Jump to content

widmo82

Użytkownicy
 • Posts

  199
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

widmo82 last won the day on October 18 2016

widmo82 had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Radom

Dodatkowe

 • Smartfon
  Huawei P20

Recent Profile Visitors

1,470 profile views

widmo82's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

28

Reputation

 1. Po restarcie telefonu pojawił się komunikat, ze w celu uruchomienia systemu Android, proszę podać PIN. Problem w tym, że telefon nie był podpięty pod żadne konto (poza googlowe, ale to nie jest ich blokada). Wyszperałem w sieci, ze #xiaomi zaczęło blokować telefony, które zostały eksportowane poza docelowy rynek. Tak kojarzę, ze ten telefon był wlasnie kupowany z przeznaczeniem na inny rynek (chyba Indie). Zakup z #banggood lub #aliexpress, ale nie odszukam już konta za pomocą którego był kupiony. Jakieś pomysły? Znajomej w salonie #xiaomi w Arkadii powiedzieli, ze bez dowodu zakupu nie pomogą jej nawet jeśli jest już po gwarancji.
 2. Ile zyskuje sie na predkosci po zmianie na 10?
 3. Witam czy już ktoś może potwierdzić, że wersja PRO ma poprawione przyciszanie? W wersji bez PRO wiele osob zgłaszało, że rozmowy są zbyt głośne.
 4. Skąd info, że próba odblokowania resetuje przed czasem? Ja źle sobie ustawiłem przypomnienie (o 2dni za szybko) i przekonany, ze to danego dnia mogę odblokować... zdziwiłem się, że pokazało jeszcze 47h. Dzis bez problemu odblokowałem, minęło ustalone pierwsze 360h i bez problemu z fartem poszło, nic nie przedłużyło.
 5. Jak wbijam w przeglądarkę https://i.mi.com/#/ i klikam "Sign in with Mi Account" a nastepnie podaje dane logowania.... na chwile loguje mnie na https://i.mi.com/#/ ale po 2-3sec ładuje sie https://us.i.mi.com/#/ Rano dodam swoje konto na innym Xiaomi i sprawdzę czy się uda Twoja rada.
 6. Mam problem z odpięciem Redmi 4 od konta MIUI. Obojętne czy w telefonie jest dodane konto MIUI czy nie po wejściu na stronę https://us.i.mi.com/#/setting i kliknięciu usunięcia dodanego Redmi oraz potwierdzenia tego faktu wylogowuje mnie na tej stronie. Po kilku godzinach ponowiłem logowanie na stronie i dalej widzę to samo urządzenie. Jakieś rady?Chcę sprzedać telefon na części po rozbiciu dotyku. Reszta w idealnym stanie. Nawet nie ma oznak uszkodzenia na ekranie.
 7. Telefon jest przypięty do konta MIUI. Wylogowałem się z MIUI na telefonie i zrestartowałem. Wszedłem na stronę https://us.i.mi.com/#/setting i kliknąłem usunięcie dodanego Redmi, potwierdziłem i... wylogowało mnie ze strony MIUI. Po kilku godzinach ponowiłem logowanie na stronie i dalej widzę to samo urządzenie. Jakieś rady? Chcę sprzedać telefon na części po rozbiciu dotyku. Reszta w idealnym stanie. Nawet nie ma oznak uszkodzenia na ekranie.
 8. Był taki wątek, ale cudowna moderacja go zamknęła a mam taka wiadomość, że najnowsze aktualizacje przywracają mozliwość zapisu. Moze komuś się przyda ta wiadomość
 9. Wszystkie funkcje działają, łączę się bez problemu. Niestety nie działa zapis na kartę microSD ani na podłączana pamięć USB. Wbiłem zapytanie do wujka Google i widzę, że nie jestem sam, niestety nie znalazłem rozwiazania, może tutaj ktoś pomoze?
 10. Uzywam Xiaomi Mi5 i w aplikacji MiHome wszystko mam po chińsku, po zainstalowaniu aplikacji Soocas, mam j. angielski ale nie chce mi sie połączyć. O co chodzi?
 11. Można wykopywać: https://www.wykop.pl/link/4064891/gwarancja-aliexpress-w-pl/
 12. Napisz im, że nie wyrażasz zgody na wymianę aparatu na gorszy, ma być minimum równoważny, podaj też wynik Antutu
×
×
 • Create New...