Jump to content

tymon

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tymon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. @AdamJarentow https://youtu.be/xYhLqnPsTE8?t=73
 2. Po linijce pip install git+https://github.com/rytilahti/python-miio wyrzuca mi błąd oki ruszyło z root'a
 3. Yanosik włącza automatycznie bluetooth. Jeśli macie go zainstalowanego to wejdźcie w yanosiku w ustawienia ->bluetooth ->Yanosik Connect -> Off
 4. @Gawronnek ja mam przyklejone kawałki srebrnej folii za pomocą taśmy do malowania.
 5. @KapitanKanapka Musisz nadać uprawnienia do lokalizacji aplikacji.
 6. Po miesiącu i 7 dniach telefon wrócił do mnie z powrotem (są o wiele szybsi niż samsung - czekam już 11 miesięcy na galaxy alpha). Niestety nie dostałem żadnej informacji co zostało wymienione ale najważniejsze, że działa. Dodatkowo dorzucili przejściówkę na polskie gniazdo.
 7. Nowy wyświetlacz. Miałem dokładnie to samo miesiąc temu, z tym, że ja reklamowałem go na ibuygou.
 8. Dotyk nie działał od czasu do czasu z tym, że problem występował coraz częściej i na dłuższy czas. Na dzień wysyłki przez 90% czasu prób zrobienia czegoś na telefonie dotyk nie działał. Podejrzewam, że to problem z taśmą łączącą dotyk z płytą bądź problem z samym dotykiem. Przesyłka przy deklaracji wartości 70zł (zalecenie IBG - zadeklarować wartość przesyłki na 20$) kosztowała mnie 31,30zł.
 9. @Dobble niestety mam dla Ciebie smutną wiadomość. Miałem podobny problem miesiąc temu. Nie pomogły żadne flash'e - wręcz było coraz gorzej. Telefon 17 lipca wysłałem do Chin (ibuygou). Aktualnie czekam na informacje co się dzieje z telefonem.
 10. Panowie i mnie dopadł problem z MI5. 5 dni temu przestawał mi działać dotyk - zaskakiwał po paru resetach. Sprawę zgłosiłem do supportu ibg - jednak z powodu braku wyświetlaczy we Wrocławiu każą mi go wysłać do Chin. Próbowałem jeszcze wgrać przez MiFlash najnowsze MIUI. Aktualnie mogę wejść bez problemu w recovery oraz w tryb fastboot jednak przy próbie normalnego odpalenia telefonu jest czarny ekran. Czy to jest oznaka padniętego GPU (podczas włączania logo MI wyświetla się)?
 11. Witam, Spotkał się ktoś z Was z takim problemem, że od czasu do czasu przestaje mu działać dotyk (razem z klawiszami dotykowymi- podświetlenie klawiszy jak i klawisz home działają bez problemu)? Problem pojawia się w trakcie użytkowania telefonu jak i po wybudzeniu. Dotyk wraca do pracy po paru resetach. Telefon zakupiony w październiku 2016 roku z Ibuygou. Zgłosiłem problem do supportu jednak we Wrocławiu brak czarnych wyświetlaczy i jedyne wyjście to wysłanie telefonu do Chin .
 12. Przez dłuższą chwilę miałem na swoim telefonie cyanogenmod 13 i spodobała mi się tam jedna opcja - wystarczyło przyłożyć palec przy uśpionym telefonie do skanera odcisków i telefon się automatycznie wybudzał i odblokowywał. Nie trzeba było naciskać power ani home button Niestety nie mogę znaleźć czegoś podobnego w MIUI. Jest jakaś możliwość włączenia tego w MIUI?
 13. Ja mam problem z samymi mapami Google. Na wszystkich innych aplikacjach (Yanosik, Waze, GPS Status, itd.) GPS odpala się, a na Mapach Google nie :/ Wszystkie uprawnienia włączone, czyszczenie danych i pamięci podręcznej nie daje nic. Zainstalowanie z innego źródła Map też nic nie dało. Wygląda tak jakby mapy lokalizowały położenie tylko na podstawie sieci GSM.
 14. 2 tygodnie temu dostałem swojego Mi5 z ibuygou z wersją global (z polskim językiem). Myślę, że nie masz czego się obawiać.
×
×
 • Create New...