Skocz do zawartości

Xiaomi Soocare x3 - soniczna szczotka do zębów


Maecht

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeżeli zamawiam z gearbesta to Black Gold Type kolor Black albo Oval kolor White? I wtedy dostaje ta nowa mniej awaryjna wersje? Ktoś potwierdzi?

Dwie dodatkowe końcówki 28 złoty

Szczoteczka 145 także myślę że warto

Dodatkowo mam 3 opcje dostawy DHL EU 50zl, DHL EXT 5zl I DHL zwykły 15 złoty w którym w nawiasie pisze can ship more than 2pcs products with built in or removable battery.

 Brać najtańsza?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, osobisty napisał:
Czyli jeżeli zamawiam z gearbesta to Black Gold Type kolor Black albo Oval kolor White? I wtedy dostaje ta nowa mniej awaryjna wersje? Ktoś potwierdzi?
Dwie dodatkowe końcówki 28 złoty
Szczoteczka 145 także myślę że warto
Dodatkowo mam 3 opcje dostawy DHL EU 50zl, DHL EXT 5zl I DHL zwykły 15 złoty w którym w nawiasie pisze can ship more than 2pcs products with built in or removable battery.
 Brać najtańsza?


Black Gold type lub oval White to nowe, bardziej szczelne modele z owalnymi a nie okraglymi przyciskami.

Też zamówiłem w tej cenie i zbiłem punktami do 110 złotych.
Wybrałem darmową przesyłkę netherland registered.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, osobisty napisał:
Czyli jeżeli zamawiam z gearbesta to Black Gold Type kolor Black albo Oval kolor White? I wtedy dostaje ta nowa mniej awaryjna wersje? Ktoś potwierdzi?
Dwie dodatkowe końcówki 28 złoty
Szczoteczka 145 także myślę że warto
Dodatkowo mam 3 opcje dostawy DHL EU 50zl, DHL EXT 5zl I DHL zwykły 15 złoty w którym w nawiasie pisze can ship more than 2pcs products with built in or removable battery.
 Brać najtańsza?

Potwierdzam. Posiadam czarną i białą z owalnymi przyciskami. Działają prawidłowo

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info
W takim razie zamówię dwie oddzielnie żeby zmniejszyć ryzyko vatu oraz cła i też zamówię przez holenderska pocztę bo jednak przy DHL na gearbestpolska prawie zawsze naliczają VAT

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Możesz przecież zamówić w Gearbest z magazynu w PL.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pavco1 napisał:
Podczas składania zamówienia trzeba wybrać magazyn {warehouse}

U mnie jest tylko Hongkong i China :/ dokładnie do HK-4 I China

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tylko Hongkong i China :/

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

No to z polskiego magazynu nie zamówisz. Albo poszukaj innej oferty z gearbest z wysyłką z PL ale pewnie cena będzie inna. Wcześniej tak było

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z polskiego magazynu nie zamówisz. Albo poszukaj innej oferty z gearbest z wysyłką z PL ale pewnie cena będzie inna. Wcześniej tak było

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

A jest szansa że beda w magazynie w PL jeszcze? Bo słabo jeżeli nalicza mi opłaty na to...


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa że beda w magazynie w PL jeszcze? Bo słabo jeżeli nalicza mi opłaty na to...


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Ja kupowałem z wysyłką z Chin za pośrednictwem poczty holenderskiej już kilka razy. Nigdy nie nałożono mi żadnych dodatkowych opłat. Mechanizm działania jest prosty. Najpierw przesyłki kierowane są do Holandii, tam naklejają na paczkę nowy adres (do Polski) i paczka przesłana jest normalnie do kraju przeznaczenia. Paczka wysłana z kraju EU do kraju w EU nie ma żadnych dodatkowych opłat. VAT jest pewnie płacony w Holandii, albo jakoś omijany. Wadą takiego rozwiązania jest 3-4 tygodniowy okres oczekiwania.
Jak przez DHL to paczka od razu trafia z Chin do Polski i kurier żąda dokumentów zakupowych, żeby załatwić formalności z vatem. Dlatego zawsze będzie jakaś dopłata

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa że beda w magazynie w PL jeszcze? Bo słabo jeżeli nalicza mi opłaty na to...


