Jump to content

Mrowkarz

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mrowkarz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. To że drugie ładowanie to nie ma nic do rzeczy. Tych ogniw się nie formuje
 2. Tak jest zawsze. Przy każdej aktualizacji tak będzie.
 3. Oho, mam aktualizację do 9.6.5.0 Global stable. W informacjach jest coś o poprawie ustawiania ostrości i procesowania zdjęć. Aktualizuję i się zobaczy, choć i tak używam Google Camera
 4. Global 9.6.4 w trybie cichym po włączeniu jakiegoś filmu głośnik szumi, też tak macie?
 5. Po co aplikacji Mi Video potrzebne uprawnienia zarządzania połączeniami?
 6. Czujnik światła i zbliżeniowy.
 7. Od jakiegoś czasu mam dokładnie to samo. Wystarczy spojrzeć na komentarze na google play, nie jesteśmy sami. To już chyba w ich kwestii jest żeby to naprawić.
 8. Da się zainstalować Magiska jak zainstalowany jest już SuperSU? Wcześniej instalowałem od razu Magiska , ale teraz po aktualizacji zainstalowałem SuperSU i mi magisk nie działa (pokazuje ze nie zainstalowany i nie da się zainstalować), a potrzebny jest do instalacji Viper4android (błąd z ciągłą prośbą o instalacje sterowników) Następną aktualizacje wykonam chyba jak będzie już bardzo dużo zmian, kilka wersji w przód. Ale najpierw się przygotuje żeby od razu wszystko poinstalować.
 9. Aha, no to odinstalowało mi się też TWRP... Żadnym sposobem nie mogę wejść w TWRP. Przy uzyciu przyciskow uruchamia sie fastboot a przy opcji z aktualizacji (wejscie w recovery) otwiera się się menu miui
 10. Hmmm, po aktualizacji przez OTA (aktualizację wykonał automatycznie TWRP) straciłem roota. Ktoś tak jeszcze miał?
 11. Zauważyłem że wyszła mała (92MB) aktualizacja stabilności. Naprawiła u mnie problem z zasięgiem.
 12. Ja wiem że Play. Ale ta zmiana nastąpiła w momencie aktualizacji. Wątpię, że to zbieg okoliczności. Na załączonym obrazku widać jaki jest stan przez większość czasu (choć dzwonić się da).
 13. Zauważyłem że po aktualizacji mam sporo słabszy zasięg. Mam w play i jak przed aktualizacją miałem w domu średnio 4 kreski, tak teraz mam 1-2, czasem tylko skoczy do 3.
×
×
 • Create New...