Jump to content

Thomash

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Thomash

 1. Wywaliłeś tzn. odinstalowałeś? Bo też mnie wkurza.
 2. Czy działa wam budzik gdy telefon jest wyłączony? Bo mi przestał mimo, że mam zaznaczone alarm odliczania.
 3. Mam najnowszy kalendarz. Zaraz po aktualizacji zassałem wszystko co mi się pojawiło. Synchronizację kalendarza z google też mam (w nawiasie jest "święta polskie"). I d...a.
 4. Kolejne błędy. Po ściszeniu dźwięków przyciskiem do zera nadal mam sygnał otrzymania sms. Dopiero użycie ikonki z przekreślonym dzwonkiem wyłącza wszystko (po staremu tryb cichy chyba). Brak polskich świąt (w sumie żadnych) w kalendarzu. Zaczyna mnie ta 10 ....
 5. Nie mam ekranu blokady od wczoraj. Mam czarny ekran bez godziny. Są ikonki z zasięgiem i naładowaniem baterii. Nie mogę tez ustawić żadnej tapety jako ekran blokady. Motyw mam domyślny. MIUI 10.
 6. Mi zmieniło dźwięk alarmu. Reszta bez zmian. Ale mam inny problem. Gdy dotykam widżetu zegara, to kasują się ekrany i wszystko ląduje na jednym. Tak się dzieje gdy na ekranie głównym jest tylko zegar, bez ikon. Szału idzie dostać. I chyba nie działa szczypanie trzema palcami.
 7. Mi się szybko ładuje bo mam ładowarkę z QC 3.0. Ale znika w oczach potem. A było tak dobrze.
 8. Nie mam tego problemu. Za to bateria znowu znika w oczach
 9. Po 5 dniach użytkowania stwierdzam, że w końcu bateria trzyma jak przed tym 9.5 coś tam. I można wyłączyć ten panel po lewej .
 10. Zgadza się. Ciekawe co jeszcze zabiorą z kolejnymi aktualizacjami. I nie zauważyłem problemu z GPS.
 11. Aktywny Poczekam jeszcze trochę i spróbuję tak jak mówisz.
 12. I komunikat: Nie można zweryfikować pliku aktualizacji.
 13. Zmieniłem region na Wielka Brytania (USA, Niemcy). Pokazało, że jest dostępna aktualizacja do 9.2.6.0 Pobrałem, potem dałem aktualizuj teraz. Telefon włączył się i wyłączył. Aktualizacja nie została zainstalowana. Próbowałem też ręcznie wskazując paczkę z ROMem. Obecnie żona ma: 6.0.1 MMB29M; MIUI Global stabilna/8.5.7.0(MCCMIED). O co chodzi?
 14. W zapowiedziach MIUI9 pisano, że będzie można odinstalować aplikacje systemowe? Można? Bo jakoś nie dotarłem do tej funkcji.
 15. Hm. Czytam ten wątek i zastanawiam się jak to jest z tymi aktualizacjami. Jedni dostają inni nie. Ja nadal mam MIUI 8.5.2.0(MAMMIED) a ponoć było już coś nowszego ale o niższym numerku. Teraz czytam o 8.5.4.0 znowu dla wybranych. A ja nadal widzę u siebie Brak dostępnych aktualizacji. Od czego to zależy kto dostaje a kto nie?
 16. Dzisiaj mój redmi 4x zaskoczył mnie błyskaniem flesha podczas połączenia przychodzącego. Gdzie to wyłączyć? I dlaczego do tej pory nie mrugało? Nic nie zmieniałem w ustawieniach.
 17. No nie ma. Nawet pobrałem aktualizacje przed chwilą. Jest zmiana pin.
 18. Mam iko i nie widzę opcji logowania przez odcisk palca. Gdzie szukać?
 19. MIUI Global 8.5/8.5.2.0 (MAMMIED). Ekran nie obraca się w SMS. W poprzedniej wersji też tak było?
 20. Thomash

  Etui i szkło

  Witam. Telefon rzadko mi upada więc nie szukam pancernych etui czy szkła. Zainteresowało mnie MSVII i takie szkło http://allegro.pl/3mk-flexible-glass-szklo-hartowane-xiaomi-redmi-4x-i6865711257.html Czy MSVII podważa szkło jak niektóre etui? Czy ktoś posiada te szkło? Jak wygląda po założeniu?
×
×
 • Create New...