Jump to content

Xiaomi Soocare x3 - soniczna szczotka do zębów

Maecht

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • mrosi changed the title to Xiaomi Soocare x3 - soniczna szczotka do zębów
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dnia 16.12.2018 o 12:15, AdamKli napisał:

Działa Wam synchronizacja danych? Szczoteczka łączy się z aplikacją niestety zakładka z poszczególnymi dniami nie pokazuje żadnych danych.

Raz działa , raz nie ... w większości przypadków nie działa albo synchronizuje ostatni dzień tylko. Ale uważam, że ta cała synchronizacja to tylko gadżet i raczej mało potrzebny.

• 1 month later...

Posiadam sooccas x3 niestety w zaden6 sposób nie mogę jej połączyć z telefonem, zaczynając od aplikacji, przy próbie utworzenia konta wyskakuję informacja, że hasło jest za słabe. Daje znaki specjalne, liczby i cyfry ale niestety ciągle to samo.....ma ktoś jakieś sugestię?

• 2 weeks later...

Dzień dobry wieczór, specjalnie założyłem tu konto żeby zadać 1 podstawowe pytanie na które odpowiedzi nie znalazłem nigdzie od 3 dni gwałcąc internet.

- Czy soocas x3 posiada czujnik siły nacisku? Jeśli tak to na jakiej zasadzie to działa?

• 3 weeks later...
Dnia 18.03.2019 o 00:31, parcu napisał:

Dzień dobry wieczór, specjalnie założyłem tu konto żeby zadać 1 podstawowe pytanie na które odpowiedzi nie znalazłem nigdzie od 3 dni gwałcąc internet.

- Czy soocas x3 posiada czujnik siły nacisku? Jeśli tak to na jakiej zasadzie to działa?

Nie słyszałem aby takowy posiadał. 

Dnia 5.01.2019 o 10:12, Towi napisał:

Raz działa , raz nie ... w większości przypadków nie działa albo synchronizuje ostatni dzień tylko. Ale uważam, że ta cała synchronizacja to tylko gadżet i raczej mało potrzebny.

a udało Ci się rozwiązać problem synchronizacji tylko jednego mycia dziennie?

• 2 weeks later...

Nie, tak jak pisałem ta cała synchronizacja to jeden wielki szajs. Przestałem używać synchronizacji, bo szczoteczkę używają dwie osoby, a nie ma profili w aplikacji i synchronizuje ostatnie tylko mycie. 

• 4 weeks later...

Witam.
Padła mi właśnie stara szczoteczka Seago i rozglądam się za nową.

Pytanie - czy pomimo tylu problemów jakie przed chwilą wyczytałem - warto kupić Oclean?

I drugie pytanie - czy warto Waszym zdaniem dopłacić do One czy grać SE?

Planuje zakup raczej z Polski bo nie mam czasu żeby czekać na przesyłki z Chin (chyba że z magazynu pl, ale na Gearbest nie widziałem) dlatego muszę w miarę szybko podjąć decyzję którą wybrać.

Kupiłem już Oclean One.
W końcu to zakup na lata.

Wszystko fajnie, ale....
No właśnie - jest jakieś ale.
Myślałem że różnica między Oneclean a Seago będzie jakaś bardzo znacząca natomiast ja nie widzę aż takiego skoku jakościowego.

Druga rzecz - te dziwne drganie.
Nie wydaje się to być normalne.
Szczoteczka jakby.... rezonuje (ale to pewnie o tym pisaliście).
Nie wiem czy to błąd czy nie, w zasadzie to nie przeszkadza ale jest jakiś taki dyskomfort.

• 6 months later...

Cześć! 

pojawił się problem z moją szczoteczką - najpierw się zaczęła wyłączać podczas szczotkowania i następnego dnia już się nie włączyła. Ładować też się nie da.

Soocare x3 z owalnym przyciskiem - wynika z tego, że to "poprawiona" wersja.

@kuba_ps2 @żabsko daliście radę naprawić swoje Soocare x3? lub rozwiązaliście problem jakoś inaczej (nie koniecznie wymianą na nową :P )?

Cześć,

moja Xiaomi x3 od wczoraj nie chce się ładować tzn.

1) Normalnie -jak włączam bazę i szczoteczkę do kontaktu to lampka po lampce zielonej się zapala- co świadczy o procesie ładowania

2) Obecnie - trzy zielone diody migają jednocześnie.

Jakieś pomysły co to może być?

• 3 weeks later...

Cześć, moja soocas soocare x3 niestety ale od dwóch dni zaczęła dziwnie buczeć. To nie problem w końcówce, bo po ściągnięciu jej również wydobywa się taki głośniejszy dźwięk, niż zwykle był przy myciu zębów. Mam szczoteczkę od lutego '19, czy to może być początek jej końca? Ktoś z Was miał podobny problem?

• 4 months later...

Jeśli ktoś ma problem z synchronizacją szczoteczki z telefonami z MIUI11 i MIUI12 to podczas parowania szczoteczki/synchronizacji/zmieniania ustawień włączcie lokalizacje i dajcie aplikacji soocas dostęp do danych lokalizacji.