Jump to content

widmo82

Użytkownicy
 • Posts

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

widmo82 last won the day on October 18 2016

widmo82 had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Radom

Dodatkowe

 • Smartfon
  Huawei P20

Recent Profile Visitors

1,083 profile views

widmo82's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

28

Reputation

 1. @tidnes uzywałem tylko https://pro2.cfw.sh/# do pieczenia cfw reszta to ktos udstepniał i pobrałem
 2. @Hooyraq mozesz odpisac na moje powyższe pytanie? @Battery_Saver co do mojego przypadku to jestem praktycznie pewien, ze trzyma mnie blokada na 30km/h ktora nie została zdjeta mimo wgrania innego softu. i nie wiem w czym jest problem. Nie spotkalem sie z przypadkami, ze ktos nie mogl podbic predkosci powyzej 30km/h na nowych hulajkach jesli zmieniał soft. Wszystkie te osoby ktore podejmowały taką probę opisywały, ze uzyskiwały min. 32km/h na podniesionym kole az do 36.
 3. @Hooyraq a mozesz podac jakie masz DVR BMS i BLE ?
 4. @Hooyraqna mirko ktos mi odpisał, ze z DVR 223/224 jest limit Vmax 30km/h Sam mam mega problem by podnieść predkosc powyzej 30km/h na podniesionym kole. Zmieniłem już DVR na 155 ale nic to nie zmieniło. https://www.wykop.pl/wpis/59815525/zdejmowal-ktos-ogranicznik-predkosci-w-xiaomi-m365/ tu masz opis mojej sytuacji. Co zmieniałes u siebie? Tylko wgrałes domyslne ustawione dla Pro 2 CFW ze strony scooterhacking ? BMS i BLE zmieniałes? U mnie 173cm/73kg. Wygląda na to, ze mam duzy problem ze zdjeciem blokady 30km/h
 5. @Tidnes 173cm 73kg Wczoraj jeszcze troche kombinowałem i na podniesionym kole rozpędza sie do 30km/h a podczas jazdy do 27km/h Wyglada na to że nie zdjęło ogranicznika ponad 30kg/h mimo ze było zaznaczone na samym początku Test na płaskiej jezdni. Czytałem ten poradnik ale nie bardzo zrozumiałem co powinienem zmienić. Mimo, że przetłumaczyłem wlasciwie to go nie rozumie jak dana rzecz zadziała po jej zmianie. Tak wiec porada "Przy dpc na on znaczenie ma ilość A." nie pomaga mi bo nie wiem ile czego ustawić, co zmienić w ktorym miejscu. I nie potrafię zrozumieć o co chodzi z funkcjami w tym oknie (poza ostatnią opcją "motor start speed"): To co ostatnio wgrałem
 6. Chyba zrobiłem jak pisałeś i wgrałem. Nie było zmian więc podniosłem prędkość i Ampery. Też bez zmian.
 7. @Tidnes Domyślnie w tym generatorze jesli dobrze widze jest Max Speed 27. Wydaje mi się, że jesli chce osiągnąć zdecydowanie wyższe predkosci to powinienem przestawić na 34 aby mieć możliwość osiągnąć predkosc 33km/h (przy założeniu, że nie jestem ulańcem, ok cisnienie, płaski teren i nie wieje wiatr w oczy) Jeśli tak to czy jeszcze jakiś parametr zmienic?
 8. @Tidnes @Battery_Saver Mam m365pro 2 i wersję oprogramowania 0224(2-1) BLE: 0132, BMS 0128 (po wyjęciu z pudełka poleciała aktualizacja), pomożesz czym i co wgrac? Zalezy mi wyłącznie na prędkości nawet kosztem dynamicznego przyspieszenia. Jest troche tych opisów w sieci, ale to przewaznie 2019r lub zupełnie inne wersje softów. Jak to ogarnąć?
 9. Ile zyskuje sie na predkosci po zmianie na 10?
 10. Mam wersję oprogramowania 0224(2-1) BLE: 0132 BMS 0128, pomożesz czym i co wgrac? Zalezy mi wyłącznie na prędkosci i zasięgu nawet kosztem dynamicznego przyspieszenia
 11. Witam czy już ktoś może potwierdzić, że wersja PRO ma poprawione przyciszanie? W wersji bez PRO wiele osob zgłaszało, że rozmowy są zbyt głośne.
 12. Skąd info, że próba odblokowania resetuje przed czasem? Ja źle sobie ustawiłem przypomnienie (o 2dni za szybko) i przekonany, ze to danego dnia mogę odblokować... zdziwiłem się, że pokazało jeszcze 47h. Dzis bez problemu odblokowałem, minęło ustalone pierwsze 360h i bez problemu z fartem poszło, nic nie przedłużyło.
×
×
 • Create New...