Jump to content

KrisKW

Użytkownicy
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KrisKW's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Bip-a mam ponad 2,5 roku. Pływałem w nim w basenach i w Bałtyku czyli w słonej wodzie. Używany w różnych warunkach. Nic nigdy mu się nie stało, a bateria nadal świetnie trzyma. Mam wersję chińską.
 2. A jak z rozmiarem folii? Na boki też zachodzi?
 3. A ja nie polecam folii 3MK, ani na ten zegarek (aktualnie używam) ani na telefony. Szczególnie kiepsko spisują się o tej porze roku. W upały te folie po prostu zaczynają na wyświetlaczach pływać.
 4. U mnie rozwiązaniem była aktualizacja mifit-a. Teraz jest ok.
 5. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją: dzwoni ktoś do mnie i na zegarku mam standardowe opcje, czyli wycisz i odrzuć. Jak dam wycisz to owszem na chwilę się wycisza, ale stopniowo dzwonek zaczyna wracać. Jak dam odrzuć, to na zegarku jest reakcja, ale telefon dalej dzwoni.
 6. Pewnie. Nie ma sensu co chwilę zmieniać, bo najczęściej aktualizacje niewiele wnoszą, a jak już wnoszą, to wcale nie musi to być coś dobrego.
 7. Wywalić mifita i zainstalować nową wersję. Inaczej chyba się nie da.
 8. Raczej więc wina wyświetlacza i dobry krok z odesłaniem. Nie.
 9. Czy te smugi są na każdym ekranie? Po wyłączeniu i włączeniu zegarka pojawiają się od razu? Ja bym w zegarku dał "ustawienia fabryczne"
 10. Pytanie. Funkcja alarmu w BIP-ie działa tak, że wibruje kilka sekund i koniec. Czy jest możliwość, aby trwało to znacznie dłużej? Jest to może kwestia aplikacji w telefonie? - używam Mi Fita.
 11. Tak, ja mam. Mamy w domu dwa takie zegarki i od jakiegoś czasu oba trzymają na jednym ładowaniu około 20-25 dni. Było minimum 10 więcej.
 12. Mam podobnie z tą różnicą, że jak odmówię to zegarek jest podłączony. Może to faktycznie wina Androida 9, chociaż myślałem że to wina mojego telefonu, który ostatnio zmieniłem. Dodatkowo dużo częściej pojawia mi się komunikat o rozłączeniu zegarka z telefonem - chodzi o odległość. Wcześniej tak nie było. Mam rozumieć że bluetooth w nowym telefonie ma gorszy zasięg?
 13. Raczej tak. Ja tak właśnie musiałem zrobić. Dodatkowo miałem wersje chińską i to też musiałem zmienić.
 14. Ja sobie na szczęście poradziłem. Zmieniłem zegarek z chińczyka na CE i problem się rozwiązał. Niestety nie powiem na 100% przy jakiej to wersji zrobilem, ponieważ przeprowadziłem tyle kombinacji, że się pogubiłem. Niemniej jednak wydaje mi się że miałem (wgrałem) taka wersje jaka jest podana na 1 stronie. Powodzenia. Ps. Po tym wszystkim co przeszedł mój zegarek jeżeli chodzi o wgrywanie oprogramowania stwierdzam, iż ciężko jest go uszkodzić.
×
×
 • Create New...