Jump to content

matfit

Użytkownicy
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

matfit's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Jak może działać wam Android Pay, jeśli ten telefon nie ma NFC?
 2. Szczerze mówiąc to sam nie wiem. Wypróbuj może z wyłączoną dzisiaj i daj znać ile zeżarło.
 3. Nie rozumiem. Jak to się sam zaktualizował..
 4. Na Geekbuying podobno średnio, dlatego wybrałem płatność PayPalem.
 5. Mój LG G2 osiągnął w Antutu 59 000 punktów. Na aukcji u Goldwaya widzę na zdjęciu, że Redmi 4 ma prawie 62 000 pkt. Czy to oznacza, że będzie on wydajniejszy od G2?
 6. No i teraz nie wiem czy kupować Redmi 4 czy Redmi Note 3 Pro. Oba w tej samej cenie. Kusi mnie ten mniejszy wyświetlacz w R4, wygląd i jakość wykonania. Za to ten Snap 625 jest trochę gorszy od 650. Myślicie, że R4 będzie lagował czy będzie tak płynny jak RN3Pro?
 7. Spróbuj jeszcze raz, najpierw tym sposobem z paczką zip, według punktu 4. Jeśli nie uda się tą metodą, to będziesz musiał to zrobić MiFlashem, tylko najpierw będziesz musiał wejść do trybu EDL (może sterowniki ci się nie wgrały? Uruchom ponownie komuputer?). Podążaj za punktem 5. Może pomoże. Tam są alternatywne metody wejścia w tryb EDL.
 8. A więc musisz zrobić to przez program MiFlash (tak jak ja to robiłem). Oto poradnik mojego autorstwa. Jest to oficjalna metoda więc nie ma powodu do niepokoju. Jeśli będziesz miał jakieś pytania to pytaj. 1. Naładuj telefon. (Nie musi być do końca, przynajmniej ze 50%). 2. Pobierz MiFlash na komputer [http://api.bbs.miui.com/url/MiFlash] 3. Zainstaluj MiFlash (wymagany Windows 64 bit). 4. Podczas instalacji będą pytać o jakieś tam sterowniki. Naciśnij coś w stylu "Ignoruj i zainstaluj mimo to". Mogą pytać kilka razy. 5. Uruchom ponownie komputer. 6. Pobierz fastboot_edl.zip z tej strony i wypakuj obojętnie gdzie [http://en.miui.com/thread-290959-1-1.html] (Trzeba się zarejestrować żeby pobrać). 7. Włącz telefon, podłącz do PC i poczekaj chwilę aż Windows zainstaluje sterowniki. 8. Wyłącz telefon. 9. Wciśnij równocześnie klawisz głośności w dół i POWER aż pojawi się taki obraz królika. 10. Podłącz telefon do PC. 11. Wejdź w ten wypakowany folder z punktu 6. i naciśnij 2 razy "edl". 12. Telefon wejdzie wtedy w tryb download mode. (Będzie czarny ekran i dioda czerwona może migać). 13. Pobierz system dla telefonu stąd [http://en.miui.com/a-234.html] (Redmi Note 3 Special Edition Latest Global Developer Version Fastboot File Download) 14. Wypakuj programem 7zip dwa razy - aż pokaże się kilka plików o nazwach "flash_cośtam", folder "images" i dokument tekstowy "misc". 15. Wszystkie te pliki skopiuj i utwórz bezpośrednio na dysku C: nowy folder. Najlepiej o prostej nazwie, np. "system". 16. Wklej te pliki do tego folderu. 17. Uruchom program MiFlash (z punktu 3.) jako administrator i naciśnij u góry przycisk refresh. 18. Program wykryje telefon. (A przynajmniej powinien). Wyświetli się w tabelce jako "port_cośtam". 19. Naciśnij select i wskaż folder z systemem z punktu 15. 20. Na dole programu zaznacz opcję "clean all". 21. Naciśnij "Flash" u góry ekranu. 22. System zacznie się wgrywać. Zajmie to do 5 minut. 23. Po pojawieniu się infomacji "success" odłącz telefon od komputera i przytrzymaj przycisk Power na telefonie aż uruchomi się ponownie. 24. Gotowe. Pierwsze uruchomienie systemu może trochę potrwać więc bez paniki.
 9. Czyli Twój telefon to wersja International, lub inaczej Special Edition. Posiadasz najnowszy Global Stable na tę wersję. Ja u siebie też posiadałem najnowszy Global Stable, ale tak jak mówiłem - pomogło wgranie najnowszego Global Dev, który znajdziesz w linku, który umieściłem na poprzedniej stronie. Wejdź w ten link, wybierz swój model telefonu, czyli Special Edition, następnie ściągnij system w wersji developer (ten na dole), wrzuć paczkę ZIP na telefon, uruchom na telefonie aplikację updater i wybierz ścieżkę do tej paczki z systemem. Proste. Po Zaktualizowaniu przywróc telefon do stanu fabrycznego i bateria powinna dobrze działać po kilkunastu godzinach.
 10. Mówisz, że masz 8.0.4.0? Czy to nie jest przypadkiem xiaomi.eu a więc spolszczone china dev? Poza tym nie "jakiegoś oprogramowania" tylko oryginalnego oprogramowania xiaomi stąd: http://en.miui.com/download-301.html Oczywiście, że będziesz mógł wrócić, tylko nie wiem po co. Przecież chyba najlepiej mieć najnowszą wersję global, która sprawia mniej problemów niż china.
 11. Wygląda w porządku. "dex2oat" zniknie za kilka/kilkanaście godzin i powinno być ok. Jeśli nadal będzie bateria słabo trzymać to wgraj może najnowszy Global Dev MiFlashem (zaznaczając clean all) i potem od razu przywróć ustawienia fabryczne. Zrobiłem właśnie tak i bateria miód.
 12. Pokaż zdjęcie jakie aplikacje ciągną ile procent. Porównam z tym co mam ja.
 13. Wejdź u ustawienia - kasowanie danych i przywróć telefon do stanu fabrycznego. Mi pomogło z drenażem baterii. Przez noc brało mi po kilkadziesiąt procent, a teraz 0-1%. Daj znać czy pomogło.
×
×
 • Create New...