Jump to content

Recommended Posts

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wątek poświęcony wszelkim modyfikacjom firmware'u Amazfit BIP oraz aplikacji MiFit.    Będzie w nim sekcja POBIERZ, w której będą umieszczane najświeższe, stabilne wersje MOD-ów. Na począt

Modyfikacja tarcz zegarka w Amazfit BIP   Tutorial, mimo że jestem Linuksiarzem, będzie oparty na bardziej popularnym systemie - Windows Będziemy potrzebowali: - Python w wersji 2

Pojawiła się wersja 3.0 modu MNVolkov. oprócz kalkulatora i kalendarza, dodane została możliwość edycji alarmów z poziomu zegarka. Na szybko spolonizowałem zasoby (zamieniając język Hiszpański - któ

Posted Images

Miał ktoś problem z niedziałaniem powiadomień na BIP-ie. SMS-y, maile nie przychodzą. Powiadomienie o dzwoniącym działa. Funkcje w MiFit (modowany) są właczone ( Alerty Aplikacji, SMS).

Edited by Druk
No i gdzie jest usuń?? Jest tylko edytuj lub dodaj, dłuższe przytrzymanie też nic nie daje.
Naciśnij edytuj, będziesz miał przy każdym alarmie znaczek z minusem, tylko dobrze traf w znaczek to usuniesz

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka

9 godzin temu, ryba94 napisał:

@fake4r@tomurbanowicz jakie zmiany są w 3.5.6 w porównaniu do 3.5.0? Bo mysle czy warto zmieniać ;)

3.5.6:
Poprawki, większa stabilność.

3.5.5:
Mi Band 3 i Amazfit Cor teraz wspierają bieżnię.
Dodano możliwość zarządzania muzyką od Amazfit Cor.
Poprawki, większa stabilność.

3.5.4:
optymalizowana praca niektórych funkcji i naprawione małe błędy dla Amazfit BIP.
Dodano obsługę nowych ikon powiadomień od klientów poczty e-mail.
Dodano logowanie / rejestrację w Mi Fit przez e-mail.
Poprawki i większa stabilność.

3.5.2
Dodano dodatkowe informacje na temat snu
Poprawki i większa stabilność

12 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

W pierwszym poście zamieściłem MrTomi-3.5.6-PL.

Nie mogę się zalogować kontem google. Poniższy sposób u mnie nie działa. Wcześniej działał.

Używający konta google do logowania w Mi Fit zapewne zauważyli brak możliwości zalogowania do zmodyfikowanej aplikacji.

Poniższa metoda w większości przypadków powinna zadziałać:

1. Odinstaluj MiFit
  2. Ustawienia telefonu/google/połączone aplikacje -> odłącz mifit
  3. Restart telefonu
  4. Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
  5. Odinstaluj MiFit
  6. Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać

Operacja jest jednorazowa, potem aplikacja startuje już zalogowana.

Jakieś pomysły ?

57 minut temu, Krzycho napisał:

Miałem wersję 3.5.4 i był problem z aktualizacją GPS. Zainstalowałem 3.5.6 i nadal nie mogę zaktualizować GPS. Jest na to jakiś sposób?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Rozłącz zegarek z Modem, odinstaluj Mod i zainstaluj najnowszą wersję z Google Play. Niech się zaktualizuje GPS, wtedy ta sama procedura i instalujesz mod.

• Like 1
Rozłącz zegarek z Modem, odinstaluj Mod i zainstaluj najnowszą wersję z Google Play. Niech się zaktualizuje GPS, wtedy ta sama procedura i instalujesz mod.
Robiłem tak w poprzedniej wersji i w tej najnowszej... dalej wyskakuje błąd aktualizacji.

1 godzinę temu, Krzycho napisał:

Robiłem tak w poprzedniej wersji i w tej najnowszej... dalej wyskakuje błąd aktualizacji.

Rozparowałeś zegarek? Jeśli tak to czeka Cię pewnie zmiana systemu w zegarku na starszy.

Rozparuj zegrek ze wszystkiego i przez Gadget bridge musisz zainstalować starszą wersję firmware chociażby z 1 strony tego wątku a potem trzeba rozparować, wgrać oficjalną aplikację z Google Play i zaktualizować firmware i dopiero potem mod.

Edited by apocalypse
Rozparowałeś zegarek? Jeśli tak to czeka Cię pewnie zmiana systemu w zegarku na starszy.
Rozparuj zegrek ze wszystkiego i przez Gadget bridge musisz zainstalować starszą wersję firmware chociażby z 1 strony tego wątku a potem trzeba rozparować, wgrać oficjalną aplikację z Google Play i zaktualizować firmware i dopiero potem mod.
Tak rozparowałem zegarek. Po całym tym procesie będę mógł zainstalować najnowszą modowaną wersję?

40 minut temu, Krzycho napisał:

Tak rozparowałem zegarek. Po całym tym procesie będę mógł zainstalować najnowszą modowaną wersję?