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Magazyn w PL bardzo się rozwija, ściągają sporo ciekawych rzeczy, więc może warto poczekać? Oczywiście Soccas jest droższa o jakieś 10$ niż w CN, ale często są na nie kupony, no i cenę można też obniżyć punktami.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=43585]osobisty[/mention]
Na tą chwilę leci nowy model Oclean do Magazynu w Polsce. 
Soocas biała była wczoraj z magazynu z Czech za 42,99 - można było obniżyć pkt. Dostawa do 7 dni.
Mogłem poczekać, trochę się pospieszyłem zamówione za 2x145 przez holenderska poczte. Ale dzięki za info


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=43585]osobisty[/mention]
Na tą chwilę leci nowy model Oclean do Magazynu w Polsce. 
Soocas biała była wczoraj z magazynu z Czech za 42,99 - można było obniżyć pkt. Dostawa do 7 dni.
Na razie brak jakich kolwiek rzeczowych opinii na temat tej szczoteczki. Jak wygląda sprawa awaryjności? Moim zdaniem ma drobną wadę wg. opisu "Connect the toothbrush to the APP via Bluetooth 4.2" tak więc na starym bluetooth 4.0 pewnie nie pójdzie

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=43585]osobisty[/mention]
Na tą chwilę leci nowy model Oclean do Magazynu w Polsce. 
Soocas biała była wczoraj z magazynu z Czech za 42,99 - można było obniżyć pkt. Dostawa do 7 dni.
Skąd masz takie info? W ogóle opłaca się inwestować w nową szczotkę? Ma już ktoś może?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukałem pomocy w kilku miejscach ale stwierdziłem, że może komuś z was uda mi się pomóc. 

Mianowicie nie mogę połączyć szczotki z aplikacją mihome myślałem że to wina update ale kilka dni temu wyszła łatka i nadal nie mogę się połączyć z aplikacją. 

Szczoteczka nawet jak jest sparowana z telefonem nie łączy się z apką.  Próbowałem już chyba wszystkich języków i ustawień i nadal nic. Czytałem że warto zainstalować apke soocare ale z nią również nie mogłem połączyć szczotki. 

Może ktoś z was ma pomysł albo poradę co robię nie tak i jak rozwiązać ten problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, goofas napisał:

czy po synchronizacji danych do aplikacji macie poprawne dane ? bo u mnie są przesunięte czasy o jakieś 14h pomimo, że w czasie logowania wybrałem region Polska +48

U mnie to samo. Włączam dzisiaj apkę a tam data wczorajsza. Ktoś wie gdzie to można zgłosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rob83 napisał:

Dla mniej zorientowanych lub zagubionych w szczoteczkach z GB załączam tabelkę. Jeśli ktoś będzie kiedyś tam widział tą pierwszą w dobrej cenie to niech da znać. dzięki.

https://m.gearbest.com/tooth-care/pp_1047140.html?wid=21

Cena 56,99$

Cenę można obniżyć punktami!

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, przewalając go wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja mam trochę inny problem.

Angielska aplikacja Soocas nie chce mi się w ogóle uruchomić :( Pojawia się komunikat "Aplikacja Soocas przestała działać - Otwórz aplikację ponownie". Kiedy klikam, ponownie mam biały ekran po czym pojawia się "Soocas wciąż przestaje działać - X zamknij aplikację" :(

Oczywiście mam ustawioną lokalizację zgodnie z tym co wcześniej pisaliście, a aplikacja zainstalowała się normalnie... tylko nie chce się uruchomić...

Mam wrażenie, że to kwestia systemowa albo ustawień w telefonie...? Mam Oneplus 3T na Android 8.0.

Wziąłem drugi telefon, Samsung Galaxy A3, na którym jest jakaś starsza wersja androida i aplikacja uruchamia się bez problemu.

Macie jakiś pomysł?

ps. Mi Home działa, szczoteczka się sparowała, ale drażni mnie chiński język w aplikacji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wtbn napisał:

Stawiam że brakuje uprawnień. Pewnie nie dałeś jak prosiło, a teraz już nie prosi tylko się wywala.

Raczej to nie to, bo aplikacje instalowałem i usuwałem wielokrotnie. Za każdym razem padało pytanie czy instalowac- aplikacja nie wymaga szczególnych uprawnień. Oczywiście niczym ją próbowałem uruchomić, uprawniałem lokalizacje w opcjach telefonu. Upoważniałem też do pozostałych funkcji.

Aplikacje pobierałem z apkpure.com, bo nie wiedzieć czemu w sklepie play jej nie ma...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...