hhunter22

Użytkownicy
 • Content Count

  473
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by hhunter22

 1. poszło PW..

 2. hhunter22

  MIUI 9.10.17

  Mi mix 2s. Nie działają płatności zbliżeniowe. Reinstal nie pomógł, reinstal aplikacji również... Ktoś jakieś pomysły? Aplikacja banku milenium.
 3. nie wiem, ale dlatego warto mieć kopię systemu. samo czyszczenie też nie bedzie trwało długo jak masz synchro z kontem xiaomi i google bo większość rzeczy zrobi się samo. (robiłem reset z 2tyg temu bo coś żarło baterię) czy instalowałeś ostatni jakąś aktualizację? nie / tak = ja bym jeszcze raz zainstalował ostatnią dostępną wersję.
 4. Witam, można jakoś i o ile można - to gdzie wyłączyć to powiadomienie? dużo rozmawiam/używam telefon i co chwilę odkładam na ładowarkę telefon i ciągle muszę to klikać... na poprzedniej wersji nie miałem tego...
 5. No i wszystko wróciło do normy z aktualizacją. Temat do zamknięcia
 6. kiedyś była opcja że można to było jakoś ustawiać rożne rzeczy typu mikro, wbijało się jakiś kod czy "pukało" w jakieś ustawienie w opcjach (coś w stylu jak robiło się odblokowanie opcji programistycznych) ale ni w ząb nie pamiętam i nie mogę znaleźć nigdzie na forum....
 7. Potwierdzam. Liczyłem że z czasem się to zmieni jednak co raz więcej znajomych zwraca mi na to uwagę.
 8. ale motyw ten sam, nic nie zmieniałem, miałem też tak na stockowym że 7 apek było w pasku. Motyw ma wpływ na ilosć w folderze, czasami są trzy rzędy a czasami 4
 9. gdzie to się robi? Jeżeli w opcjach programistycznych to nie działa. Tylko ogólnie zmniejsza wszystko.
 10. no właśnie u mnie było na 100% 7 apek.. akurat bardzo mi to odpowiadało. pewnego razu paczę a tu aparat jebut na pulpicie i nie dało się go już wcisnąć. nie zmieniałem nic, motywu, rozdziałki itd..
 11. Witam. Dziś samo z siebie wywaliło mi na pulpit jedna aplikację. Teraz jest ich 6 a było 7 co mi bardzo odpowiadało. Problem w tym że nie mogę jej dodać. Wrzucam załącznik o który pasek mi chodziło.
 12. Jakąś jedną bądź dwie aktualizacje temu pojawiła się po instalacji i rebucie telefonu opcja 3x klik = zoom ekranu. Myślałem ze to spoko opcja, jednak po kilkunastu dniach irytuje mnie to... za cholerę nie mogę znaleźć gdzie się to wyłącza... ktoś coś wie gdzie co i jak? prawdopodobnie zamula mi to dialer i (przy wbijaniu nr telefonu) i pisanie w swype... wcześniej tego nie było... w grach zoomuje mi ekran... szlag by to :D zachciało sie....
 13. problemem było twrp bo nigdzie nowego nie mogłem znaleźć, ale już spoko, przynajmniej mam nowy świeży system po full wipe z andkiem 9. nawet messenger działa ok!
 14. skopiowałem twrp z ostatniego miui i wrzuciłem przez fastboota no i ... poszło @mrosidanke!
 15. niestety nic to nie dało... po wgraniu dev, w opcjach debugowanie i niby wrzuca mi twrp i nic.. odpala sie tel po chwili przechodzi do dystemu. mam tylko te recovery standardowe.. inne pomysły? można pobrać skądś świeższe twrp polaris niż to https://androidfilehost.com/?fid=818070582850507462
 16. dane są, można zgrać... przed chwilką wrzuciłem TWRP i nadal nic... Deebug jeś właczony, za każdym razem sprawdzałem przed odpaleniem fastboota ps - miflash nie zablokuje bootloadera?
 17. z 6-7 x wczoraj próbowałem :/ jest inna opcja instalacji twrp niż mini adb?
 18. hhunter22

  MIUI 8.9.13

  Po aktualizacji ciągle jest logo. Wróciłem system do 8.8.3 iiii nie odpala się twrp tylko fastboot bez względu czy odpalam power vol+ czy vol- Co się stało? Wgrywać znowu twrp? Możliwe że się usunęło? ps. wrzuciłem twrp przez fastboot iiii sie nie odpala nadal twrp.. próbuje i odpala normalnie system pomijając twrp... wtf? system na 8.8.3 dziął normalnie tylko wcięło twrp, tzn nie odpala się w żaden sposób.
 19. Po aktualizacji ciągle jest logo. Wróciłem system do 8.8.3 iiii nie odpala się twrp tylko fastboot bez względu czy odpalam power vol+ czy vol- Co się stało? Wgrywać znowu twrp? Możliwe że się usunęło? ps. wrzuciłem twrp przez fastboot iiii sie nie odpala nadal twrp.. próbuje i odpala normalnie system pomijając twrp... wtf?
 20. właśnie wysyłać sie wysyła, i generalnie nie tylko filmiki nagrywane tylko dłuższe z YT też czy z innych portali jak vimeo itd na android 9 z świeżym systemem po miflashu nowym twrp i full wipe na chwilę obecną problem zniknął... możliwe że pomógł miflash z dev i teraz świeży system.... nie mam pojęcia, ale działa.
 21. żeby ustawiony dźwięk powiadomienia w messengerze się nie zmieniał dałem kłódkę na apkę i działa, do momentu resa apki/telefonu. wywalanie apki z plikeim viodeo nadal występuje...