Tak. Jak już wszystko zrobisz i dociągnie oryginał najnowsze FW to rozłączasz i podłączasz do moda i działa wszystko.

Panowie i Panie mam FW i HW tak jak na screenie, wszystko uprawnienia to date z najnowszego mi fit. Nie wiem czy HW to jest wersja CN czy CE, chciałabym wgrać wersję z językiem polskim i aby działało powiadomienie o tym kto dzwoni. W tutorialu, jest opisana wersja niższa niż mam, czyli będę musiała wykonać downgrade? Proszę o pomoc, bo nie wiem jak to ugryźć.

Screenshot_2019-01-19-12-12-55-577_ee.aegrel.gadgetbridge.png

Edited by Nitro
10 godzin temu, Nitro napisał:

Panowie i Panie mam FW i HW tak jak na screenie, wszystko uprawnienia to date z najnowszego mi fit. Nie wiem czy HW to jest wersja CN czy CE, chciałabym wgrać wersję z językiem polskim i aby działało powiadomienie o tym kto dzwoni. W tutorialu, jest opisana wersja niższa niż mam, czyli będę musiała wykonać downgrade? Proszę o pomoc, bo nie wiem jak to ugryźć.

Screenshot_2019-01-19-12-12-55-577_ee.aegrel.gadgetbridge.png

Raczej tak. Ja tak właśnie musiałem zrobić. Dodatkowo miałem wersje chińską i to też musiałem zmienić. 

Cześć, ktoś miał może problemy z apką MiFit oryginał, bo mam weaklock o nazwie bluesleep i telefon nie przechodzi w deepsleep. Na andku 8 tak nie było teraz po aktualizacji telefonu do 9 takie cyrki się dzieją, telefon to Mate 10 Pro. 

19 godzin temu, fake4r napisał:

Szczerze to nie za bardzo widzę jakieś namacalne zmiany.

Naprawili problem który pojawiaj się u części użytkowników , zamiast ustawień w menu zegarka pojawiało się alipay, i nie można było tego naprawić.

Panowie i Panie,

Pytanie, mam problem z aktualizacja pogody, co rano AmazfitBip nie pokazuje pogody i prosi, żeby połączyć się z aplikacją. Muszę go włączyć i wyłączyć i dopiero zaskakuje. Wersja firmware to V1.1.5.04, na telefonie to MrTomi-3.5.6-PL. Czy ktoś miał lub ma taki problem?

9 godzin temu, minek200 napisał:

Panowie i Panie,

Pytanie, mam problem z aktualizacja pogody, co rano AmazfitBip nie pokazuje pogody i prosi, żeby połączyć się z aplikacją. Muszę go włączyć i wyłączyć i dopiero zaskakuje. Wersja firmware to V1.1.5.04, na telefonie to MrTomi-3.5.6-PL. Czy ktoś miał lub ma taki problem?

Masz włączony GPS w telefonie? U mnie pogoda się aktualizuje tylko z włączonym GPS, nawet kiedy mam ustawiona konkretną lokacje.....

13 godzin temu, Damian_Kocon napisał:

Masz włączony GPS w telefonie? U mnie pogoda się aktualizuje tylko z włączonym GPS, nawet kiedy mam ustawiona konkretną lokacje.....

Cały czas nie mam włączonego, czyli cały czas muszę mieć włączoną lokalizację? Przy wcześniejszej wersji nie miałem włączonego GPS'a cały czas a pogoda i tak się aktualizowała.

Cześć wszystkim, zegarek posiadam od wczoraj, czy wie ktoś jak sprawdzić jaką mam wersję? Chińska czy Polska? Chciałbym wgrać polskie FW a nie chce niczego popsuć. Dodam że nie mam w zegarku ustawień tylko alipay. 

Screenshot_20190124_140146_nodomain.freeyourgadget.gadgetbridge.jpg

Edited by darek_vn

Witam, mój zegarek to wersja chińska CN

V1.1.5.04

Zainstalowałem Firmware PL FW-1.1.5.04 do tego pliki Res do tej wersji i czcionkę od Janusza. I wszystko wyglądało ok do momentu kiedy usunąłem zegarek z GadgetBridge i sparowałem z Mi Fit. Wtedy czcionka sie rozjechała i uciekły polskie słowa w niektórych opcjach. Zalaczam screeny. Jak tylko sparuje  zegarek z GadgetBridge wszystko wraca do normy. Próbowałem z mifit z google Play jak i z modem z forum. Jakieś pomysły??

EDIT:

Wychodzi na to ze to mifit coś miesza.

Bo nawet jeśli zostawię zegarek sparowany i połączony z GadgetBridge i odpale synchronizację z MiFit wtedy dzieje sie to co na obrazkach poniżej.

20190124_163801.jpg

20190124_163810.jpg

Edited by Elsynek
Dnia 22.01.2019 o 11:10, minek200 napisał:

Panowie i Panie,

U mnie też tak było. Musiałem włączyć dostęp do lokalizacji dla apki mifit. Pomogło.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...