Jump to content

Druk

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Druk

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Co może być powodem niemożności sparowania BIP-a ( soft zmieniony) z oficjalnym MiFit po zalogowaniu na konto MI. Nie znajduje BIP-a. Z kontem google jest ok. Natomiast do modowanego MiFit-a kontem google nie mogę się zalogować ( logowanie bez końca).
 2. Czyli lekarstwem na rozjechane napisy jest wgranie tylko PL-FW-1.1.5.04-tomi.res ?
 3. Nie mogę się zalogować kontem google. Poniższy sposób u mnie nie działa. Wcześniej działał. Używający konta google do logowania w Mi Fit zapewne zauważyli brak możliwości zalogowania do zmodyfikowanej aplikacji. Poniższa metoda w większości przypadków powinna zadziałać: Odinstaluj MiFit Ustawienia telefonu/google/połączone aplikacje -> odłącz mifit Restart telefonu Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google Odinstaluj MiFit Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać Operacja jest jednorazowa, potem aplikacja s
 4. Miał ktoś problem z niedziałaniem powiadomień na BIP-ie. SMS-y, maile nie przychodzą. Powiadomienie o dzwoniącym działa. Funkcje w MiFit (modowany) są właczone ( Alerty Aplikacji, SMS).
 5. Sprawdź ."To może być błąd ostatniej aktualizacji. Podłącz zegarek do ładowania i wszystko wróci do normy." ( post użytkownika BrudnyHenryk) https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?page=138
 6. Mam modowanego MiFit-a. Za każdym razem gdy próbowałem miałem tylko okno z "Latarnią" jak dwa posty wyżej. Dzisiaj wyświetlił i pobrał mi tarcze online bez problemu. Do tej pory myślałem że tylko na oficjalnym można to zrobić.
 7. Odinstalowałem. https://www.youtube.com/watch?v=tLrb-ggsP_s Minusem jest to że możesz wgrać tylko jedną tarczę. Jeśli w MiFit dasz "Rozłącz parę" i ponownie sparujesz BIP-a to wracają ustawienia fabryczne. ;(
 8. Reasumując: Oficjalny MiFit pozwoli ci zmienić tarczę ale nie będziesz miał info kto dzwoni. Modowany=brak dodawania tarcz ale info kto dzwoni. Ja mam: wgrany pełny pakiet tj. plik *.res ,*.fw , fonty by Januz i modowany MiFit by nie mieć krzaczków i widzieć kto dzwoni. Użyłem Notify & Fitness for Amazfit aby dodać tarczę do BIP-a.
 9. Modowany MiFit tak ma że nie pokazuje tarcz. Mnie Notify dodało nową tarczę nie zastąpiło innej. Może ktoś napisać ile można dodać nowych tarcz do Bip-a?
 10. Info z wątku nr 1 tego działu. Zablokowane zostały tarcze BIN w aplikacji MiFit. Aby można było ich używać, potrzeba uruchomić VPN na telefonie, np. VPN Master - LINK i w ustawieniach wybrać Hong Kong. Ja nową tarczę wrzuciłem przez Notify & Fitness for Amazfit.
 11. Konto założone ale komunikat ten sam. Czy wybór kraju ma znaczenie. ?
 12. Pliki wgrane, Bip działa. Odinstalowałem MiFit-a i zainstalowałem MrTomi-3.5.4-PL.apk założyłem konto na Xiaomi, za pomocą facebook-a rzuca błąd, za pomocą konta gmail każe czekać w nieskończoność. Apka się odpala ale podczas parowania wyskakuje komunikat "Nie udało się sparować, skontaktuj się z obsługa klienta".
 13. Kończąc temat, kolejność instalacji plików 1. PL-FW-1.1.5.04-tomi.res dalej 2. PL-FW-1.1.5.04.fw następnie Font PL (by Januz) .?
×
×
 • Create New...