Jump to content

stomek01

Użytkownicy
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by stomek01

 1. U mnie dioda zniknęła po aktualizacji 12.0.3.0. Możecie polecić jakąś apkę wspomnianą w poście wyżej?
 2. Ma ktoś też problemy przy zapisywaniu śladu gps? Tak mniej więcej co 5 wyjazd mi urywa w pewnym momencie.
 3. Okazało się, że nie działa tylko przy nieodebranych ze stacjonarnego. Przy komórce powiadomienia są. Zaraz sprawdzę to nowe AOD Po zainstalowaniu nowego AOD i dwóch dniach testowania wszystko jest ok
 4. Aktualizacja zrobiona wczoraj. Wszystko działa oprócz powiadomień o nieodebranych połączeniach na AOD (smsy są) Wydaje mi się, że czytnik palca działa szybciej ale mogę się mylić.
 5. Jeden głos za , jeden przeciw. Na razie remis. Poczekam jeszcze;-)
 6. Robić tą aktualizację bo właśnie mi przyszła czy może są jakieś problemy?
 7. Ja w Dragonist. Co ciekawe przy 4X mam delivery address Poland a nie kupiony u oficjalnego sprzedawcy.
 8. Może proste pytanie ale nie potrafię znaleźć, gdzie ustawia się poziom jasności AOD?
 9. Znacie może jakąś aplikację do sprawdzenia wifi? Chodzi mi o taką, która sprawdza sieć cały czas i pokazuje później np.na wykresie czy wszystko działa. Jak sprawdzam Meteorem to niby jest ok ale tam pokazuje tylko prędkość pobierania. Nie zwróciłbym na to uwagi gdyby nie gra online, która się chwilami zawiesza i pojawia się "wczytywanie". Przy Sklepie Play pobieranie też czasami jakby się wiesza. Na 4x problem ten nie występuje czyli modem chyba się jest ok. Sprawdziłem i okazało się, że zrywa mi na 5 GHz. Da się w tel ustawić, żeby odbierał na 2,4 GHz?
 10. stomek01

  Górny pasek

  Witam Po ponownym uruchomieniu telefonu zniknęła mi górna belka( ta na której są info o operatorze, baterii itp.) Żeby ją zobaczyć trzeba zjechać od góry ale po sekundzie znowu się chowa. Nie mam pojęcia gdzie ustawić żeby cały czas była widoczna. Próbowałem chyba każdej możliwości.
 11. Wszystko mam tak samo oprócz nośnika gdzie mam "nie określono"
 12. No to mnie pocieszyliście bo mam w Orange. O co chodzi z tymi APN-ami?
 13. To też mam włączone. Podobno w global nie da się tego ustawić. Mam nadzieję, że to nieprawda bo nie chce mieć cały czas włączonych danych mobilnych.
 14. To mam ustawione. Chodzi mi o to, że jak nie mam włączonych danych mobilnych to przychodzi sms i to czasami po 12 h. z informacją, że mogę odebrać mmsa na stronie. Jak mam włączone dane mobilne to mms przychodzi bezpośrednio na tel.
 15. Jak ustawić, żeby tel sam włączał odbiór danych gdy przyjdzie MMS a po pobraniu go wyłączał? Teraz jak nie mam włączonej transmisji danych to nie odbiorę MMSa.
 16. Po aktualizacji do 8.5.4.0 bateria wytrzymuje u mnie o jakieś 10-15 % dłużej co w moim przypadku daję około 10h SOTu. Pytanie odnośnie ładowania przez USB w laptopie, czy to normalne, że ładuje mi do 80% czy trzeba to gdzieś ustawić, żeby szło przynajmniej do 90%?
 17. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych jednak nic to nie pomogło. Tel. dalej wyłącza się w godzinach, które ustawiłem za pierwszym razem. Nie wiem już co mam z tym zrobić. Może to jest zapisane w kopii zapasowej i ponownie później jest wgrywane przy przywracaniu z kopi?
 18. Pewnie po tym resecie wszystkie ustawienia od początku? Jak tak to poczekam na następną aktualizację do MIUI 9
 19. Nawet nie wiem gdzie się to robi. Aktualizacja po OTA .
 20. Nie wiem czy pytać tu czy w problemach technicznych, najwyżej znowu w koszu wyląduje;-) Po aktualizacji do 8.5.2.0 tel. nie wyłącza się w zadanych godzinach. Zniknął przycisk "ok" przy "zaplanuj czas przełączenia między trybami". U mnie tak jest tylko bo coś poprzestawiałem czy może ktoś też ma taki problem?
 21. stomek01

  Strava itp.

  Witam wszystkich serdecznie. Od 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Redmi 4x i do tej pory wszystko jest ok. Mam tylko problem z aplikacjami sportowymi. Jak włożę tel do kieszeni to przestaje nagrywać ślad gps. Tak jakby wchodził w autopauze ale nie do końca bo czasami jakiś fragment zapisze. Wychodzą z tego głupoty w stylu średnia prędkość na rowerze 100 km/h. Nie wiem czy coś jest z telefonem czy może jakiś czujnik działa niepotrzebnie. Mam nadzieje, że są tu jacyś sportowcy;-) pozdrawiam
×
×
 • Create New...