mily

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About mily

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie było pytania. Dla potomnych przeciągnąć należy tylko plik *.json a nie katalog w którym się znajduje. W internecie krąży tutorial, że się przeciąga katalog.
 2. Chciałem zrobić swoją tarczę i nawet mi się udało, jednak nie mogę spakować pliku json do bin, wyskakuje komunikat: Fatal|System.ArgumentException: File 'header.json' or 'version' should exists in the folder with unpacked images. Res-file couldn't be created w WatchFace.Program.PackResources(String inputDirectory) w WatchFace.Program.Main(String[] args) Nawet jak rozpakuje nic nie zmienię i chcę spakować nie wprowadzając zmian to nie działa, ktoś wie o co chodzi??
 3. No i gdzie jest usuń?? Jest tylko edytuj lub dodaj, dłuższe przytrzymanie też nic nie daje.
 4. W modyfikowanej wersji MyFit nie mogę znaleźć opcji żeby usunąć alarm, ktoś wie jak to zrobić??
 5. Tak zrobiłem, ale to jest bo bani, nie można wgrać na telefon do folderu i sobie poprostu wybierać którą się chce zamiast podmieniania? W poprzednim smarcie chińskiem za 50 zł noname tak miałem, a tutaj jakieś alpejskie kombinacje.
 6. To może uproszczę, jak wgrać tarcze bin przy MrTomi-3.5.4-PL.apk??
 7. Witam, Przepraszam ale już tracę cierpliwość. Zainstalowałem sobie MrTomi-3.5.4-PL.apk i teraz nie mogę zmienić tarczy na .bin. Czy ja dobrze zrozumiałem że to zostało zablokowane żeby lokalnie nie można było wgrać?? Wgrywam w folder android\data\com....health\files\watch_skin\local. Zainstalował również VPM Master, więcej reklam niż z tego pożytku.
 8. W moim przypadku wszystko zakończyło się pozytywnie. Trwało to trochę, trzeba się pobawić w detektywa i znaleźć kontakt do nich. Na maile nie odpisują, numer telefonu nie jest udostępniany, poprzez baselinker również cisza, tylko odpowiedzi automatyczne. Jedyny kontakt to przez to forum.
 9. Wygląda że założenie blokady na liście uruchomionych rozwiązało problem Podziękował.
 10. W moim przypadku może zakończy się wszystko dobrze, udało mi się z nimi skontaktować poprzez forum. Czekam czy postąpią zgodnie z ustaleniami.
 11. Pierwszy krok i drugi zrobiony już wcześniej, ale na google play widzę że nie jestem sam więc to chyba apka głupieje. poczekam na aktualizację. Narazie wyrzuciłem syfMIUI i zainstalowałem global z eu.miui.com/a-234.
 12. Witam, mam identyczny problem jak tutaj: http://en.miui.com/thread-513061-1-1.html Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu bez aktualizacji systemu ??
 13. Witam, Mam problem z powiadamianiem z aplikacji VERSA CONTROL. Aplikacja alarmowa powinna informować mnie w powiadomieniach o aktualnym statusie centrali alarmowej. Jeżeli uruchomię aplikacje ręcznie działa wszystko bez zarzutu. Poniżej podaję ustawienia dla Versy: https://drive.google.com/open?id=0B3tkXdOM9T0pT0V5VHRidjJaTmM https://drive.google.com/open?id=0B3tkXdOM9T0pMUJPa21fZnhHcEU https://drive.google.com/open?id=0B3tkXdOM9T0pM3NWSUNQWWUwNXM https://drive.google.com/open?id=0B3tkXdOM9T0pc2tHbUpxaUlqaVE Pacjent to Redmi Note 4 z MIUI 8.1.6.0 Ma ktoś pomysł co z tym zrobić??
 14. mily

  Konfiguracja systemu

  hmy to niedobrze że aktualizacje nie działają, bo jak się okazuje potrzebuję jej: Tu jest opisany problem o którym napisałem z excelem: http://en.miui.com/thread-513061-1-1.html Szukam w takim razie po forum jak wykonać aktualizację.
 15. mily

  Konfiguracja systemu

  Witam, Mam kilka problemów z Redmi Note 4, Andr 6.0 MRA58K + MIUI Global 8.0 (8.0.5.0.0). 1. Gdy chciałbym sprawdzić czy są aktualizację (Narzędzia->Aktualizacja), wyświetla mi "Podłącz z siecią Wi-Fi", problem w tym że jest podłączona i nie widzi sieci tylko w tej aktualizacji. 2. Zainstalowałem Arkusze Excel ze sklepu, aplikacja się otwiera ale pozostaje szare pole i nic nie mogę zrobić. 3. Jedna z aplikacji nie wyświetla mi powiadomień, otrzymałem informacje od producenta że mam "włączyć dane komórkowe w tle dla aplikacji", problem w tym że nie mam takiej opcji ja dane komórkowe, ktoś wie gdzie to zostało schowane?? 4. Mam ważny plik excel na Drive google i w poprzednim telefonie miałem skrót na pulpicie, tutaj nie mogę takiego skrótu utworzyć, ktoś wie jak to zrobić??