze nie wiem jak będą leżeć, ale na pewno nie będzie łatwo dobrać w Mi 8se też długo szukałam dobrego szkła, aż w końcu najbardziej podpasowało mi takie za 1,5 $ . Duże znaczenie ma również case, nie wszystkie dobrze" współpracują" ze szkłem. Póki co jadę na fabryczej foli.
 3. Zgadza się, nawet jak wgrasz rom EU to nazwa telefonu zmienia się na Redmi K30 Pro
 4. Czy jest już jakiś rom EU na Poco F2? Ten na K30 Pro chyba nie jest przeznaczony do Poco?
 5. Plecki są plastikowe, czy szklane ?
 6. W mi 8se: bateria i wydajność -> zaplanowane zadania ->warunki : od-do - nie można zmienić godzin , po zmianie jest : anuluj lub odmów i nie zapisuje. Dodatkowo mam sparowany watch gt, jak tylko wyjdę i ponownie wejdę w zasięg bluetooth na zegarku za każdym razem wibracja i zapytanie o zezwolenie na sparowanie - mocno to irytujące, reszta bugów jak u innych.
 7. Ja też się nie spotkałem, a jest to mój czwarty Xiaomi, wipe było robione nic to nie zmienia, dziwne...
 8. Dokładnie tak mam ustawione i problem jest codziennie, reset pomaga na krótko, po kilku godzinach przyciski nie działają i znowu reset itd...
 9. Witam, mam taki problem z RN7 po zresetowaniu telefonu jest wszystko ok, po jakimś czasie przyciski głośności przestają działać, reset i znowu przez jakiś czas jest ok. Mam zainstalowaną apkę w której mogę obsługiwać głośność z belki, ale to półśrodek, wolałbym przyciskami. Teraz mam zainstalowany Android 9 wersja stabilna EU v 11.0.6, na 11.0.4 było to samo, na globalu było ok, ale wolę EU dodam, że po zainstalowaniu Androida 10 nie sprawdziłem ,czy nadal istnieje ten bug , bo nie działał mi mikrofon, więc szybko wróciłem do 9. Ktoś miał taki problem?
 10. robi173

  MIUI 9.10.31

  Na mi 8se, tak na szybko wszystko działa, problem jest tylko z Yanosikiem. Po uruchomieniu zaraz się restartuje i tak w kółko, nie da się używać telefonu, tylko reboot pomaga, czyszczenie dany apki nic nie daje, ktoś ma taki problem? Ok, po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu Yanosik działa ok.
 11. Witam, telefon ciągle wyświetla komunikat o braku miejsca w pamięci wew. przez co się mocno wiesza i nic nie można zrobić, a pamięć nie jest pełna. Zrobiłem przywrócenie do ustawień fabrycznych i nadal mam komunikat o braku miejsca' ktoś miał taki problem?
 12. Ech... w lipcu płaciłem u niego za wersję 4/64,-318,60 $ +23$ przesyłka.