Jump to content

baku1991

Użytkownicy
 • Posts

  927
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

baku1991 last won the day on May 23 2016

baku1991 had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 2

Recent Profile Visitors

2,713 profile views

baku1991's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

133

Reputation

 1. A ktoś jeszcze może potwierdzić, że aktualnie wszystko śmiga na najnowszej wersji?
 2. Deweloperska wychodzi co tydzień ale tam będzie pewnie milion innych rzeczy zepsutych, a stable cały czas nie ma nowszej.
 3. No dla mnie Google go były nie do przyjęcia. Waze było lepsza alternatywą, ale mimo wszystko - warto było walczyć pół dnia z odtwarzaniem backupu żeby wrócić na działającą wersję.
 4. Pierwsze to sobie porób backupy, później wchodzisz w aktualizer, i klikasz w prawy górny róg (trzy kropki). I jeśli tam nie masz opcji instalacji wybranego romu z zipa to musisz kliknąć kilka razy w "10" na głównym ekranie Updatera. Wtedy taka opcja się pojawi. Ściągasz z sieci rom Global stable 10.0.1.0 i instalujesz. Telefon sam zasugeruje Ci formata i należy to potwierdzić. Później pół dnia przywracanIa danych i śmiga
 5. Ja zrobiłem rollback do 10.0.1.0, ale bez przywrócenia do fabrycznych się nie obeszło bo padły apki systemowe.
 6. Cofnąłem do 10.0.1.0 i będę testował Poszło bez wipe, może się nie będzie sypało.
 7. Kocham się mylić w takich kwestiach! Jesteś wielki!
 8. No niestety próbowałem i wygląda, że nie. A żadne odblokowanie bootloadera nie wchodzi w grę - już z tego wyrosłem @Orjon, ta wersja już ma inny aktualizator - nie ma możliwości odpalenia paczki z dowolnym romem. I uprzedzając następne pytanie, z poziomu recovery też nie ma możliwości update.zip puścić.
 9. Też przeżywam, że zaczyna chodzić jakby mu się nie chciało Niby znów taka słabizna nie jest, a jakby coraz z nim gorzej. Jeszcze ta aktualizacja mnie załamała bo nie pamiętam żeby wcześniej przydarzył się tak istotny babol w global stable.
 10. A korzystasz z Map codziennie? Bo ten problem nie występuje zawsze, aczkolwiek zdecydowanie częściej występuje niż nie występuje. Być może akurat zadziałało gdy sprawdzałeś. Tymczasem przeniosłem się na Waze - działa bez problemu. Brakuje mi trochę trasy pokolorowanej w zależności od ruchu, ale za to ma inne fajne rzeczy.
 11. Ta najnowsza aktualizacja to żart jakiś. Na Mi Note 2 to samo, w necie już głośno o tym problemie, a na en.miui.com sugerują czyścić cache..... http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=5348018&highlight=10.2.1.0
 12. U mnie to samo, u wielu innych też, jak wpiszesz w google miui 10.2.1.0 to problem powszechny. Normalnie mnie coś trafia - po to używam stable bo już wyrosłem z ciągłego flashowania i potrzebuję telefon, na którym mogę polegać, a tu taka lipa. I znając życie poprawią za pół roku - i żyj bez nawigacji. Na angielskim forum jest temat odnośnie tego buga, kliknij proszę "confirm" i dopisz posta, może ktoś to jeszcze czyta..... http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=5348018&highlight=10.2.1.0 W sumie to pierwsza aktualizacja stable odkąd mam Xiaomi (2013) z którą są aż takie jaja.
 13. A przy dodawaniu sceny po kliknięciu "dodaj" pod "if" na pewno wybieracie oczyszczacz? Przepraszam za głupawe pytanie, ale uważam, że apka w tym miejscu jest mało intuicyjna i może mylić.
 14. U mnie wszystko aktualizowane na bieżąco. Wątpię żeby miui miało znaczenie. Purifier 2 sprzed ponad dwóch lat z chin więc może o rynek przeznaczenia chodzi. Wtedy jeszcze nie było globali.
×
×
 • Create New...