Jump to content

apocalypse

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About apocalypse

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja to nie mogę ich zrozumieć. Dają nowy firmware i czy naprawdę jest tak ciężko dać opcję wyświetlania kto dzwoni? MI akurat czcionka nie przeszkadza. Chciałbym po prostu już móc używać zegarka z oryginalną aplikacją i oczywiście brakuje kto dzwoni.
 2. Witam. Czy jest jakaś możliwość przerobienia fabrycznej tarczy, tak żeby była po polsku i kolorowa ale bez utraty jej możliwości? Tarcza pomimo sekundnika pobiera mało energii. Dodatkowo kroki są też liczone w czasie rzeczywistym i odświeżanie nie jest co minutę. Może ktoś zna sposób?
 3. Jak zwykle wszystko super działa. Dziękuję.
 4. Chciałem się podzielić: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.junkbulk.amazfitbipbuttonmaster Dość fajna aplikacja pozwalająca sterować telefonem z poziomu zegarka. Można np. ustawić wyciszanie telefonu poprzez naciśnięcie przycisku na zegarku.
 5. Mam zainstalowanowanego moda. Ale chciałbym mieć oryginalną apkę i powiadomienia kto dzwoni.
 6. Ma ktoś oryginalną 4.0 wgraną? Są już powiadomienia kto dzwoni czy nadal kombinowanie?
 7. Tak. Jak już wszystko zrobisz i dociągnie oryginał najnowsze FW to rozłączasz i podłączasz do moda i działa wszystko.
 8. Rozparowałeś zegarek? Jeśli tak to czeka Cię pewnie zmiana systemu w zegarku na starszy. Rozparuj zegrek ze wszystkiego i przez Gadget bridge musisz zainstalować starszą wersję firmware chociażby z 1 strony tego wątku a potem trzeba rozparować, wgrać oficjalną aplikację z Google Play i zaktualizować firmware i dopiero potem mod.
 9. Rozłącz zegarek z Modem, odinstaluj Mod i zainstaluj najnowszą wersję z Google Play. Niech się zaktualizuje GPS, wtedy ta sama procedura i instalujesz mod.
 10. Kąbinować? Masz kilka postów wcześniej tutorial jak to zrobić, ale ok: mój cytat: Nie ma linka do oryginalnych fw i res ale to nie problem. Wgraj wersję polską 1.1.2 a potem jak zainstalujesz oryginalny MIFIT 3.5.4 to sam pobierze oryginalny firmware angielski i zaktualizuje zegarek. Robiłem tak i bez problemu. Wywal po prostu wszystkie wersje MIFIT i zainstaluj Gadgetbridge. Potem exlporerem plików te fw i res z linka z pierwszej strony (1.1.2). Ja wszystko pójdzie to wyrzuć zegarek z Gadgetbridge i zainstaluj oryginał MIFIT i on zaktualizuje zegarek do najn
 11. Z tego co wiem to na Ios tego nie zrobisz bo nie ma Gadgetbridge. Skombinuj na chwilę jakiegoś Andka. Gadget jest niestety tylko na Androida.
 12. Jest możliwe. Wgrywasz polskie czczionki by Janusz https://yadi.sk/d/QwgaDdpF3U5Yd8 Kopiujesz je na telefon. Odparowywujesz zegarek z MIFIT i instalujesz aplikację Gadgetbridge, gdzie parujesz zegarek. Potem klikasz na ten plik czczionek i otwórz programem Gadgetbridge (być może będziesz potrzebował do tego eksploratora plików - polecam SolidExplorer). Gadgetbridge zapyta się czy uatkualnić czczionki - dajesz oczywiście tak i masz oryginalny FW + polskie znaki. Potem oczywiście wywalasz zegarek z Gadget Bridge i instalujesz MIFIT - polecam moda z pierwszej strony
 13. Nie ma linka do oryginalnych fw i res ale to nie problem. Wgraj wersję polską 1.1.2 a potem jak zainstalujesz oryginalny MIFIT 3.5.4 to sam pobierze oryginalny firmware angielski i zaktualizuje zegarek. Robiłem tak i bez problemu. Wywal po prostu wszystkie wersje MIFIT i zainstaluj Gadgetbridge. Potem exlporerem plików te fw i res z linka z pierwszej strony (1.1.2). Ja wszystko pójdzie to wyrzuć zegarek z Gadgetbridge i zainstaluj oryginał MIFIT i on zaktualizuje zegarek do najnowszego FW. W modzie nie działają inne metody logowanie niż przez konto Xiaomi.
 14. Witaj. Dziękuję Ci za Twoją pracę. Generalnie wszystkie te tarcze są ok ale widoczność jest gorsza niż przy tej fabrycznej z sekundnikiem (elektronicznej). Czy zawsze tak jest, że te ciemne tarcze są takie ciemne w pomieszczeniu?
 15. Witam. Znalazłby się ktoś , kto by to przerobił? https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=15284 Strasznie ciemna jest, nie wiem - inne tło? I jeszcze jakby się udało spolszczyć?
×
×
 • Create New...