Jump to content

szadoky

Użytkownicy
 • Posts

  120
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi (Note) 4 X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

szadoky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

4

Reputation

 1. @Hexia Nie wiem dlaczego tak się zrobiło , ja czekałem tylko 1 dzień bo bateria buł już na wyczerpaniu , ale przy 100% naładowaniu to chwilę zejdzie zanim się rozładuje. Nie znalazłem innego sposobu na wyłączenie zegarka.
 2. @Hexia Mi zrobiło się tak w czasie treningu zegarek nie reagował wcale. Dopiero jak zegarek się rozładował to podłączyłem go do ładowarki i po naładowania działa bez problemu.
 3. Jak już ma wgrane spolszczenie wcześniej to wystarczy wgrać tylko plik FW, czy muszę wgrywać też RES
 4. Owszem wgrało mi wersję GPS 18344,ale zegarek nie łączy z satelitami, wyskakuje komunikat żeby uaktualnić GPS. MiFit zamrożony, żeby zegarek wyszukiwał satelity musiałem włączyć MiFit i oczywiście zrobiło aktualizację do 15974.
 5. Wgrałem , zegarek pokazuje komunikat żeby zrobić aktualizację GPS, nie łączy mnie z satelitami.
 6. Naprawili problem który pojawiaj się u części użytkowników , zamiast ustawień w menu zegarka pojawiało się alipay, i nie można było tego naprawić.
 7. Albo poczekać 5 minut żeby zegarek złapał więcej satelitów.Problem pomiaru na pierwszych 1-2 km nie występuje zawsze, więc może być spowodowany ilością satelitów jakie zegarek łapie. Następne kilometry mierzy już dokładnie zazwyczaj na 1 km się myli . Jak długo łapie fix, to na pewno będzie zły pomiar, na 1 km zaniża o połowę.
 8. @Ermilka1 Co do powrotu ustawień to za każdym razem jak włączasz MiFita to wraca AlPay. Jak potrzebujesz ustawień włącz N&F wejdź w ustawienia amazafit zaznacz ustawienia i zapisz , wyświetlają się wtedy w zegarku do momentu wejścia w MiFit i synchronizacji danych. Co do dokładności GPS to większość treningów pierwszy kilometr liczy źle zazwyczaj o połowę się myli. Szukam czegoś innego bo szkoda się denerwować.
 9. N&F jak się połączy z zegarkiem , to zmienia menu zegarka dodając ustawienia . Ale jak MF nie widzi zegarka to N&F pewnie tak samo.
 10. Po ostatniej aktualizacji MiFit wyskoczył błąd , w menu zegarka zamiast ustawień wskoczyło Aipay, Nie da się tego zmienić w ustawieniach c, co dziwne, nie każdemu tak się zrobiło. Pomaga albo wgranie wcześniejszej wersji MiFit lub instalacja apki Notify & Fitness.
 11. W zegarku w ustawieniach, masz funkcję przewrócenia do ustawień fabrycznych.
 12. Tools & Mi Band - chyba najprostsza w konfiguracji.Można ustawić kto do nas dzwoni , powiadomienia z SMS, FB, Gmail, WhatsApp Skype, Instagram i chyba z innych aplikacji tak samo nie pamiętam teraz dawno używałem . Pomiar tętna , asystent snu Notify & Fitness - ta aplikacja anie wymaga oficjalnej apki czuli MiFita, po sparowaniu zegarka z telefonem przy pomocy MiFit można usunąć MiFit i używać samej Notify & Fitness. Ma więcej możliwości konfiguracyjnych bardziej rozbudowana . Ustawienie powiadomień tak jak w Tools . Dodatkowo ma eksport treningów z zegarka , lub można włączyć w aplikacji trening jakieś 90 do wyboru dyscyplin. Czasami są problemy z synchronizacją treningów trzeba zrobić kilka razy synchro żeby wczytał się cały trening. Pomiar tętna asystent snu , kalorii i wagi , alarmy . Ogólnie tej używam i jest dobra. Można eksportować treningi do Endomondo RunKeeper ( dodatkowy moduł za 8 zł trzeba wykupić) automatyczny eksport treningów do Stravy i Google Fit , czy dział nie wiem nie używam. Mi Bandage - nie używałem , nie wiem jak działa ale ma sporo opcji. Gadgetbirde- potrzebne przy wgraniu j.polskiego do zegarka , do tego używałem, co do innych właściwości to nie wiem Ma opcję treningów z MiFit. Nie wymaga zainstalowanego Mifita. Tools & Mi Band i Notify & Fitness płatne coś koło 15 zł nie majątek można wydać. Notify & Fitness ma darmową wersję z większością funkcji .
 13. @FromWPTo powiedz jak tych tarczy używać w zakładce lokalne tarcze?
 14. @radeqW modowanej apce, nie zalogujesz przy pomocy konta xiaomi , chyba tylko przez Gmail.
 15. Mi jak się zawiesił na treningu, to musiałem czekać aż się rozładuje.
×
×
 • Create New...